Skocz do zawartości

wojna na ukrainie


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, fluber napisał:

Sorry ale skąd masz to info o procedurze polegającej na strzale 

źle mnie zrozumiałeś . strzał ostrzegawczy a następnie można strzelać do osoby uciekającej ale tak aby nie zabić . chyba w tyłek jest bezpieczniej ale z tego co pamietam ze szkoleń na pozwolenie na broń to próbuje strzelać się w obojczyk 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

co w sumie fakt że gościu żyje i będzie żył trochę potwierdza

Ten gość nie jest sparaliżowany czasem? 

1 minutę temu, lorak napisał:

że grają w butach robionych przez chińskich niewolników też im nie przeszkadza. albo że używają telefonów stworzonych dzięki wykorzystywaniu czarnych dzieci w afryce.

Taki sobie symetryzm tbh, domniemane problemy czarnych w US trochę bardziej dotykają zbiorowość koszykarzy niż sytuacja polityczna w Hongkongu. Nie bronię ani jednego, ani drugiego, ale na tej zasadzie każdy jest hipokrytą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

Ten gość nie jest sparaliżowany czasem? 

Czytałem że grozi mu że nie będzie chodził ale też nie widziałem nigdzie oficjalnego potwierdzenia

4 minuty temu, Koelner napisał:

źle mnie zrozumiałeś . strzał ostrzegawczy a następnie można strzelać do osoby uciekającej ale tak aby nie zabić . chyba w tyłek jest bezpieczniej ale z tego co pamietam ze szkoleń na pozwolenie na broń to próbuje strzelać się w obojczyk 

Ale czy strzał ostrzegawczy stosuje się jeszcze po użyciu paralizatora??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, StaryFan napisał:

Ps. Jak podczas interwencji strzelono do agresywnego kryminalisty - przerwano sezon.

Ale pamiętamy, jak Harden, LBJ i liga podkuliła ogon, po reakcji Chińczyków na uwagi o prawach człowieka.

O tekście Harrella do Dońcicia, nawet się nie zająknęli.

 

To się nazywa - HIPOKRYZJA. :)

Ps. Podoba mi się ten fragment Twojej wypowiedzi. Oni sami sobie strzelają w kolano, ale ludziom ciężko to dostrzec.

btw - jak już wspominasz o sytuacji Harrella i Doncicia... nigdy nie czułem się bardziej zażenowany (patologiczna hipokryzja, no doubt) ----> 

 

Dziwię się tylko, że ci ludzie jeszcze mają pracę i zgarniają dobre hajsy za to co odpierdalają na antenie. Dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lorak napisał:

że grają w butach robionych przez chińskich niewolników też im nie przeszkadza. albo że używają telefonów stworzonych dzięki wykorzystywaniu czarnych dzieci w afryce.

Tyle, że tutaj chociaż te 1,4 mld niewolników w poziomie życia, dogoniło i przegoniło nasz kraj.

To jak z Mu’ammarem al-Kaddafim gdzie w momencie dojścia do władzy z biednego wykorzystywanego przez wszystkich kraju, zrobił w parę lat dochód per capita na poziomie europejskich tuzów. Bandyta w ujęciu standardów zachodu.

Tak czy inaczej Chińczycy w 50 lat przeszli, od dmuchanej koloni, do totalnego imperializmu we wszystkich aspektach tego słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Czytałem że grozi mu że nie będzie chodził ale też nie widziałem nigdzie oficjalnego potwierdzenia

Ale czy strzał ostrzegawczy stosuje się jeszcze po użyciu paralizatora??? 

w Polsce używa się broni palnej w ostateczności :) nie wiem jak w USA ale przerzucając na Polskie podwórko mieli czas oddać strzał ostrzegawczy przed wcześniejszym celowaniu w murzyna i zakomunikowaniu o możliwości użycia broni , jeśli nie słucha to strzał w niebo i następny tak aby unieruchomić , nawet jakby pozwoliliby mu sięgnąć po broń to mogli zostawić dystans aby po prostu go zastrzelić . sprawca z bronią w ręku zastrzelony ? czysta sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Ale czy strzał ostrzegawczy stosuje się jeszcze po użyciu paralizatora??? 

Obowiązkowy strzał ostrzegawczy to też nie jest żadna procedura, najwyżej jeden ze środków, którym policja może się posłużyć. Na pewno nie w tej sytuacji kiedy wszyscy są blisko i strzał może sprowokować gościa do odpowiedzenia ogniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, eF. napisał:

To się nazywa - HIPOKRYZJA. :)

Ps. Podoba mi się ten fragment Twojej wypowiedzi. Oni sami sobie strzelają w kolano, ale ludziom ciężko to dostrzec.

btw - jak już wspominasz o sytuacji Harrella i Doncicia... nigdy nie czułem się bardziej zażenowany (patologiczna hipokryzja, no doubt) ----> 

 

Dziwię się tylko, że ci ludzie jeszcze mają pracę i zgarniają dobre hajsy za to co odpierdalają na antenie. Dno.

Zaza zrobiłby porządek. Ta prowokacja najlepszego gracza przez raczej minusowego to celowa zagrywka była. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, eF. napisał:

btw - jak już wspominasz o sytuacji Harrella i Doncicia... nigdy nie czułem się bardziej zażenowany (patologiczna hipokryzja, no doubt)

Co za pierdolnie na tym filmiku, jakie usprawiedliwienia dla jawnego rasizmu... a ktorych to czarnych przez 400 lat uciskali przeodkowie Doncica! ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Krzemo napisał:

Co za pierdolnie na tym filmiku, jakie usprawiedliwienia dla jawnego rasizmu... a ktorych to czarnych przez 400 lat uciskali przeodkowie Doncica! ? 

Aleksander Macedoński po podbiciu Egiptu, mógł się zapuścić w rejony środkowego Nilu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ignazz napisał:

Zaza zrobiłby porządek. Ta prowokacja najlepszego gracza przez raczej minusowego to celowa zagrywka była. 

posłuchaj o czym te klauny tam pierdolą, przecież to jest jawne poparcie rasizmu, który ma iść tylko w stronę białych ludzi :) 

@Krzemo

sprawdź part2, tam jest równie żenująco... "He's European, he's not white" 😎

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BMF napisał:

Taki sobie symetryzm tbh, domniemane problemy czarnych w US trochę bardziej dotykają zbiorowość koszykarzy niż sytuacja polityczna w Hongkongu. Nie bronię ani jednego, ani drugiego, ale na tej zasadzie każdy jest hipokrytą.

nie każdy, bo nie wszyscy mamy te same wartości.

do tego w tym konkretnym przypadku LJ i spółka najpierw podnieśli raban odnośnie HK, ale po reprymendzie zamilkli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Chytruz napisał:

Obowiązkowy strzał ostrzegawczy to też nie jest żadna procedura, najwyżej jeden ze środków, którym policja może się posłużyć. Na pewno nie w tej sytuacji kiedy wszyscy są blisko i strzał może sprowokować gościa do odpowiedzenia ogniem.

zachowuje się dystans . pierwsza nauka nie daj się zabić i nie zabijaj, ten filmik to amatorka Policji . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.