Skocz do zawartości

wojna na ukrainie


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, julekstep napisał:

Czy ja wiem czy taki straszny.

'Ekipa friza' to jeden z wielu przykładów jak toćka w toćkę kopiujemy pato-zjawiska z zachodu (przecież w PL skopiowali nawet to że w 'ekipie' jest karzeł lol). Mnie - jako ojca 4-latki - to trochę przeraża tbh :) 

Twoja córka to ogląda czy Ty? Bo nie wiem co Ciebie przeraża? To ,że sam to oglądasz czy ,że córka możesz pójść w Twojej ślady?

Nie miałem pojęcia kto to jest aż do dziś. Tzn nadal nie wiem ale wiem ,że najpopularniejsi w Polsce. Ale czemu paiperki po lodach mają kosztować 200 tys?  Czy nawet 200 złoty. Każdy lód ma unikatowy papierek czy po prostu jest to milionowa seria a ludzie się jeszcze nie kapnęli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

Czy ja wiem czy taki straszny.

'Ekipa friza' to jeden z wielu przykładów jak toćka w toćkę kopiujemy pato-zjawiska z zachodu (przecież w PL skopiowali nawet to że w 'ekipie' jest karzeł lol). Mnie - jako ojca 4-latki - to trochę przeraża tbh :) 

Przecież to jest kontent family friendly a nie jakaś patologia jak u kamerzysty:) 

Będąc w temacie zagranicznym, czy ignazz mógłby być polskim mr beastem? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ely3 napisał:

Twoja córka to ogląda czy Ty? Bo nie wiem co Ciebie przeraża? To ,że sam to oglądasz czy ,że córka możesz pójść w Twojej ślady?

Dwa pudła.

Ale za kilka lat pójdzie do szkoły i wtedy może być ciężko zwalczać takie rzeczy - to mnie przeraża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Dwa pudła.

Ale za kilka lat pójdzie do szkoły i wtedy może być ciężko zwalczać takie rzeczy - to mnie przeraża.

To skąd znasz Ekipę. Kto tam gra  i że jest to kopia czegoś tam z zagranicy. Skoro nie oglądasz? A dzieci za kilka lat to nie wiadomo co będą oglądać bo te trendy zmieniają się często

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

 

Ale czemu paiperki po lodach mają kosztować 200 tys?  Czy nawet 200 złoty. Każdy lód ma unikatowy papierek czy po prostu jest to milionowa seria a ludzie się jeszcze nie kapnęli

To sa oferty z allegro lokalnie. Można je wycofywać bez konsekwencji. To tylko sposób na nakręcanie popytu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ely3 napisał:

To skąd znasz Ekipę. Kto tam gra  i że jest to kopia czegoś tam z zagranicy. Skoro nie oglądasz? A dzieci za kilka lat to nie wiadomo co będą oglądać bo te trendy zmieniają się często

Tak samo jak znam bohaterów kilku seriali nie 'oglądając ich' albo masa osób wie o czym jest Ulisses a nikt nie czytał :) (bo widziałem jakiś odcinek, część innego, gdzieś czytałem, ktoś mi mówił, interesuje mnie otaczająca rzeczywistość itp).

No to że za kilka lat trendy mogą być jeszcze inne nie polepsza mojego samopoczucia.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

Tak samo jak znam bohaterów kilku seriali nie 'oglądając ich' (bo widziałem jakiś odcinek, część innego, gdzieś czytałem, ktoś mi mówił, interesuje mnie otaczająca rzeczywistość itp).

No to że za kilka lat trendy mogą być jeszcze inne nie polepsza mojego samopoczucia.

Zapytałem się 11 letniej córki i powiedziała ,że Ekipa to straszny obciach i żenada więc chyba jednak nie na wszystkich to działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, julekstep napisał:

zapoznałeś się?

niniejszym cieszę się że mogłem zepsuć ci dzień! xD

Nie specjalnie.

Poznalem to chyba jakies 2lata temu jak bylem miesiac w Azji Poludniowo Wschodniej, gdzie jest to ogromnie popularne. Artysci kpop jak i kdrama majatam ogromny status.

Nie zaglebialem sie w to specjalnie, ale tez mala chyba roznica czy ktos interesuje sie nba a kpopem,.kdrama, teatrem czy ta ekipa (ale to nie wiem co to tyle poznalem termin na forum)

Ale sama nazwa kpo mi sie jakos zle kojarzy ;)

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mac napisał:

Nie specjalnie.

Poznalem to chyba jakies 2lata temu jak bylem miesiac w Azji Poludniowo Wschodniej, gdzie jest to ogromnie popularne. Artysci kpop jak i kdrama majatam ogromny status.

Nie zaglebialem sie w to specjalnie, ale tez mala chyba roznica czy ktos interesuje sie nba a kpopem,.kdrama, teatrem czy ta ekipa (ale to nie wiem co to tyle poznalem termin na forum)

w sumie true - śpiewający azjaci czy biegający murzyni - patrząc totalnie z zewnątrz to podobny poziom rozrywki:)

jednak te ekipy bym oddzielił od tego (to raczej bardziej wariacja nt. Jersey Shore - czyli w ramach rozrywki ogląda się patole a nie ludzi prezentujących 'skill' w danej dziedzinie)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.