Skocz do zawartości

wojna na ukrainie


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, the_secret napisał:

I co, normalnie jak Trump wygra wybory to będzie lockout przez 4 lata?

Straci kolejnych widzów NBA przez taką akcje

Jak się kasa przestanie zgadzać właścicielom i silverowi to ktoś tam pewnie dostanie bana dla przykładu i się chłopaczki ogarną 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

Jak się kasa przestanie zgadzać właścicielom i silverowi to ktoś tam pewnie dostanie bana dla przykładu i się chłopaczki ogarną 

Pytanie czy nawet oni mają taką siłę przebicia widząc co się dzieje w stanach, nie byłbym tego taki pewny.Pewne jest to że liga straci na tym bardzo wiele.

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sewer napisał:

I wyraź teraz odmienne zdanie jako zawodnik, kariera w NBA baj baj.

Isaac wyrazil -> wiec bedzie dobre case study :)

4 minuty temu, the_secret napisał:

I co, normalnie jak Trump wygra wybory to będzie lockout przez 4 lata?

Straci kolejnych widzów NBA przez taką akcje

Nah. Po wyborach sie uspokoi (i kolejny odcinek w 2024).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Koelner napisał:

Pau Gasol wspiera ten bojkot.

Coś mi się wydaje, że jak nie wspierasz tego bojkotu, a jesteś z "rodziny" NBA (i nie tylko) to będziesz na celowniku... (nowa forma totalitaryzmu?)

BITCH ASS WHITE BOY

Ps. Ostatnio miałem ciekawą "konwersację" z czarnoskórą kobietą od lat mieszkającą w Polsce, która stwierdziła, że jestem, tu cytuję - "jebanym rasistą", bo zwróciłem jej uwagę na ten fakt, że rasizm nie ma koloru skóry i nie działa tylko w jedną stronę. Także to nie jest domena mniejszości mieszkających w USA. To działa niczym wirus. Z drugiej strony pseudoartystka Beyonce nakręciła sobie film pod tytułem "Black Is King" i nie ma z tym problemu, bo przecież to nie rasizm.

Dobra, niepotrzebnie schodzę na tematy polityczne, bo to zawsze niemiło pachnie.... fuck this shit  

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mac napisał:

no po kilku dniach się połamał

Jego bóg go testuje.

Swoją drogą szkoda że temat boga jest przemilczany jak sie zle rzeczy dzieja ale jak pierdola o swoim talencie i szcześciu to wszystko jego zasługa.

Ktoś musiał zostać postrzelony żeby ludzie wbili do tematu o Magic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mac napisał:

A może ktoś wyjaśnić jak odwołany mecz wpływa na poprawę sytuacji?

W sensie po tym odwołanym meczu zostanie wprowadzony jakiś przepis co robi coś, czego Ci gracze chcą?

To jest sygnał do wszystkich białych policjantów. Strzeli cię do Afroamerykanina, to nie będzie wieczorem NBA. 

Sorry ze tak spłycam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, PH#1 napisał:

Swoją drogą szkoda że temat boga jest przemilczany jak sie zle rzeczy dzieja ale jak pierdola o swoim talencie i szcześciu to wszystko jego zasługa.

To jest ciekawa uwaga.

Zamiast protestować o lepsze zmiany, nie mogą się o to po prostu bardziej pomodlić?

 

Tak czy siak, to co zrobił Isaac trochę imponujące i ja zostałem Jego fanem.

To jest niesamowite, że na zbiorze 400 osób nie ma więcej niż 10 osób, co by nie wierzyła w te całe BLM/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

Tak czy siak, to co zrobił Isaac trochę imponujące i ja zostałem Jego fanem.

A ja chyba się porzygam jak zobaczę jeszcze jeden jego tweet z religijnym pi****leniem.

Są jakieś statystyki ilu policjantów ogląda NBA? Jak 80% to ma to sens jak 1%to... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XD
Wyobrazacie sobie jak u nas w Ekstraklasie tacy pilkarze np. Wisly Krakow bojkotujo mecz bo jakas mordeczka dostala kulke za to ze rzucala sie z nozem na policjantow i probuja dodzwonic sie do Ziobry? Oczywiscie ciagniecie slomki w szatni kto bedzie gadac, bo wiekszosc to mloty co nie umieja sie skladnie wypowiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, eF. napisał:

Coś mi się wydaje, że jak nie wspierasz tego bojkotu, a jesteś z "rodziny" NBA (i nie tylko) to będziesz na celowniku... (nowa forma totalitaryzmu?)

BITCH ASS WHITE BOY

Ps. Ostatnio miałem ciekawą "konwersację" z czarnoskórą kobietą od lat mieszkającą w Polsce, która stwierdziła, że jestem, tu cytuję - "jebanym rasistą", bo zwróciłem jej uwagę na ten fakt, że rasizm nie ma koloru skóry i nie działa tylko w jedną stronę. Także to nie jest domena mniejszości mieszkających w USA. To działa niczym wirus. Z drugiej strony pseudoartystka Beyonce nakręciła sobie film pod tytułem "Black Is King" i nie ma z tym problemu, bo przecież to nie rasizm.

Dobra, niepotrzebnie schodzę na tematy polityczne, bo to zawsze niemiło pachnie.... fuck this shit  

Jasne, to bardzo mądre co powiedziała.Przecież Polacy nie byli mordowani tylko za to że są Polakami a Żydzi eksterminowani masowo w obozach.Biała rasa nie wie nic na temat rasizmu a czarni są najbardziej pokrzywdzeni.Wiem że tu nie chodzi o licytowanie się ale problemem w stanach jest to że biali w dużej mierze robili to co robili w przeszłości, popełnili dużo błędów w późniejszej polityce względem tej społeczności sami nie mając na sobie takiego bagażu nie potrafią się bronić.Druga sprawa że poprawność polityczna już zatoczyła takie kręgi w stanach o zgrozo kraju niegdyś wolności że ciężko tu być optymistą co do przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.