Skocz do zawartości

wojna na ukrainie


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Pablo81 napisał:

To całe BLM pogłębia tylko podziały na tle rasowym. 

Powiedz to czarnym to cię zwyzywają od rasistów i białych suprematystów. Ja ostatnio na jednym portalu napisałem, że te rabowanie i bicie innych zamiast protestować nornalnie nic im nie da a tylko jeszcze bardziej spowoduje hejt to nie dość, że jakiś czarny mnie wyzwał właśnie od rasistów -zresztą nie tylko mnie, bo innych też- to jeszcze moderator debil usunął mój koment i zamknął temat, więc nikt nie był w stanie temu czarnego odpowiedzieć, więc wygląda to tak jakby czarny wygrał. Trump też pizda, bo gdyby nie wybory to już dawno by to mógł zadusić w zarodku a tak to się boi.

A tej baby nie rozumiem, gdyby była czarna to jeszcze, ale jest hinduską, oby ją udupili i to kontretnie, powinna też mieć zakaz wykonywania zawodu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, julekstep napisał:

no z tego co widać to póki co proces udupiania rozpoczęto od dania jej profesury xD

Miejmy nadzieję, że pójdą po rozum do łba, bo inaczej:

Gdyby takie coś powiedział biały gość w stosunku do pozostałych to by już dawno wylądował na kasie w tesco.

2 godziny temu, ignazz napisał:

I nie mogą się zdecydować. Czarne czy białe? Kochają krowy. Ale aby nie podpaść wybrali brązowe. 

Czarna krowa w kropki bordo gryzła trawę kręcąc mordą.

Swoją drogą bardzo rasistowski ten wierszyk jak spojrzeć na to przez pryzmat poprawności politycznej. 😁

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, RappaR napisał:

W żadnym chrześcijańskim mieście, gdzie jest dużo ortodoksów taka sytuacja nie miała miejsca.

Przy okazji Lorak, myślałem, że nie ma Ciebie na forum, a skoro jesteś, ponawiam pytanie - dlaczego wtedy zacytowałeś mnie, a nie z któryś z postów, które pokazałem. Nie potrafię zrozumieć Twojego postępowania, a właśnie kluczem do empatii, której chcesz mnie nauczyć(chyba taki był zamysł wrzucenia tego filmiku?) jest zdolność do rozumienia innych. 

wybacz, ale nie wierzę w szczerość twoich intencji zawartych w takim pytaniu i dlatego je ignoruję.

10 godzin temu, Pepis21 napisał:

Trump też pizda, bo gdyby nie wybory to już dawno by to mógł zadusić w zarodku a tak to się boi.

właśnie odwrotnie, pokazuje, że jednak coś tam ogarnia, bo użycie siły dałoby amunicji jego przeciwnikom.  tymczasem protesty same się wygaszają i dodatkowo Trump zdobywa nowych wyborców, bo masa ludzi do tej pory z pogranicza/niezdecydowanych jest zwyczajnie wkurwionych tymi nieuzasadnionymi "zamieszkami".

 

10 godzin temu, Pepis21 napisał:

A tej baby nie rozumiem,

wyprane mózgi (albo geniuszy ;]) trudno jest zrozumieć:

E9038739-9-F1-D-4846-AF6-E-D9-CB34-E11-C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, lorak napisał:

wybacz, ale nie wierzę w szczerość twoich intencji zawartych w takim pytaniu i dlatego je ignoruję.

 

Nawet jeśli intencje nie byłyby szczere, to chcąc bym był bardziej empatyczny, dalej powinieneś tłumaczyć powody zachowania innych, bym i tak został zmuszony do lepszego zrozumienia innych i przez to stania się bardziej empatyczny, nawet przy braku szczerych intencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą w The Boondocks Samuel L. Jackson grał białego, czy w związku z tym my biali powinniśmy żądać aby na nowo nagrano granej przez niego postaci dubbing tyle że z białym aktorem? Wg mnie nie, bo skoro brzmiało to dobrze a facjaty i tak nie widać to co za różnica kto kogo gra? Tak samo ze słuchowiskami w radio, każdy może zagrać każdego, ponieważ liczy się głos i tylko głos a nie wygląd.

Ta dwójka sama siebie pozbawiła pracy, ich wybór choć wybór idiotyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://kultura.gazeta.pl/kultura/7,127222,26067278,big-mouth-jenny-slate-opuszcza-obsade-kreskowki.html#a=158&c=83&s=BoxRozMT

Oni wcale nie muszą tak myśleć, to moze być po prostu chęc podłaczenia sie pod "wiatr zmian" albo po prostu zabezpieczenie by ten wiatr w przyszłosci ich nie zdmuchnął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.