Skocz do zawartości

wojna na ukrainie


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli kiedyś historia oceni ten bojkot za słuszny to chce tylko powiedzieć żebyście nie zapomnieli ze pierwsza drużyna która zbojkotowała PO 2020 i to w całości byli San Antonio Spurs.  
 

co do innych tematów poruszonych przez ostatnie 8 godzin to:

- głupi pomysł aby policjanci mieli tylko gumowe kule bo ja bym z marszu rzucił papierami Wiec kolega odjechał lub ukrył ironię zbyt głęboko 

- moznaby zrobić segregacje rasowa w policji i niech będą tylko czarne patrole jeżeli w policji jest rasizm. Biali na wyższe stanowiska za biurko a na interwencje aby uniknąć strzelania na tle rasowym czarni 😀tylko 

- Silver musi się ugiąć bo on myśli krok do przodu i sam z powodu koloru skory obawia się o swój stołek. Pewnie będzie niedługo nominacja na zastępcę jakiegoś Afroadonisa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

Jak tak patrze na to co się dzieje obecnie w stanach to sobie myśle: wziasc jakis najgroszy stan USA, wywalić z niego wszystkich białych, ogrodzić go 10 metrowym murem, i sprowadzic tam wszystkich czarnych z innych stanów, i niech tam się rządzą po swojemu, gdzie będą mogli się zabijać, podpalać sobie czyjś dobytek, niszczyć, plądrować sklepy etc.  Niech sobie to nazwą Wielką Niggerią  czy jak tam będą chcieli.  

To chciałbyś getto czy raczej obóz koncentracyjny? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężki temat. Wiem, dla niektórych nie, bo ten Blake wystarczająco "zapracował", ale szerzej to tak jak już pisałem, coś w USA musi być na rzeczy, czego ja nie ogarniam ze swojej kanapy.

Ale po obejrzeniu filmu "z zatrzymania" stwierdzam, że ci gliniarze, to faktycznie jakieś łajzy. 
Nie ćwiczą obezwładniania albo używania pałek? Najpierw walą taserem, ok. Ale potem stoją koło kolesia, idą tuż za nim do auta, a potem strzelają będąc metr za nim, trzymając jedną ręką za koszulkę? Kilku ich było, trzeba było gościa po prostu złapać i położyć na glebę.

A teraz przez to sezon poleci do kubła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięźko jest obezwładnić gościa gdy na kaźdym kroku krzyczy się "Police Brutality", jeszcze gość po dociśnięciu do gleby zaczął by się dusić i co wtedy? Spanikowali, po prostu spanikowali. Tak jak pisałem w innym temacie, oni sami już zapewne nie wiedzą co mogą a czego nie, a gdy masz czarnego to już tym bardziej ciężej zainterweniować tak by nie być potem posądzonym.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że to nie jest łatwe, ale bez jaj. Po to są policjanci. Ich w tym szkolą. Obezwładnić w kilku jednego człowieka, ewentualnie "starać się potem nie zadusić". A nie seria po plecach. Nieprofesjonalizm jak na mój gust. Fakt, że z tymi interwencjami mają przesrane. Czego nie zrobią to może się skończyć bardzo źle. I nawet nie pomogłoby wysyłanie czarnych policjantów. A tam chyba wśród nich jeden był.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ptak napisał:

Tak z ciekawości, skąd? Wylegitymowali go, czy to taka "gwiazda" że znali ją z widzenia?

On miał nakaz aresztowania za napaść seksualną trzeciego stopnia za ktora grozi 10 lat wiezienia

do tego był uzbrojony w nóź co widać na nagraniu ( Policja krzyczy do niego by go rzucił) ten nie reaguje, nawet gdy dostal taserem udaje się do samochodu, gdzie prawdopodobnie miał broń pod siedzeniem . W roku 2015 policja zatrzymała Jacoba Blake'a na światłach pod zarzutem wymachiwania i grożenia bronią po pijaku w barze. Gość oczywiście nie chciał słuchać poleceń, wyskoczył z pojazdu i zaczął zbliżać się do gliniarzy. Na jego szczęście policjanci mieli wtedy przy sobie psa służbowego - spuścili go ze smyczy i ten obezwładnił podejrzanego. Pod siedzeniem kierowcy znaleziono później załadowany pistolet 

