Skocz do zawartości

wojna na ukrainie


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ignazz napisał:

A tu to niestety brak danych aby całość ocenić. Może dodatkowo przygwiazdozyl 

A jak parking był pusty to tym bardziej głupio zrobił. 

Matko jedyno następny- są nagrania - obejrzyj a potem sie wypowiadaj. Bo widzę ostatnio moda na wskakiwanie w dyskusji z opinią na temat sprawy co do której się nie wie nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

42 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

klasa Kryspin, ja pi****le...

Trochę z przymrużeniem oka, ale to propaganda jak u Goebbelsa. Tak się nie robi... 

Rozumiem, że wypowiedzi niektórych można uznać za niezbyt smaczne, ale żeby wszystkich wrzucać do jednego worka z napisem RASIZM i NIENAWIŚĆ?

To świadczy o braku klasy, a przede wszystkim o braku zdrowego spojrzenia na pewne kwestie. Strasznie to słabe. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ely3 napisał:

Pozwał 

Czyli wszystko przebiegłoby modelowo.

Po co więc robisz fałszywy szum w dyskusji o zatrzymaniu tego bandyty Balkea?

5 minut temu, ely3 napisał:

zaparkował na miejscu dla inwalidów nota bene na prawie pustym parkingu

No to już mega dzban. I jeszcze go bronisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał:

2) faktycznie uważa, że forum jest przepełnione nienawiścią. 

Chyba po trochu jest skoro w ciągu ostatnich 40 minut skasowałem już 4 posty w których ktoś napisał ,że Le Bron to idiota czy kretyn . JA rozumiem ,że ktoś może mieć inne na jakiś temat ale pisanie takich tekstów raczej świadczy słabo o piszącym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ludzkości nie wyszło. Ludzie zawsze srali na swoich byłych partnerów / szefów. / przyjaciółeczki / grupy w których się wcześniej udzielali. Kucio jak czyjaś była żona wyzygal wszystko. W sumie niewiele tego wiec mnie za jakiś moment to przestanie obchodzić. 
 

aaa. Jeszcze test. 
 

@kucio

w podpowiedzi dalej funkcjonuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno tu jak i tam sposób zatrzymania był nieprawidłowy. Nikt z koszykarzy nie protestuje przed faktem ,że go zatrzymali . Ba widziałem nawet tiwtty ,że skoro to kryminalista to powinni go zatrzymać. Ale chodzi o to ,że zamiast go aresztować czy obezwładnić to łatwiej im było strzelić kolesiowi w plecy i to kilka razy. 

To nie jest prawidłowa procedura zatrzymania . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ely3 napisał:

Chyba po trochu jest skoro w ciągu ostatnich 40 minut skasowałem już 4 posty w których ktoś napisał ,że Le Bron to idiota czy kretyn . JA rozumiem ,że ktoś może mieć inne na jakiś temat ale pisanie takich tekstów raczej świadczy słabo o piszącym

I czym się te posty różnią od kilku z tych:

http://e-nba.pl/search/?&q=idiota&author=ely3&search_and_or=or

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

Przecież tu chodzi o sprawę Browna właśnie koszykarza i to jak został potraktowany tylko dlatego że zaparkował na miejscu dla inwalidó

nie dlatego. przecież na nagraniu widać, że trochę cfaniakuje, zachowuje się jak taki sebix i oczywiście nie wykonuje poleceń policjantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ely3 napisał:

Chyba po trochu jest skoro w ciągu ostatnich 40 minut skasowałem już 4 posty w których ktoś napisał ,że Le Bron to idiota czy kretyn . JA rozumiem ,że ktoś może mieć inne na jakiś temat ale pisanie takich tekstów raczej świadczy słabo o piszącym

a hipokrytą? 

Free Hongkong go jakoś nie zainteresowało.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ely3 napisał:

Zarówno tu jak i tam sposób zatrzymania był nieprawidłowy. Nikt z koszykarzy nie protestuje przed faktem ,że go zatrzymali . Ba widziałem nawet tiwtty ,że skoro to kryminalista to powinni go zatrzymać. Ale chodzi o to ,że zamiast go aresztować czy obezwładnić to łatwiej im było strzelić kolesiowi w plecy i to kilka razy. 

To nie jest prawidłowa procedura zatrzymania . 

No to nie widziałeś drugiego filmu i powtarzasz po Lebronie 😉

Zapoznaj się 

https://youtu.be/r2Sp8EIHu1A

Jest więc 2 filmik, obejmuje nieco wcześniejszy moment z drugiej strony samochodu, dostał wczesniej z paralizatora ale wstał i się im wyrwał. Mogli do niego strzelić wcześniej ale dopiero byłby wrzask. Mieli prawo podejrzewac, że sięga po broń, jak ten typ co postrzelił dwóch gliniarzy na autostradzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powtarzam tylko widze jak kolo idzie sobie pomiędzy 3 policjantami a potem jak się do nich odwrócił to zamiast go wtedy obezwładnic co opisują procedury to woleli mu strzelić. Z tego co czytałem większość ekspertów piszę, że nie zrobili tego prawidłowo

1 minutę temu, lorak napisał:

żeby się odsunął i przede wszystkim wyciągnął ręce z kieszeni - policja jest na tym punkcie uczulona, bo może być jakaś broń.

I to jest powód by go skuć i przeszukać mu auto bez nakazu ? Oraz by dostać z paralizatora?Chyba jednak nei skoro policja z Milwaukee zwolniła już policjanta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.