Skocz do zawartości

wojna na ukrainie


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, josephnba napisał:

@ely3 skasowanie posta "LeBron na starość zidiociał" to wg ciebie usuwanie przejawów nienawiści rasowej?

Ponawiam pytanie- czy możesz kuciowi dać perma żeby chłopak miał już definitywny spokój z forum?

W tym samym poście napisałeś ,że Kucio to szmata.....Tak masz rację jesteś wzorcowym przykładem łagodnej formy pisania

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc kompletnie nie rozumiem tego co się wczoraj zadziało, ale mam wrażenie, że jest to jeden z najbardziej absurdalnych protestów jakie widziałem. Nie wiem w co ten bojkot miał być wymierzony, ale nie jest tajemnicą, że najbardziej godzi to w interes ligi, która tym zawodnikom już od dłuższego czasu idzie w sprawach światopoglądowych na rękę. Wielki napis na środku parkietu, podkreślanie jak ważna jest równość, zmienione naprędce koszulki - nie wiem czy jest w światowym sporcie ktoś, kto bardziej dobitnie okazał wsparcie ludziom, którzy falą protestów poczuli się osobiście dotknięci i pragnęli być ich częścią. Pomijam przy tym wszystkie działania, w które NBA angażowała się już wcześniej, bo to widać praktycznie na każdym kroku.

Odnoszę wrażenie, że świat stanął w tej kwestii na głowie i jeżeli NBA natychmiast nie zareaguje stanowczo na te bojkoty, to w zasadzie sama wykopie sobie grób. Finansowanie rozgrywek, w których zawodnicy w dowolnym momencie są w stanie szantażować władze ligi i rozbijać telewizjom plan transmisji, to prosta droga do tego, żeby w następnych latach pieniędzy było w tym sporcie po prostu mniej. Idiotyczny jest ten bojkot, a gra toczy się o naprawdę wielką stawkę, na której tracą w zasadzie wszyscy.

Smutne jest to, że NBA dała sobie tak wejść na głowę i nikt nie ma jaj by powiedzieć "DOŚĆ", i sprowadzić tych zawodników na ziemię. Nawet nie łudzę się, że wszyscy z nich są świadomi długofalowych konsekwencji ewentualnego zakończenia rozgrywek przed czasem i jestem przekonany, że zreflektują się dopiero wtedy, kiedy kasa na koncie przestanie im się zgadzać. Bez sensu, ale przynajmniej się człowiek wyśpi.

 

Edytowane przez Hoolifan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ely3 napisał:

Gdzie ma np wywiad z Willem Smithem nt filmy Bad Boys. Smith miał wtedy powiedziane ,że film się nie sprzeda bo gra tam dwóch czarnych aktorów jako główni bohaterowie i ma to zmienić na jednego białego.

Serio? Przecież gdyby nie Smith oraz Lawrence to Bad Boysów by nie było, to oni robili ten film i to dzięki nim mieliśmy świetne dwie pierwsze części i jedną trochę gorszą trzecią (swoją drogą tyle recenzji przeczytałem i nikt dosłownie nikt nie zauważył, że trójka nijak się fabularnie nie spina z jedynką przez co wydarzenia mające tam miejsce nie miały prawa się zdarzyć). Nie zamieniłbym żadnego z nich na jakiegoś nie wiem Toma Cruise'a czy kto tam w 1994 był modny wśród białych aktorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było usunąć tylko część 

A kucia nazwałem tak jak każdy teraz o nim myśli 

On obraził mnie bardziej pisząc że jestem rasistą

1 minutę temu, Pepis21 napisał:

Serio? Przecież gdyby nie Smith oraz Lawrence to Bad Boysów by nie było, to oni robili ten film i to dzięki nim mieliśmy świetne dwie pierwsze części i jedną trochę gorszą trzecią (swoją drogą tyle recenzji przeczytałem i nikt dosłownie nikt nie zauważył, że trójka nijak się fabularnie nie spina z jedynką przez co wydarzenia mające tam miejsce nie miały prawa się zdarzyć). Nie zamieniłbym żadnego z nich na jakiegoś nie wiem Toma Cruise'a czy kto tam w 1994 był modny wśród białych aktorów.

Bruce Willis 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ely3 napisał:

Na wpis Kucia reagujące dużą dozą wyzwisk i nienawistnych wpisów  a potem się dziwicie, że on pisze co pisze?

Nope, to kucio najpierw publicznie obraził z grubsza całe forum na podstawie ... paru komentarzy. 

Lata forumingu podpowiadają, że raz na jakiś czas trafi się okaz, któremu w pewnym momencie kolokwialnie mówiąc odwali i jakieś 93% reszty userów łapie się za głowę, tym razem padło na kucia, czyli wyróżniającą się osobę na forum, to budzi to zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pi****le. Obejrzałem sobie zatrzymanie Browna. Gość zachował się jak kutas parkując na dwóch miejscach dla inwalidów, jest chamski wobec policji, nie wyciąga rąk z kieszeni, zachowuje się agresywnie - podejście pod kogoś w ten sposób jest czystym aktem agresji, nie bez powodu się utrzymuje dystans, i jeszcze pretensji do policji.

Taki gostek by miał jakąś wariacje zatrzymania ze skuciem, przeszukaniem itd w każdym kraju, będąc dowolnego koloru skóry, nawet w Luksemburgu.

