Skocz do zawartości

wojna na ukrainie


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, julekstep napisał:

Dla mnie np oczywiste od początku było że jest okrutnie nafurany.

Wkrętka z przerażeniem to sprawa drugorzędna.

a czym obstawiasz ? dla mnie on ma "zjazd drugiego dnia" poprawiony może lekkim alkiem

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Koelner napisał:

a czym obstawiasz ? dla mnie on ma "zjazd drugiego dnia" poprawiony może lekkim alkiem

Tam nie ma co obstawiać bo chyba nawet na raporcie koronera (nie tego zamówionego przez rodzinę :)) jest cała tablica Mendelejewa :P

no ale generalnie jakaś gorsza chemia :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, darkonza napisał:

Tyle ze ta chemia nie musi być powodem przerażenia, równie dobrze dzieki chemii moze byc mniej przerażony niz byłby bez niej.

Czyli dorosły facet, po kilku odsiadkach w więzieniu przeraził się, bo zobaczył policjanta z pistoletem (którego to sam kilkukrotnie używał w swojej "karierze")? 

13 minut temu, darkonza napisał:

dzieki chemii moze byc mniej przerażony niz byłby bez niej.

To bez narkotyków zszedłby na zawał na sam widok radiowozu? 

 

 

102367709_631907070744544_6139948206840086528_o-1024x722.jpg

 

Które z tej listy uspokaja? Bo czasami w robocie potrafią wku@$!@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, airmax napisał:

Czyli dorosły facet, po kilku odsiadkach w więzieniu przeraził się, bo zobaczył policjanta z pistoletem (którego to sam kilkukrotnie używał w swojej "karierze")?

Tak, jeśli mu zapowiedzioano "słuchaj, następnym razem Cie zakopiemy". To jest oczywiście niczym nie poparta hipoteza, no ale strach nie wygladał na udawany, wiec albo narkotyki albo miał u znajomych psów "przeje...e" z jakiegos powodu. Przeciez nie upieram sie ze  tego nie zrobiły narkotyki, przedstawiam drugą możliwość.  Narkotyki bardziej mi sie kojarza z luzem i wyjebką na wszystko, a mniej z taka paniką, ale coż taki koktail mówł wywołac dowolny stan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, darkonza napisał:

Tak, jeśli mu zapowiedzioano "słuchaj, następnym razem Cie zakopiemy".

Nic o zakopywaniu tam chyba nie ma. Ja słyszę na początku "połóż ręce na kierownicy" i od razu jakieś jazdy i krzyki się zaczynają. 

 

13 minut temu, darkonza napisał:

Narkotyki bardziej mi sie kojarza z luzem i wyjebką na wszystko

Tak to jest jak obejrzy się syna króla sedesów w Chłopaki Nie Płaczą. A gość miał też chociażby silnie pobudzającą koke 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, airmax napisał:

A gość miał też chociażby silnie pobudzającą koke 

Nie wiem czemu nie wspominasz o silnie uspokajajacej morfinie:

"Morfina wykazuje silne działanie uspokajające, przeciwbólowe i nasenne. Powoduje odurzenie, rozluźnienie, daje uczucie błogości i euforii, wyostrza zmysł słuchu i dotyku. Tłumi negatywne myśli i emocje, zmniejsza poczucie lęku, wprowadza w stan uspokojenia. "

Ok, poddaje się, wydaliscie wyrok, był przerażony nie dlatego ze miał powody sie bać tylko dlatego ze sie naćpał. Sprawa zamknieta.

 

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, darkonza napisał:

Narkotyki bardziej mi sie kojarza z luzem i wyjebką na wszystko, a mniej z taka paniką, ale coż taki koktail mówł wywołac dowolny stan.

stymulanty (a więc np. ta meta z raportu) bardzo szybko wywołują paranoje. szybko, to znaczy przy przesadzeniu z dawkami lub w ciągu. jedna nieprzespana noc przy ćpaniu co kilka godzin wystarcza, by np. światło latarki wziąć za nalot policji z użyciem helikopterów (true story). skoro sekcja wykazała, że miał w sobie dużo różnych substancji (nawet jeśli większość z nich to już śladowe dawki i były zażywane kilka dni przed śmiercią), to ciąg wydaje się dość prawdopodobny, a z tym mało kto sobie radzi.

