Skocz do zawartości

wojna na ukrainie


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Fascynuje mnie to, że osoby które wzruszają się nad biedą czarnych, jednocześnie o ile tyczy się ten sam problem mieszkańców Polski, to tych ludzi chcą jak najbardziej upodlić, wyzwać poniżyć i zakłamać ich wizerunek.

W sumie nie fascynuje, hipokryzja i głupota są zbyt powszechne, by dalej fascynowały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, RappaR napisał:

Fascynuje mnie to, że osoby które wzruszają się nad biedą czarnych, jednocześnie o ile tyczy się ten sam problem mieszkańców Polski, to tych ludzi chcą jak najbardziej upodlić, wyzwać poniżyć i zakłamać ich wizerunek.

Nic nadzwyczajnego, pozwala być sobą, czyt. naszym zwykłym cienkim januszem, który jak ma możliwość, to kopnie słabszego.

Jednocześnie można się lansować i być modnym, w ujęciu jakże krzykliwej biedy mniejszości etnicznych.

To , że czasami mniejszości przypływają w markowych jeansach z ogryzkiem w ręku, nie ma nic do rzeczy w sferze lansu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ely3 napisał:

Dawno nie czytałem większych bzdetów... Pewnie będziesz w szoku ale nawet w najgorszym ghettcie znacząco większość ( ponad 90%) to ludzie , którzy starają się zyć uczciwie i zasługuja na taką samą ochrone prawną jak obywatele mieszkających w bogatszych dzielnicach. Chodzi o to by ich chronić przed przestępcami . Tworzyć szanse dla tych którzy chcą z nich korzystać itp . Może w takiej Warszawie otoczmy Szmulki drutem kolczastym i tylko im róbmy zrzuty jedzenia. Dziś chodzenie po Stalowej czy Brzeskiej nie kończy się pobiciem i celem jest wyciąganie ludzi z biedy. Bo w większości to bieda generuje przestępczość. Lub bycie krezusem bo ci łamią prawo jeszcze częściej niż biedni 

znaczy ja uogólniłem to prawda będąc wzburzony akurat tym przykładem i hipokryzjom jaka się z nim i temu podobnymi wiąże i tyle ok posypuję głowę popiołem, natomiast ty piszesz w tym momencie oświecone brednie chcąc sprzedać ładną poukładaną wizję świata. Ile razy ty @ely3 byłeś w stanach i ilu znasz ludzi zmagającymi się z tamtymi problemami i znającymi je od podszewki. Ja wiem że jesteś ogólnie autorytetem spraw wszelakich ale daruj sobie takie głodne kawałki, bo a- w polsce w Warszawie to nikt tych ludzi nie cywilizuje z pragi z grochowa itd tylko ich wywala się z tych lokalizacji bo wchodzi deweloperka i szykuje grunt dla gawiedzi z radomia i łodzi :P Na grochowie zresztą gdzie mieszkałem i gdzie mój ojczym mieszkał większość życia, to zresztą zaczęto mówić, że jest bezpieczniej w momemcie gdy większość z lokalnych mieszkańców którzy sprawiali problemy była w zakłądach karnych, albo wzajemnie się powybijała. A w stanach w czarnych ghettach większość to faktycznie nie kryminaliści, ale patologia tam panująca jest wszechogarniająca, bezrobocie i przestępczość są na nieporównanie większą skalę niż gdziekolwiek indziej tj. tam gdzie mieszka choćby biała czy latynoska biedota. @Koelner zapytał o receptę i tutaj sprawa wygląda faktycznie tak, że to biała decydencka większość ponosi głównie odpowiedzialność za taki obecnie stan rzeczy, najpierw czarnych traktując jak podludzi a później aby szybko problem mieć z głowy i pozornie im zadość uczynić dając zasiłki które pozwalają przeżyć ale w zasadzie tylko to. Przy czym teraz mamy kolejny rozdział g.działań które nic nie zmienią tylko tą patologię pogłębią, to litowanie się nad czarnymi w stanach to hipokryzja ... w sumie godna tego kraju :P   