Po prostu gdzie indziej ludzie nie zachowują się aż tak c***owo jak Brown i nie da się obronić jego zachowania, gdy postępowanie policji jak najbardziej naturalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

Nie powtarzam tylko widze jak kolo idzie sobie pomiędzy 3 policjantami a potem jak się do nich odwrócił to zamiast go wtedy obezwładnic co opisują procedury to woleli mu strzelić. Z tego co czytałem większość ekspertów piszę, że nie zrobili tego prawidłowo

I to jest powód by go skuć i przeszukać mu auto bez nakazu ? Oraz by dostać z paralizatora?Chyba jednak nei skoro policja z Milwaukee zwolniła już policjanta

nie wiem czy to jest powód. prostuję tylko stwierdzenie, że jedyną przyczyną było nieprawidłowe zaparkowanie - bo na nagraniu widać, że do eskalacji doprowadziło coś innego.

PS

zwolnienie mogło wynikać z przyczyn politycznych, wizerunkowych.

EDIT

ale to zwolnili tego głównego czy chodzi ci o to? https://edition.cnn.com/2018/09/13/us/sterling-brown-milwaukee-bucks-officer-fired/index.html

 

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, josephnba napisał:

A kucia nazwałem tak jak każdy teraz o nim myśli 

Nie każdy. Facet chciał jedynie usunąć konto, gdyby miał możliwość zrobiłby to sam.

Dlaczego tego nie uszanowaliście? To Jego sprawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, StaryFan napisał:

Nie każdy. Facet chciał jedynie usunąć konto, gdyby miał możliwość zrobiłby to sam.

Dlaczego tego nie uszanowaliście? To Jego sprawa. 

I to powód żeby nazywać nas, Ciebie też, rasistami?

A jaki my mieliśmy wpływ na wpisy tych dwóch głupków?

Albo tym bardziej na usunięcie jego konta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, StaryFan napisał:

Nie każdy. Facet chciał jedynie usunąć konto, gdyby miał możliwość zrobiłby to sam.

Dlaczego tego nie uszanowaliście? To Jego sprawa. 

Nie znam się, ale nawet jak ma konto a nie będzie tu wchodzić, czytać, komentować to nie będzie chyba różnicy czy je ma czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co Wam chodzi? Wasz były(?) kumpel nietrafnie was podsumował? Pewnie, że podał najbardziej skrajne wypowiedzi, ale reszta płynie tym samym brudnem nurtem, tylko się bardziej kontroluje. Nie wiem, chyba jedynie barcalover i może Ely próbują jakoś racjonalnie podejść do sprawy.Policjant strzelił kolesiowi z bliska w plecy 7 razy. To jest sprawa nie do wybronienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Haze napisał:

O co Wam chodzi? Wasz były(?) kumpel nietrafnie was podsumował? Pewnie, że podał najbardziej skrajne wypowiedzi, ale reszta płynie tym samym brudnem nurtem, tylko się bardziej kontroluje. Nie wiem, chyba jedynie barcalover i może Ely próbują jakoś racjonalnie podejść do sprawy.Policjant strzelił kolesiowi z bliska w plecy 7 razy. To jest sprawa nie do wybronienia.

Masz prawo żeby tak uważać, ale czy to, że mamy na to inne zdanie czyni z nas rasistów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

Matko jedyno następny- są nagrania - obejrzyj a potem sie wypowiadaj. Bo widzę ostatnio moda na wskakiwanie w dyskusji z opinią na temat sprawy co do której się nie wie nic

To bądź taki skrupulatny do końca. Moja wypowiedz wynikała z błędnego zrozumienia twojej bo mi chodziło o kryminalistę a Tobie o gracza. Nie widziałem filmu Browna stad od razu napisałem o watpliwościach i braku info. Wiec zamiast „ matko następny” wstaw film i napisz jak to widzisz. Obejrzę to podyskutujemy. Może Pan STARling czego nie zobaczymy na filmiku miał w zwyczaju codziennie parkować na tym miejscu? Może pare razy grzecznie było. Filmik tego nie rozstrzygnie ale jak masz wrzuć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Sancho napisał:

Nikt nie wie za co sięgał ten oszołom do samochodu....

Kolesia trzeba było obezwładnić wcześniej, zakuć i na komisariat i nie byłoby sprawy. Tam było kilku policjantów, ale kompletnie oblali ten test.

PS Nie bawię się w jakieś buźki, polubienia, czy emotikony, więc BMF tą głupią buźką podpisz się pod całym sezonem 76ers, bo znów wyjaśnieni przez Celtics.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Haze napisał:

Kolesia trzeba było obezwładnić wcześniej,

próbowali, nie dało się. dlaczego on się z nimi szarpał? dlaczego szedł do samochodu i po coś sięgał? dlaczego w takich sytuacjach zwykle widzimy sebixowe zachowanie i nie stosowanie się do poleceń policjantów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lorak napisał:

próbowali, nie dało się. dlaczego on się z nimi szarpał? dlaczego szedł do samochodu i po coś sięgał? dlaczego w takich sytuacjach zwykle widzimy sebixowe zachowanie i nie stosowanie się do poleceń policjantów?

Nie dało się, to dziecko w przedszkolu może powiedzieć, a nie kilku przeszkolonych policjantów. Dali ordynarnie dupy i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.