2 godziny temu, airmax napisał:

Czyli dorosły facet, po kilku odsiadkach w więzieniu przeraził się, bo zobaczył policjanta z pistoletem (którego to sam kilkukrotnie używał w swojej "karierze")? 

ano właśnie. przecież przy tych zatrzymaniach oni zwykle zgrywają cwaniaków, a tu miałby się na trzeźwo tak rozkleić były skazaniec? jakieś szanse na to oczywiście są, no ale trudno w to uwierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, airmax napisał:

102367709_631907070744544_6139948206840086528_o-1024x722.jpg

 

Które z tej listy uspokaja? Bo czasami w robocie potrafią wku@$!@

Na moje oko uspokajacze to morfina, fentanyl, norfentanyl, cannabis, THC,

wiec w zasadzie wszystkie z wyjątkiem amfetamin. Wlasciwie THC chyba tez moze powodować urojenia, no ale nie siedze w temacie moze ktoś inny lepiej opisze.

 

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, darkonza napisał:

Nie wiem o jakiej kokainie mowa, ale założona teza jest tak silna ze nawet po przedstawieniu listy zawierajacej głównie uspokajacze ludzie uznali ze są one powodem "braku spokoju" u tego goscia

mógł mieć zjazd , nawet po alkoholu na kacu możesz mieć lęki . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, darkonza napisał:

Nie wiem o jakiej kokainie mowa

Pardon źle zerknąłem

 

tak czy siak, gość miał w sobie pół apteki. Na 7 różnych narkotyków mamy dwa silnie pobudzające i pięć albo silnie (jak fentanyl) albo średnio uspokajających (zielsko) - przy zachowaniu skali oczywiście.

Natomiast bliższy jestem stwierdzeniu, że po zażyciu takiej ilości różnych specyfików szybciej człowiekowi odpierdoli niż będzie niezachwianym kwiatem lotosu na spokojnej tafli jeziora.

 

BTW apropo mety:
 

Cytat

długotrwałe zażywanie metamfetaminy prowadzi ponadto do występowania zaburzeń psychicznych: halucynacji, paranoi, omamów (zwanych inaczej psychozą metamfetaminową), lęków, fobii, bezsenności. Może zwiększyć się także skłonność do agresji, bójek, demolowania, awantur.

https://www.poradnikzdrowie.pl/psychologia/zdrowie-psychiczne/metamfetamina-krysztal-wyglad-dzialanie-skutki-zazywania-narkotyku-aa-zEyL-GQHg-soCQ.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Rząd USA wie, że gazociąg Nord Stream 2 jest bliski ukończenia i uważa go za poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa energetycznego Europy oraz dla amerykańskiego bezpieczeństwa narodowego. (...) Administracja, Kongres i obie partie zjednoczyły się w wysiłkach mających zapewnić, że gazociąg pozostanie nieukończony i że zagrożenia nie staną się rzeczywistością" - głosi list republikańskich senatorów. "

https://forsal.pl/biznes/energetyka/artykuly/7795720,amerykanskie-sankcje-port-w-sassnitz-rozmy-miedzy-niemcami-a-usa.html

Ci to wala na bezczela bzdury i nikt sie ich nie czepia :)

 

" Podczas debaty zorganizowanej przez Instytut Polityki i Społeczeństwa prywatnego uniwersytetu Cevro wiceminister przemysłu i handlu Czech Rene Nedela powiedział we wtorek, że rezygnacja z projektu Nord Stream 2 (NS2) oznaczałaby wzrost krajowych cen energii.

....

Nedela podkreślił też, że NS2 zapewni krajowej sieci gazociągów stabilizację, poprzez zwiększenie różnorodności źródeł dostaw.

https://tvn24.pl/biznes/ze-swiata/wiceminister-przemyslu-czech-nord-stream-2-ustabilizuje-ceny-energii-ra911200-4506634

Czechów amerykanie zapomnieli urobić mediami ze ten rurociąg grozi ich bezpieczeństwu (moze za mały kraj i sie nie chciało?) i gadaja z sensem. U nas za to wszyscy ładnie naumiani przez media ze nam ta rura groźna

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.