Skocz do zawartości

wojna na ukrainie


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Haze napisał:

Nie sądzę, by się tak zachował wobec mnie. Może dlatego, ze mam łatwiej, bo zarówno ja jak i polski policjant mamy taki sam kolor skóry. Aczkolwiek nie zamierzam tego testować empirycznie.

Czyli pozostaje Ci zmyślać banialuki.

Ja widziałem ostatnio interwencję policji u gościa, który próbował cwaniakować jak Brown.

"To moje ostatnie ostrzeżenie, potem lądujesz skuty na glebie".

Oczywiście, że policjant był większy, a nie mniejszy od tego gościa o głowę, pewnie w przypadku różnicy wielkości 40 kilogramów by użył paralizatora

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RappaR napisał:

Czyli pozostaje Ci zmyślać banialuki.

Ja widziałem ostatnio interwencję policji u gościa, który próbował cwaniakować jak Brown.

"To moje ostatnie ostrzeżenie, potem lądujesz skuty na glebie".

Oczywiście, że policjant był większy, a nie mniejszy od tego gościa o głowę, pewnie w przypadku różnicy wielkości 40 kilogramów by użył paralizatora

 

Brown nie cwaniakował, ale ok przyjmijmy relatywizm. To co widziałeś interwencję policjanta i mam ją przyjąć jako prawdę objawioną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było o tym smarku z Konoszy. Jechał kilka stanów, zabił 2 osoby i policja to pusciła. No ale był biały a przecież w USA biali nie są faworyzowani. Ile ten kolo co o niego protestowali dostał kul? 7 w plecy bo miał nóż? Ten młody zastrzelił 2 osoby, podszedł do policji przyznał się i spokojnie pojechał do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ptak napisał:

Nie wiem czy było o tym smarku z Konoszy. Jechał kilka stanów, zabił 2 osoby i policja to pusciła. No ale był biały a przecież w USA biali nie są faworyzowani. Ile ten kolo co o niego protestowali dostał kul? 7 w plecy bo miał nóż? Ten młody zastrzelił 2 osoby, podszedł do policji przyznał się i spokojnie pojechał do domu.

przecież on został aresztowany i mu szykują oskarżenia lol

edit -> już jest oskarżony o 1st degree murder

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ptak napisał:

Nie wiem czy było o tym smarku z Konoszy. Jechał kilka stanów, zabił 2 osoby i policja to pusciła. No ale był biały a przecież w USA biali nie są faworyzowani. Ile ten kolo co o niego protestowali dostał kul? 7 w plecy bo miał nóż? Ten młody zastrzelił 2 osoby, podszedł do policji przyznał się i spokojnie pojechał do domu

Co puściła ? Został aresztowany. Mieszkał kilkadziesiąt km od miasta.

W takich sytuacjach USA zbiera za to, jak urządzili sobie kraj. Karabiny można kupować w supermarketach, każdy sebix może mieć gnata pod siedzeniem. Także ta nadreaktowność policji też bierze się z tego, że spodziewają się, iż każdy może mieć gnata. To nie to co u nas.

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ptak napisał:

Nie wiem czy było o tym smarku z Konoszy. Jechał kilka stanów, zabił 2 osoby i policja to pusciła. No ale był biały a przecież w USA biali nie są faworyzowani. Ile ten kolo co o niego protestowali dostał kul? 7 w plecy bo miał nóż? Ten młody zastrzelił 2 osoby, podszedł do policji przyznał się i spokojnie pojechał do domu.

Nie jest biały, to latynos to raz, dwa strzelał raczej w samoobronie po tym jak te zwierzęta go goniły. Jeden z typ którego odjebał headshotem był zarejestrowanym sex offenderem, drugi też miał kartotęke, podobnie ten który przeżył. Więc normalny sędzia raczej da mu niski wyrok za niską szkodliwość czynu.

Oczywiście koloryzuje, ale ty nawet nie potrafisz rzetelnego posta napisać tu na ten temat gdy masz pełno info w internecie na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, barcalover napisał:

O tę klatkę mi chodziło. Może to być nóż, może też to być coś innego, choć policjanci krzyczą "drop the knife", więc chyba jednak bym stawiał na nóż, jeśli miałbym zgadywać.

Natomiast uważam (i trochę to próbowałem w tym temacie pokazać, ale nieudolnie - przywołując Ujiriego m.in.), że ta akcja nie miała prawa się potoczyć tak, jak się potoczyła. Było 3 policjantów na 1 poszukiwanego. Wiedzieli, kim jest, wiedzieli, do kogo jadą, a dopuścili dość łatwo (bazuję na filmiku) do sytuacji, w której gość mógł obejść w miarę powoli (nie biegnąc) całe auto i otworzyć przednie drzwi. Potem już panika. Nie można jednak usprawiedliwić takiej akcji w mojej opinii. 

A w tym temacie (co mnie z początku mocno sfrustrowało i zniechęciło do dyskusji) od razu pojawiły się głosy, że "mógł słuchać poleceń". No przecież policja jechała do przestępcy. Zakładali, że będzie ich słuchał??? Policja na co dzień zajmuje się użeraniem z przestępcami, a nie z posłusznymi obywatelami. Dlatego wg mnie nie można ocenić tej sytuacji tak, że gość "sam jest sobie winien". Jest winien wielu rzeczy i powienien za nie odsiedzieć, a nie dostać wyrok w postaci 7 kul w plecy.

2020-08-28 12_34_48-wydarzenia na świecie (poza polską) - strona 31 - Inne - Forum E-NBA.PL.png

To odbicie światła na nadkolu.

 

10 godzin temu, matek napisał:

Alexandre Dumas był czarny?

W 3/4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, ptak napisał:

Przewiezienie broni przez granicy stanów już jest przestępstwem. Federalnym (chyba). Strzelanie do ludzi to już w ogóle. 2 Stany to jest kilka a nie 1. Dobra, wiem że się nie popisałem

image.png.da0acdd54eac8c99edc50b8aaa149f70.png

 

o dokładnie tyle jechał jak od znaczka do Kenoshy

te 20 km to i tak widzę dałem z zapasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, darkonza napisał:

W 3/4.

znów źle przeczytałeś wikipedię

ehh

19 minut temu, ptak napisał:

Popełnił kilka przestępstw federalnych? To powinni go przynajmniej paralizatorem potraktować i parę razy przysłać pałą.

sam się oddał w ręce policji, więc po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

 

sam się oddał w ręce policji, więc po co?

https://amerykapopolsku.com/2020/08/27/nastolatek-oskarzony-o-zabojstwa-w-kenosha/

https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-protesty-i-zamieszki-w-kenosha-trump-wysle-tam-gwardie-narod,nId,4693207

ta policja ma wadę wzroku? nóż widzieli a giwery nie?

oddał się w ręce policji czy uciekł z miejsca popełnienia przestępstwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.