Skocz do zawartości

wojna na ukrainie


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, ely3 napisał:

A to niby czemu?

Co najwyżej więcej Białorusinów ucieknie do Polski. Jak już to Litwa może mieć trudniej czy Łotwa ale my ?

No nie wiem, oficjalnie graniczylibysmy z Rosja na dosc sporej przestrzeni, to calkowicie zmienia nasza pozycje. Bialorus jest prorosyjska, ale Lukaszenka jest mistrzem lawirowania od lat i jakkolwiek wije sie jak waz, tak w tym przypadku graniczymy z Rosja, ilosc napiec, jakis prowokacji na granicach, glupich wypowiedzi, zastraszania inwestorow itd jednak moglaby byc spora.

Ja wole miec jednak ten bufor bezpieczenstwa, niz kilkaset km granicy z orkami.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Reikai napisał:

No nie wiem, oficjalnie graniczylibysmy z Rosja na dosc sporej przestrzeni, to calkowicie zmienia nasza pozycje. Bialorus jest prorosyjska, ale Lukaszenka jest mistrzem lawirowania od lat i jakkolwiek wije sie jak waz, tak w tym przypadku graniczymy z Rosja, ilosc napiec, jakis prowokacji na granicach, glupich wypowiedzi, zastraszania inwestorow itd jednak moglaby byc spora.

Ja wole miec jednak ten bufor bezpieczenstwa, niz kilkaset km granicy z orkami.

Znaczy już Rosja anektowała Ukrainę, na bagnach poleskich oczekujesz większych cudów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Reikai napisał:

Nie mial, Korwin pol dnia wrzucal tweety rosyjskiej propagandy, jakoby USA niemal uzgadnialo cokolwiek z rosja, czy tez mialo z nimi dyskutowac o przyjezdzie Bidena, poinformowanie ich to co innego.

Inna strona z kolei pisała, że Rosjanie całkowicie zostali zaskoczeni tą wizytą, a tymczasem USA oficjalnie poinformowała, że Rosjan uprzedziła. Myślisz, że Biden i Putin nie rozmawiają ze sobą wprost lub poprzez Szojgu i Austina, Ławrowa lub innych? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, DLT_Braddock napisał:

Inna strona z kolei pisała, że Rosjanie całkowicie zostali zaskoczeni tą wizytą, a tymczasem USA oficjalnie poinformowała, że Rosjan uprzedziła. Myślisz, że Biden i Putin nie rozmawiają ze sobą wprost lub poprzez Szojgu i Austina, Ławrowa lub innych? 

Nie wiem, nie widziałem tej "innej strony", widziałem od razu info ze zostali poinformowani chwile wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, DLT_Braddock napisał:

tymczasem USA oficjalnie poinformowała, że Rosjan uprzedziła

Przecież oni jedynie powiedzieli o prywatnym kanale informacji i to w momencie jak już Biden jechał pociągiem na terytorium Ukrainy. To nie było żadne oficjalne. Po prostu uznano ,że warto dać znać ,że za dwie godziny Biden będzie maszerował po ulicach kijowa bo mniej więcej wtedy informowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie poinformowano, świat, że Amerykanie Rosjan uprzedzili. Nie ważne jakimi kanałami. O tym pisałem. 

Bawienie się w to jak, na. Ile przed, zostawiam dzieciom, które wierzą w to, że USA w ramach miłości do Ukrainy, nie gadają w ogóle z Rosją. Ale ok. Kolega zadowolony z odp. 

Edytowane przez DLT_Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, DLT_Braddock napisał:

Oficjalnie poinformowano, świat, że Amerykanie Rosjan uprzedzili. Nie ważne jakimi kanałami. O tym pisałem. 

Bawienie się w to jak, na. Ile przed, zostawiam dzieciom, które wierzą w to, że USA w ramach miłości do Ukrainy, nie gadają w ogóle z Rosją. Ale ok. Kolega zadowolony z odp. 

Walczysz z tezami, które sam tworzysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, DLT_Braddock napisał:

Raczej nie, zawsze to lepsze niż walka z orkami za pomocą klawiatury z dalekiego UK. 

Na pewno jestes w stanie zacytować tych, których masz na myśli w poprzednich postach, prawda?

Ta zła, mityczna "inną stronę " od której twoje wolnomyślicielstwo tak się broni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Reikai napisał:

A czy przypadkiem ukrainskie zloza nie znajduja sie glownie w donbasie, czyli rejonie ktory ciezko bedzie kontrolowac/odzyskac?

Raczej nie. Donbas to przede wszystkim węgiel kamienny (sporo nierentownych kopalń), trochę żelaza, ropy i pierwiastków ziem rzadkich. To nie jest mało, ale większość ukraińskich złóż jest poza Donbasem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał:

Na pewno jestes w stanie zacytować tych, których masz na myśli w poprzednich postach, prawda?

Ta zła, mityczna "inną stronę " od której twoje wolnomyślicielstwo tak się broni.

Zła? Raczej mocno naiwna.Mityczna? To te wszystkie Jowity, acosty, Rambo i inne rządowe trolle. Poszukaj ich wpisów na Twitterze. 

