Skocz do zawartości

wojna na ukrainie


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.09.2020 o 08:31, fluber napisał:

🤪

 

W dniu 24.09.2020 o 09:04, RappaR napisał:

Dlatego trzeba liczyć na zwycięstwo PiSu w 2023. Jedyna szansa na opóźnienie tego gówna w Polsce, podobne standardy właśnie Koelner, Artlan czy Vasquez swoją "nowoczesnością" próbują stworzyć w Polsce...

wszedlem bo mnie Reikai oznaczyl i to co napisal moge potwierdzic

skad takie wnioski Rappar wyciagnales po jednej ksiazce od Rowling? W ogole przeciez juz w Harrym Potterze bodajze mowilo sie ze Dumbledore byl gejem

tzn tylko sie mowilo, Rowling o tym mowila, w ksiazkach nic o tym nie bylo

ja ogolnie do tego co poruszyl Reikai tutaj mam tylko jedno ale

bo wg mnie to w jakim srodowisku sie wychowujesz ma znaczenie i odciska na tobie pietno, wszystko na to wskazuje w kazdym przypadku

i uwazam ze jak para homoseksualna adoptuje dziecko, to bedzie je ksztalcila chcac nie chcac w strone homoseksualna, to jest w sumie moj jedyny problem

uwazam ze tacy ludzie beda na dziecku chac nie chcac wymuszac seksualnosc taka jak swoja

odnoszczac sie do tego co Reikai napisal

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Kubbas napisał:

 

wszedlem bo mnie Reikai oznaczyl i to co napisal moge potwierdzic

skad takie wnioski Rappar wyciagnales po jednej ksiazce od Rowling? W ogole przeciez juz w Harrym Potterze bodajze mowilo sie ze Dumbledore byl gejem

tzn tylko sie mowilo, Rowling o tym mowila, w ksiazkach nic o tym nie bylo

ja ogolnie do tego co poruszyl Reikai tutaj mam tylko jedno ale

bo wg mnie to w jakim srodowisku sie wychowujesz ma znaczenie i odciska na tobie pietno, wszystko na to wskazuje w kazdym przypadku

i uwazam ze jak para homoseksualna adoptuje dziecko, to bedzie je ksztalcila chcac nie chcac w strone homoseksualna, to jest w sumie moj jedyny problem

uwazam ze tacy ludzie beda na dziecku chac nie chcac wymuszac seksualnosc taka jak swoja

odnoszczac sie do tego co Reikai napisal

No. I mimo to Rowling ma obecnie palone książki i nie pracuje w konsultacjach nad grą z HP za jej wypowiedź, że musisz mieć miesiączkę by być uznany za kobietę.

Rozumiesz już?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RappaR napisał:

No. I mimo to Rowling ma obecnie palone książki i nie pracuje w konsultacjach nad grą z HP za jej wypowiedź, że musisz mieć miesiączkę by być uznany za kobietę.

Rozumiesz już?

sorry ale nadal nie rozumiem

to zle czy dobrze o co chodzi jaki jest twoj punkt widzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kubbas napisał:

sorry ale nadal nie rozumiem

to zle czy dobrze o co chodzi jaki jest twoj punkt widzenia?

No źle, czego tu nie rozumieć. Rowling wspierała srodowiska LGBT pewnie przez całe życie, ale raz napisała oczywistą rzecz dla każdego normalnego człowieka i została przez te środowiska które wspierała wielokrotnie odrzuczona i teraz jest traktowana jakby była złem wcielonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Kubbas napisał:

Z tym to jest ciekawa sprawa... Parę lat temu (4-5) jak postanowiłem wreszcie przeczytać sagę Harry'ego to jestem prawie pewien, że w oficjalnej Wiki nie było o tym słowa. Ostatnio oglądałem z dziećmi "Fantastyczne zwierzęta..." i się nielicho zdziwiłem jak znalazłem informację, że Dumbledore i Grindenwald byli wg. Rowling kochankami. Dla mnie to śmieszne (i wręcz głupie) takie dorabianie po fakcie tego typu wątków, ale jako autorka ma do tego zbójeckie prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, the_secret napisał:

No źle, czego tu nie rozumieć. Rowling wspierała srodowiska LGBT pewnie przez całe życie, ale raz napisała oczywistą rzecz dla każdego normalnego człowieka i została przez te środowiska które wspierała wielokrotnie odrzuczona i teraz jest traktowana jakby była złem wcielonym.

a to jest klasyczne BAU ostatnio

jeśli jest jakaś wyrazista osoba która ma część poglądów typowo przypisywanych 'prawicy' a część takich przypisywanych 'lewicy' to:

- prawica: taką osobę zaprasza kładąc nacisk na to co łączy

- lewica: taką osobą traktuje gorzej / porównywalnie z najbardziej zabetonowanymi prawakami

generalnie jak nie przyjmujesz całego pakietu ideologicznego bez wyjątku to jesteś zdrajcą, czarną owcą, faszystą do kwadratu i generalnie największym wrogiem -> zgodnie z plemienną zasadą że najgorszy wróg to ten co ma z Tobą 95% współnego a różni się w szczegółach (sunnici atakujący szyitów, lewicowcy atakujący KK, kibice Legii atakujący kibiców Polonii itp itd)

 

z naszego podwórka najlepszy ostatnio przykład to Marcin Różalski -> który dopóki tylko mówił o zwierzątkach i krytykował KK to był fajny, ale od kiedy zaczął dodawać że w sumie to nie lubi lgbt to jest już obciachowy i fuj 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kubbas napisał:

Pelna zgoda

obaj wypadaja zalosnie

ale za Trumpem przemawiaja liczby

Trump dla mnie trochę lepszy w tej debacie, ale zgadzam się, że obaj prezentują marny poziom. A Demokraci po raz kolejny (po Clinton) wystawiają tragicznego kandydata. Serio zupełnie tego nie rozumiem, a dodatkowo główną alternatywą dla tych wyborów był Bernie Sanders.
Generalnie to jeśli Biden wygra to być może pierwsza kobieta prezydent w historii USA okaże się być prezydentem nie z wyborów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qbajag napisał:

Trump dla mnie trochę lepszy w tej debacie, ale zgadzam się, że obaj prezentują marny poziom. A Demokraci po raz kolejny (po Clinton) wystawiają tragicznego kandydata. Serio zupełnie tego nie rozumiem, a dodatkowo główną alternatywą dla tych wyborów był Bernie Sanders.
Generalnie to jeśli Biden wygra to być może pierwsza kobieta prezydent w historii USA okaże się być prezydentem nie z wyborów.

ja ogolnie myslalem, ze na ostatnia chwile zrobia podmianke i wycofaja Bidena bo on ledwo dyszy i dadza Clinton

a tu jednak Sleepy Joe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Najbardziej ucierpiały Indie, gdzie produkt krajowy brutto spadł o prawie 24 proc. Niewiele lepiej było w Wielkiej Brytanii, gdzie spadek ten wyniósł 20 proc. Również gospodarki Francji, Włoch, Niemiec, Kanady, USA i Japonii odczuły potężne tąpnięcie.

Jednak Chiny, gdzie rozpoczęła się epidemia koronawiriusa, radzą sobie całkiem nieźle. Gospodarka Państwa Środka urosła w drugim kwartale o 3,2 proc. w porównaniu z analogicznym kwartałem rok wcześniej."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, darkonza napisał:

"Najbardziej ucierpiały Indie, gdzie produkt krajowy brutto spadł o prawie 24 proc. Niewiele lepiej było w Wielkiej Brytanii, gdzie spadek ten wyniósł 20 proc. Również gospodarki Francji, Włoch, Niemiec, Kanady, USA i Japonii odczuły potężne tąpnięcie.

Jednak Chiny, gdzie rozpoczęła się epidemia koronawiriusa, radzą sobie całkiem nieźle. Gospodarka Państwa Środka urosła w drugim kwartale o 3,2 proc. w porównaniu z analogicznym kwartałem rok wcześniej."

Chciałbyś bilet do Chin w jedną strone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.