Skocz do zawartości

wojna na ukrainie


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

W Stanaxh się nie uspokaja, w Izraelu protesty, w Rosji protesty. Co jakiś czas coś się dzieje na bliskim wschodzie, napięcie na linii Grecja-Turcja, Azerbejdżan-Armenia, Chiny-USA, Chiny-Indie i można wymieniać bez końca. W tle kryzys i koronawirus. Ciekawych czasów dożyliśmy. Niby gros tych konfliktów nigdy się nie skończyło, ale teraz co chwile dochodzi do starć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą teraz i tak by nie mógł zmienić czynszu, nawet gdyby mnie skłonił do wyprowadzki i podpisał nową umowę z nowym lokatorem, bo władze Berlina ogłosiły tzw. pokrywkę czynszową.

Pokrywkę?

Senat Berlina odgórnie zakazał podwyżek czynszów przez pięć lat.

Wszystkim prywatnym właścicielom?!

No oczywiście. Ja rozumiem, że ciebie z polskiej perspektywy to dziwi, bo jak tak można, przecież mamy wolny rynek, prawo własności itd., mnie też by to kiedyś dziwiło, ale tutaj jest inaczej. Berlińczycy zaczęli protestować przeciwko drożyźnie i w końcu władze wprowadziły na pięć lat całkowite zamrożenie. Teraz nawet przy wymianie lokatorów i zawarciu nowej umowy nie można radykalnie zmienić opłat.

https://next.gazeta.pl/next/7,151003,26178814,jak-odebrac-250-tysiecy-mieszkan-prywatnym-firmom-trzeba-miec.html#s=BoxOpMT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2020 o 16:48, polskignom napisał:

W Stanaxh się nie uspokaja, w Izraelu protesty, w Rosji protesty. Co jakiś czas coś się dzieje na bliskim wschodzie, napięcie na linii Grecja-Turcja, Azerbejdżan-Armenia, Chiny-USA, Chiny-Indie i można wymieniać bez końca. W tle kryzys i koronawirus. Ciekawych czasów dożyliśmy. Niby gros tych konfliktów nigdy się nie skończyło, ale teraz co chwile dochodzi do starć...

ta, napierdalali się kijami i kamieniami. Zaiste ciekawe to czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na tym nagraniu żadnego rasizmu i sadyzmu nie widzę. Aresztowany jest odurzony, nie reaguje na polecenia i w ten sposób się postępuje. 

Skuta przez policję w kajdanki pacjentka w ostatnim czasie mi wierzgała i krzyczała dużo bardziej krzycząc, że ją mordujemy podczas pobierania krwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RappaR napisał:

Ja na tym nagraniu żadnego rasizmu i sadyzmu nie widzę. Aresztowany jest odurzony, nie reaguje na polecenia i w ten sposób się postępuje. 

Skuta przez policję w kajdanki pacjentka w ostatnim czasie mi wierzgała i krzyczała dużo bardziej krzycząc, że ją mordujemy podczas pobierania krwi

CNN to inaczej zintepretowało!

 

xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauczyłem się nowej umiejętności - czytania w myślach. Pokażę wam na przykładzie:

"k**** kolejny naćpany, no ja pierdolę znowu"

"ale bym opierdolił donuta, niech się nie stawia, szybko się ogarnie i pojedzie"

"po c*** tyle ćpał akurat dzisiaj, nie mógł zacząć 8 godzin później"

"Jebany Henry, jego patrol był bliżej, ale wyłgał się u tego ciula z dyspozytorni"

"niech się uspokoi i wejdzie do tego jebane auta, że mu nie jest zimno jak mi pizga"

"idę do drogówki, nie muszą się napierdalać z patusami przynajmniej"

"mam nadzieję, że na izbie wezmą go szybko, a nie każą nam sterczeć jak ostatnio jebane kutasy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Floyd nie chciał wsiąść do auta bo miał „klaustrofobię” a sam jechał autem ??  xD

Oczywiście nie bronię tu policjantów bo trzymać kolano na szyi przez 10 minut gdy gość jest skuty w kajdanki to zwykle kurestwo, a że nie zszedł z niego jak już stracił przytomność to już w ogóle kryminał, ale wciąż nie mogę wyjść z podziwu, że zrobili z tego aferę na tle rasowym i powstały z tego ruchy typu support black owners i inne g...a

 

dla racjonalnej osoby jest to po prostu kolejna sprawa nieuzasadnionej brutalności policji, ale ze Amerykanie w większości raczej do racjonalnych nie należą to mamy teraz to co mamy...

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.