 

35 minut temu, karpik napisał:

Raczej nie. Donbas to przede wszystkim węgiel kamienny (sporo nierentownych kopalń), trochę żelaza, ropy i pierwiastków ziem rzadkich. To nie jest mało, ale większość ukraińskich złóż jest poza Donbasem. 

image.thumb.png.fbcc4b80d000cf69311d12416ddd2541.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, DLT_Braddock napisał:

Zła? Raczej mocno naiwna.Mityczna? To te wszystkie Jowity, acosty, Rambo i inne rządowe trolle. Poszukaj ich wpisów na Twitterze. 

 

image.thumb.png.fbcc4b80d000cf69311d12416ddd2541.png

Elegancko, czyli cytujesz jakis trolli twitterowych, generalnie niewiadomo kogo i podpinasz to pod wersje Ukraincow.

Ostatnio mowiles o lapankach w Ukrainie na podstawie jakis filmikow na youtubie i telegramie,  gdy okazalo sie to filmikami z Ukrainy, ale terenow zajmowanych przez ruskich :) Najwiecej rzucasz sie o nie lykaniu propagandy, a lykasz ta najbardziej prymitywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Reikai napisał:

Elegancko, czyli cytujesz jakis trolli twitterowych, generalnie niewiadomo kogo i podpinasz to pod wersje Ukraincow.

Ostatnio mowiles o lapankach w Ukrainie na podstawie jakis filmikow na youtubie i telegramie,  gdy okazalo sie to filmikami z Ukrainy, ale terenow zajmowanych przez ruskich :) Najwiecej rzucasz sie o nie lykaniu propagandy, a lykasz ta najbardziej prymitywna.

Usłyszałeś Korwin i jego wypowiedź, ta która była najoczywistszą oczywistością i od razu podpiąłeś to pod propagandę rosyjskiej ambasady. Sam sobie stworzyłeś tezę, z którą walczysz.

Oczywiście możemy umówić się, że żyjesz sobie w idyllicznym świecie. W świecie w którym poborowi na Ukrainie masowo zgłaszają się na ochotnika, z uśmiechem i pieśnią na ustach. (tylko co z tymi w Polsce?) Często mocno w tym temacie histeryzujesz, ale tworzysz sobie absurdalny podział. Rozumiem wrogość i nienawiść do Rosji (choć używanie ciągłych inwektyw typu: kacapy, ruskie, onuce, orkowie przez dorosłe, inteligentne osoby uważam za sporą przesadę), ale postrzeganie Ukrainy i Ukraińców jako krainy Elronda w której nie ma prawa absolutnie nic złego się wydarzyć jest  zwyczajnie śmieszne "NIE!, NIE!  to niemożliwe, to wszystko ruska propaganda". 

Edytowane przez DLT_Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towarzyszu,

1. Poslugujesz sie jakimis kontami na twitterze jako swoim zrodlem informacji, jednoczesnie wysmiewasz tych ktorzy lykaja ukrainska propagande
2. Za kazdym razem jak przyjmujesz Lke, (typu wysmianie deportacji podczas gdy nawet Putin ostatnio przyznal, ze to robia https://www.wprost.pl/swiat/11099422/haniebny-proceder-rosjan-putin-potwierdzil-ze-kreml-jest-bezposrednio-zaangazowany.html ) ), to chowasz sie na jakis czas i nie wracasz
3. Poslugujesz sie filmikami z telegrama i grup facebookowych(zapewne tych samych, ktore po wojnie zmienily nazwe ze STOP Plandemii na Wojna to fake), ktore okazaly sie totalnym fejkiem i byly filmikami poboru ludzi, ale przez rosjan na terenach okupowanych przez FR. 
4. Jednoczesnie masz sie za indywidualiste, ktory nie idzie z trendami i glosem ludu, a lykasz to co napisze jakis Rambo na twitterze :)

Jak to mowil Max Kolonko, unbelievable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem tu na forum od nikogo ze na Ukrainie jest idealnie. Wręcz przeciwnie wszyscy sobie zdają sprawę z potężnej szarej strefy, niejasnych układów polityczni-gospodarczych, problemach z uciekającymi młodymi którzy boja się zginąć w wojnie a jednocześnie jest spora ilość osób która na wojnie zarabia bo istnieją różne precedery graniczne - od łapówek za wyjazd po handel Suvami. 
wiec twoja kontra jest niezrozumiała. Wiesz tak czysto ludzko powiem ze warto się zastanowić osobie która pisze do wszystkich ze my żyjemy w bance. Masz patrząc historycznie niewielkie szanse ze jesteś tym wybranym co wie lepiej a wszyscy inni wokół to wariaci. 

Nie trać jednak nadziei mimo ze na jednego Kopernika zawsze przypada milion plaskoziemcow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Reikai napisał:


2. Za kazdym razem jak przyjmujesz Lke, (typu wysmianie deportacji podczas gdy nawet Putin ostatnio przyznal, ze to robia https://www.wprost.pl/swiat/11099422/haniebny-proceder-rosjan-putin-potwierdzil-ze-kreml-jest-bezposrednio-zaangazowany.html ) ), to chowasz sie na jakis czas i nie wracasz
 

Tak oczywiście. Wyśmiewałem deportację. Przypomnij mi tylko kiedy, znajdź sobie ten post a potem się obudź.

5 minut temu, ignazz napisał:

warto się zastanowić osobie która pisze do wszystkich ze my żyjemy w bance.

Przecież ja piszę do Reikai a nie do wy(my)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.