ps @ely pewnie w szoku będziesz ale 90% napastników, których ofiarami napaści z bronią  padają czarni, to ... uważaj bo teraz pewnie padniesz z wrażenia, to są czarni. WOW to tak jak główną ofiarą muzułmańskiego terroryzmu padają sami muzułmanie. JAk zatem to ma się do tego co obecnie można usłyszeć w cnn i temu podobnych stacji/mediów, o tych białych ciemiężycielach z odznakami którzy katują biedną mniejszość, jak to jest promil przypadków kiedy czarni giną od broni palnej. Jak to się ma do bredni które później można usłyszeć od jakichś KATów lebronów mitchellów itd w myśl czego czarni już moga czuć się bezpiecznie bo jakiegoś sadystę lubiącego sobie poklęczeć na innymi człowieku nie zobaczymy na ulicach przez najbliższe kilkadziesiąt lat.

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, elwariato napisał:

Na grochowie zresztą gdzie mieszkałem i gdzie mój ojczym mieszkał większość życia, to zresztą zaczęto mówić, że jest bezpieczniej w momemcie gdy większość z lokalnych mieszkańców którzy sprawiali problemy była w zakłądach karnych, albo wzajemnie się powybijała.

Patrząc na ilość zabójstw w PL (bardzo małą w skali świata) to można założyć że jednak większość przypadków to było wsadzenie do paki.

Czyli de facto przyznajesz rację ely'emu że sytuacja ludzi poprawiła się po interwencji Państwa które niepożądany element powsadzało do więzień? :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

 

Czyli de facto przyznajesz rację ely'emu że sytuacja ludzi poprawiła się po interwencji Państwa które niepożądany element powsadzało do więzień? :P 

Lub wyjechali na Wyspy Brytyjskie albo do Niderlandów 🙂

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Patrząc na ilość zabójstw w PL (bardzo małą w skali świata) to można założyć że jednak większość przypadków to było wsadzenie do paki.

Czyli de facto przyznajesz rację ely'emu że sytuacja ludzi poprawiła się po interwencji Państwa które niepożądany element powsadzało do więzień? :P 

ja zawsze mimowolnie przyznaję rację elyemu :P ciężko jednak zrównać oba kraje i sytuację w nich panującą, ale imo w tym wypadku wsadzenie do paki, z której większość nie wyszła bo tam skonała w różnych okolicznościach, nie jest jakoś związane z faktycznym uzdrawianiem sytuacji w enklawach biedy, przynajmniej nie jest to jakaś "praca u podstaw" która ma na celu uzdrawianie jakiejś społeczności. W sumie w amerykańskich zakładach karnych większość osadzonych to czarni, co też jest obecnie oceniane jako przejaw rasizmu. Reasumując @julekstep ch. wiesz i kij cie w oko, lepiej szykuj ręcznik żeby mieć się w co wypłakać po dzisiejszej wtopie z Pistons :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma odpowiedniego wątku więc tutaj, bo mnie to rozp....

" Kocham córkę ponad życie" no a dalej:

...

W efekcie, dziś jestem na etapie takiego zmęczenia, że nie chcę liczyć dokładnie, ile to już miesięcy, tygodni czy dni nie rozstaję się z dziećmi. Nie mam pojęcia, jak to przetrwałam. 

...

Muszę przetrwać dzień, doczołgać się w jednym kawałku do wieczora"

https://www.edziecko.pl/rodzice/7,79361,26964670,mama-w-czasie-pandemii-musze-przetrwac-dzien-doczolgac-sie.html#s=BoxOpImg5

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, darkonza napisał:

Nie ma odpowiedniego wątku więc tutaj, bo mnie to rozp....

" Kocham córkę ponad życie" no a dalej:

...

W efekcie, dziś jestem na etapie takiego zmęczenia, że nie chcę liczyć dokładnie, ile to już miesięcy, tygodni czy dni nie rozstaję się z dziećmi. Nie mam pojęcia, jak to przetrwałam. 

...

Muszę przetrwać dzień, doczołgać się w jednym kawałku do wieczora"

https://www.edziecko.pl/rodzice/7,79361,26964670,mama-w-czasie-pandemii-musze-przetrwac-dzien-doczolgac-sie.html#s=BoxOpImg5

Matka syna mamusi, nie rozumie dlaczego dwa lata starsza córka stara się koniecznie zwrócić na siebie uwagę, przy każdej okazji?

