Skocz do zawartości

wojna na ukrainie


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, fluber napisał:

W Polsce jak się cwaniakuje do policji, to też, jak widać, nie ma lekko:

 

A gdzie Ty tutaj widzisz cwaniakowanie? Ja widzę koksa, który pali się do użycia środków przymusu, wobec jak widać znacznie mniejszego faceta z dzieciakami.

Z własnej autopsji wiem, jak w przypadku grupy kiboli, po zgłoszeniu cały komisariat "odcinał drogę ucieczki" przez okoliczny gaj pod miastem. Interwencji nie było, a tłumaczenia o drogach ucieczki jest lokalnym memem, który po 15 latach ciągle bawi.

Nie będzie dyskutował, wykonywać moje polecenia, nie można zadawać pytań.

Edytowane przez StaryFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, StaryFan napisał:

A gdzie Ty tutaj widzisz cwaniakowanie?

No filmik jest urwany i pierwszą rzeczą, którą mówi policjant jest, że informuje Pana po raz ostatni albo będzie musiał użyć środków przymusu bezpośredniego, po czym mówi, żeby Pan opuścił autobus, a Pan na to mówi "nie":)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

No filmik jest urwany i pierwszą rzeczą, którą mówi policjant jest, że informuje Pana po raz ostatni albo będzie musiał użyć środków przymusu bezpośredniego, po czym mówi, żeby Pan opuścił autobus, a Pan na to mówi "nie":)

No. Tylko to nie jest kwestia cwaniakowania, tylko nieznajomości prawa przez umundurowana osobę.

Jeżeli policjant każe Ci wyjść z domu, to w wypadku odmowy może Cię z niego wyrzucić?

Nie miał prawa żądać opuszczenia autobusu, ze względu na hulajnogę. Pomijając to, takie działania policji są uprawnione jedynie w przypadku zagrożenia życia lub zdrowia ludzkiego.

Nadużycie siły. Nieuprawnione żądania. Policjant to nie sąd i wyrok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, StaryFan napisał:

A pro po, zgodnie z polskim prawem, człowiek poruszający się hulajnogą (jeżdżący), porusza się pieszo.

Nie wiem, ale zgłoszenie z tego co widziałem na twitterze wynikało z tego, że kierowca zgłosił, że jakiś najebany ziomek jeździ hulajnogą po autobusie i reaguje groźbami na prośby, żeby przestał:) Policja twierdzi, że facet im groził, jak przyjechali:)

A po zatrzymaniu okazało się, że facet jest poszukiwany przez policję, więc to naprawdę głupi sposób, żeby zostać złapanym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Nie wiem, ale zgłoszenie z tego co widziałem na twitterze wynikało z tego, że kierowca zgłosił, że jakiś najebany ziomek jeździ hulajnogą po autobusie i reaguje groźbami na prośby, żeby przestał:) Policja twierdzi, że facet im groził, jak przyjechali:)

A po zatrzymaniu okazało się, że facet jest poszukiwany przez policję, więc to naprawdę głupi sposób, żeby zostać złapanym:)

Wiesz, po tym incydencie, pierwszą rzeczą którą zrobili, było utkanie scenariusza interwencji. Po drugie niech zmienią prawo, skoro hulajnoga = pieszy.

A teraz na poważnie, facet z grupą dzieciaków pijany, jeżdżący po autobusie? Czym groził? Ta narracja zupełnie nie pasuje, do nie będę dyskutował, proszę wykonywać polecenia, nie zadawać pytań.

Osobiście mam to w d...e, ale scenariusze pisane przez policję do kretyńskich zachowań i popisów to norma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

W Polsce jak się cwaniakuje do policji, to też, jak widać, nie ma lekko:

 

i bardzo dobrze zrobili, chlop mu powiedzial sekunde wczesniej albo wysiadasz z hulajnoga albo uzyje sily

no i uzyl

co tu zlego?

dobry typ ogolnie gosciu od hulajnogi, nie wyobrazam sobie z moja 8 letnia corka doprowadzic do takiego stresu u niej i strachu

jak nieodpowiedzialnym ojcem trzeba byc rly?

57 minut temu, StaryFan napisał:

No. Tylko to nie jest kwestia cwaniakowania, tylko nieznajomości prawa przez umundurowana osobę.

Jeżeli policjant każe Ci wyjść z domu, to w wypadku odmowy może Cię z niego wyrzucić?

Nie miał prawa żądać opuszczenia autobusu, ze względu na hulajnogę. Pomijając to, takie działania policji są uprawnione jedynie w przypadku zagrożenia życia lub zdrowia ludzkiego.

Nadużycie siły. Nieuprawnione żądania. Policjant to nie sąd i wyrok.

co to w ogole za przyklad?

lol

z MOJEGO domu

wiesz jaka jest roznica miedzy autobusem a TWOIM domem?

taka ze autobus nie jest twoj, podpowiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kubbas napisał:

z MOJEGO domu

wiesz jaka jest roznica miedzy autobusem a TWOIM domem?

taka ze autobus nie jest twoj, podpowiem

??????

Policjant bez przyczyny (umocowanej prawnie), ma dokładnie takie samo prawo do usunięcia z autobusu jak z domu - podpowiem - nie ma żadnego prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, StaryFan napisał:

??????

Policjant bez przyczyny (umocowanej prawnie), ma dokładnie takie samo prawo do usunięcia z autobusu jak z domu - podpowiem - nie ma żadnego prawa.

gosciu jezdzil hulajnoga najebany w autobusie a wedlug ciebie policja ktora przyjezdza do takiego zgloszenia nie ma prawa nic zrobic?\

xdddd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś jak jeździł?

 

Pomijając to, reakcja nie była adekwatna do zagrożenia. To nadużycie siły. Czytaj posty.

 

Policjant to opłacany przez Ciebie strażnik prawa, który pilnuje przestrzegania prawa ustalanego przez ludzi wybieranych przez Ciebie i opłacanych za Twoje pieniądze.

 

Jeżeli wykracza poza powyższe ramy, sam łamie to prawo. To dość częste przypadki, po których następuje fingowanie scenariuszy i dezinformacja, jak już ochłoną, po przyjemności gnojenia i nastąpi refleksja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.