Skocz do zawartości

wojna na ukrainie


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Koelner napisał:

Przecież jak on szedł tym leniwym krokiem to mogli go spokojnie obezwładnić . 

To, że tego nie zrobili wynika, moim zdaniem, z sytuacji z Floydem. Wylała się taka fala oskarżeń i nienawiści w stronę policji, że wizja zatrzymania czarnego przestępcy mogła ich sparaliżować. Bali zrobić się cokolwiek, żeby nie wyjść na rasistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Koelner napisał:

przecież tego nie robiłem . za dużo czasu na skwerku spędziłeś :)

w takim razie still:

moje wymyslone obelgi >>> Twoje wymyslone obelgi

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

To, że tego nie zrobili wynika, moim zdaniem, z sytuacji z Floydem. Wylała się taka fala oskarżeń i nienawiści w stronę policji, że wizja zatrzymania czarnego przestępcy mogła ich sparaliżować. Bali zrobić się cokolwiek, żeby nie wyjść na rasistów.

to + to co pisalem wczesniej: ci co bardziej ogarnieci pewnie juz zmienili robote i zostali ci slabsi

ciezko jest nakurwiac przez miesiace na dana instytucje, obcinac jej finansowanie i nagle oczekiwac ze w zwiazku z tym poprawi sie jakosc uslug tej instytucji lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał:

ale co mam tlumaczyc ze przeczytales o jego starym i myslales ze to o nim?

Jezu... napisałem ze Dumas był w 3/4 czarnym. Sugerujesz ze jego stary (czyli ten markiz) był w 3/4 czarny?

Na jakiej wiki mozna to przeczytac? I powiedz co Ty wiesz na ten temat ze to krytykujesz bo wciaz zero informacji a tylko sie czepiasz nie wiem czego

11 minut temu, julekstep napisał:

po prostu ludzie powinni wiedziec jak wyglada Twoj modus operandi na forum (cos zle zrozumiec i potem sie przy tym upierac) - szczegolnie kiedy namawiasz innych userow do prawnie zakazanych systemow

Wytłumacz mi więc co źle zrozumiałem i powiedz jak powinienem to rozumieć, na razie mam wrażenie ze Ty coś źle zrozumiałeś i w rzeczywtosci A. Dumas był faktycznie w 3/4 czarnym (conajmniej) a Tobie sie wydaje inaczej bo sam coś gdzies źle przeczytałeś.

p.s. Nikogo na nic nie namawiam do "zakazanych" systemów ale staram sie czasem przedstawić trochę mniej znanych informacji które trudno znaleźc na wiki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Pablo81 napisał:

To, że tego nie zrobili wynika, moim zdaniem, z sytuacji z Floydem. Wylała się taka fala oskarżeń i nienawiści w stronę policji, że wizja zatrzymania czarnego przestępcy mogła ich sparaliżować. Bali zrobić się cokolwiek, żeby nie wyjść na rasistów.

USA to duży kraj, wciaz zdarzaja sie w nim interwencje, wszyscy ludzie dzis nosza przy sobie urzadzenia pozwalajace na nagrywanie. Normalne jest wiec ze jeśli ktoś będzie szukał sytuacji w której policjant sie źle zachował to ją znajdzie prędzej czy póxniej bo w policji pracują rózni ludzie. Jeśli ktoś będzie szukał sytuacji w której źle zachował sie zatrzymany to też ją znajdzie (jeszcze szybciej) bo zatrzymuje sie róznych ludzi.

W zasadzie na każda tezę można dziś znaleźć dówód w takich spraw bo gdzieś coś sie wydarzy.

Wymyślmy sobie ze "bramkarze" są zbyt brutalni i filmik się znajdzie bez względu na to czy są czy nie są

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

To, że tego nie zrobili wynika, moim zdaniem, z sytuacji z Floydem. Wylała się taka fala oskarżeń i nienawiści w stronę policji, że wizja zatrzymania czarnego przestępcy mogła ich sparaliżować. Bali zrobić się cokolwiek, żeby nie wyjść na rasistów.

to wyszło jeszcze gorzej . w naszej policji dali kobiety do patroli niech tam dadzą jednego czarnego.

 

6 minut temu, julekstep napisał:

w takim razie still:

moje wymyslone obelgi >>> Twoje wymyslone obelgi

nie będę zakłócał Twojego pozytywnego nastawienia dla własnej działalności , która skupia się wyłącznie na zasrywaniu tematów jednozdaniowcami i zabawę w narratora/moderatora. Baw się dalej 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Jego ojciec miał czarną matkę. Sprawdź o którego Dumasa chodzi.

Ok, dzięki, czyli ja się zafiksowałem na tej "starej wiedzy" i źle czytałem wiki bo chciałem sobie "dopasować na siłe", czyli w rzeczywitosci wychodzi 1/4.

Chyba

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

zabawę w moderatora

masz bana

Teraz, darkonza napisał:

I zamiast powiedzieć człowiekowi gdzie błąd (jak Rappar) to bijemy piane w kolejnych postach

Jakby Sokrates mowil ludziom gdzie popelnili blad to pewnie jeszcze bysmy byli w ciemnych wiekach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

Jakby Sokrates mowil ludziom gdzie popelnili blad to pewnie jeszcze bysmy byli w ciemnych wiekach.

Jakbyśmy sobie przez wieki nie wyjaśniali gdzie popełniliśmy błedy to wtedy byśmy w ciemnych wiekach siedzili, więc tu Sokrates zachowywał się źle (jeśli faktycznie akurat tak sie zachowywał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, darkonza napisał:

Jakbyśmy sobie przez wieki nie wyjaśniali gdzie popełniliśmy błedy to wtedy byśmy w ciemnych wiekach siedzili, więc tu Sokrates zachowywał się źle (jeśli faktycznie akurat tak sie zachowywał)

Pozwol ze tutaj zaufam bardziej filozofom greckim niz marksistom ('kolektywne i bezmyslne tlumaczenie tlumom co maja robic')

Teraz, Koelner napisał:

na jakiej podstawie ? 

rasowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał:

najpierw powinno być ostrzeżenie , nie zachowuj się jak policja w stanach.

Ostrzegali go werbalnie. Nie wiem na jakiej podstawie myslał, że tego nie zrobią (pewnie, że po Floydzie nie wypada). Zaryzykował, no i się przekonał. 

Btw. a propos "I can't breathe". Wystarczy obejrzeć dowolny dokument (typu kamera na patrolu) o pracy policji w stanach i 90% procent zatrzymanych ma astmę/problemy z sercem/cukrzycę, a ich obecny stan zagraża życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.