Tu nie trzeba psychologa, może być kowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to zdemolowało bo akurat słucham sobie takiej muzyczki patrząc na niemca albo na poprawianym zdjeciu albo malowanego z pamieci/zdjęcia.

Żołnierz, młody szczeniak może nie zdążył jeszcze zamoczyć, ale doświadczony bardziej niż dzis nasze generały po 60-tce. Tu nie ma miejsca na czapkę rogatywkę, na prasowany sztywny kołnierzyk, jest jakaś szmata owijajacą głowę i szyje zeby zimno w ciało nie weszło. W końcu nie bedzie ciepłej kąpieli i łożka tylko spanie na glebie być moze na mrozie. Jest hełm co niby ma chronić przed pociskami ale codziennie razem z płaszczem chroni te szmaty na niemcu przed deszczem. Taśmy z amunicja porozwieszane bo jak wieść niesie dawały kilka procent szans ze odłamek lub pocisk o mniejszej energii czy rykoszet zatrzyma się częściowo na tej taśmie i zamiast spenetrować ciało i w nim zostać tylko połamie żebra i ranę zrobi powierzchniową ne wymagającą operacji.

No i nóż, jebany nóż pod brodą. To pierwszoliniowy żołnierz, on zakłada że mu się ruskie do okopu zwala albo on ruskim, a wtedy idzie łapanie za fraki, za twarz i szyję. Nóż nie może być jak na filmach przy pasie czy w cholewie buta. Ma być tam gdzie wystarczy ruch przedramienia by go wydobyć i drugi ruch by go wbić przeciwnikowi w gardło po to by charcząc zbryzgał nas krwią. W twarzy niemca widzę smutek i strach, niepokój, ale też determinację, jest gotowy wbić ten nóż i niech mu sie to śni do końca życia (czyli pewnie krótko). Gość jest w piekle i szykuje się na jeszcze większe piekło. Mało kto z nas dziś byłby w stanie znieść psychicznie choćby przygotowanie do tego w czym będzie brał udział młody, no ale ta laska mająca wszystko w tym przy sobie dzieci które kocha "jest bardzo dzielna".

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, starYfaN napisał:

Nic nadzwyczajnego, pozwala być sobą, czyt. naszym zwykłym cienkim januszem, który jak ma możliwość, to kopnie słabszego.

Jednocześnie można się lansować i być modnym, w ujęciu jakże krzykliwej biedy mniejszości etnicznych.

To , że czasami mniejszości przypływają w markowych jeansach z ogryzkiem w ręku, nie ma nic do rzeczy w sferze lansu. 

Ja pierdolę, jednak masz c***owe życie.. 

Jak jesteś cienkim januszem to nim bądź, ale nie przenoś tego na innych. 

Edytowane przez Sebastian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Sebastian napisał:

Ja pierdolę, jednak masz c***owe życie.. 

Jak jesteś cienkim januszem to nim bądź, ale nie przenoś tego na innych. 

Jesteśmy kolegami? Jeżeli nie, to nie widzę powodu dla którego biegasz po tematach, pojękując pod każdym moim postem. Dorośnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, starYfaN napisał:

Matka syna mamusi, nie rozumie dlaczego dwa lata starsza córka stara się koniecznie zwrócić na siebie uwagę, przy każdej okazji?

Tu nie trzeba psychologa, może być kowal.

tam mozna sie pośmiać ale fakt faktem czasem jest cieżko 😄 slowem jedyne co w tym ciekawego to te wszystko e pary co za ptk honoru musza miec potomka aby poźniej miec na niego wyje.... i nie mogac go zdzierżyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, elwariato napisał:

tam mozna sie pośmiać ale fakt faktem czasem jest cieżko 😄 slowem jedyne co w tym ciekawego to te wszystko e pary co za ptk honoru musza miec potomka aby poźniej miec na niego wyje.... i nie mogac go zdzierżyć

Gdyby nie presja środowiska, to przecież mogli mieć psa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, starYfaN napisał:

Gdyby nie presja środowiska, to przecież mogli mieć psa.

ja bym nawet psa nie skazywał na taką opiekę ... kota ale w dwupaku żeby później sam sobie nie został 

ps ale najważniejsze ze nie przed tv 😆😢 słowem w pytę takie ch famili a stary byznesmen pewnie gruszek, czy czego tam😛 nie zasypuje, gratki. 

 

 

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.