 

tutaj o nim, artykul z 2015 roku: https://racinecountyeye.com/police-k9-dozer-helps-subdue-man-who-pulled-gun-at-bar/?fbclid=IwAR1nvD2BwX3qtha1vJIC2XGRQ9983SbyxTkzyllR2mnG7bC2N_dz7bO-y2k

Edytowane przez Vice-kontorezerwowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Sancho napisał:

Czyli wspiera tego murzyna co sięgał po broń,?

 

9 godzin temu, josephnba napisał:

Teraz każdy to wspiera bo jak się wylamiesz to będziesz jak trędowaty 

Jeśli wszedłeś między wrony...

 

9 godzin temu, fluber napisał:

Liczba wspierających ten bojkot nijak się nie chce równać liczbie tych którzy krytykowali wczorajsze granie... 

Jest taki film "Bitwa Warszawska" bardzo słaby ale jest jedna postać warta chociaż do prześledzenia tego filmu - komisarza ludowego , którą gra Adam Ferency.

Użył takich słów : "Co? Gówno obraża wasz inteligencki nos? A gdzie lud miał burżujów i fabrykantów? W dupie! Ten cały kapitalizm zalegał im w kiszkach i teraz muszą wysrać to do końca"

Idealnie pasuje mi do sytuacji murzynów obecnie w stanach , którym ciągle "coś" zalega.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy czarni kurna nie widzą, że to bez sensu? Robić zadymę o zatrzymanie gościa, który miał wcześniej problemy z prawem. I to konkretne.
Bo przecież nie tylko tzw. ulica się burzy, ale też inteligentni ludzie, jakieś autorytety nawet. Kenny Smith i inni. Liczy się tylko, że czarny... 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Szak napisał:

Ale po obejrzeniu filmu "z zatrzymania" stwierdzam, że ci gliniarze, to faktycznie jakieś łajzy. 
Nie ćwiczą obezwładniania albo używania pałek? Najpierw walą taserem, ok. Ale potem stoją koło kolesia, idą tuż za nim do auta, a potem strzelają będąc metr za nim, trzymając jedną ręką za koszulkę? Kilku ich było, trzeba było gościa po prostu złapać i położyć na glebę.

Ofc ze lajzy - od 3 miesiecy jest taka nagonka (w demokratycznych stanach - takich jak Wisconsin, prowadzona rowniez przez rzadzacych) ze ci bardziej ogarnieci zmienili juz pewnie tyre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szak napisał:

Ciężki temat. Wiem, dla niektórych nie, bo ten Blake wystarczająco "zapracował", ale szerzej to tak jak już pisałem, coś w USA musi być na rzeczy, czego ja nie ogarniam ze swojej kanapy.

Ale po obejrzeniu filmu "z zatrzymania" stwierdzam, że ci gliniarze, to faktycznie jakieś łajzy. 
Nie ćwiczą obezwładniania albo używania pałek? Najpierw walą taserem, ok. Ale potem stoją koło kolesia, idą tuż za nim do auta, a potem strzelają będąc metr za nim, trzymając jedną ręką za koszulkę? Kilku ich było, trzeba było gościa po prostu złapać i położyć na glebę.

Dawno takich bzdur nie czytałem. 

Łajza to ten Blake. Zwykły pospolity kryminalista, poszukiwany listem gończym. Policja tam przypadkowo nie przyjechała, zostali wezwani przez jego była która napadł w jej domu. Mógł się grzecznie położyć na ziemi, albo na masce samochodu i nie byłoby problemu, a nie wymachiwać nożem i szarpać się z policjantami. 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Koelner napisał:

Jest taki film "Bitwa Warszawska" bardzo słaby ale jest jedna postać warta chociaż do prześledzenia tego filmu - komisarza ludowego , którą gra Adam Ferency.

Jak czasem trafię na powtórkę w tv, to [SPOJLER] po jego śmierci zawsze przełączam na coś innego :) świetnie zbudowana postać. 

Nie wiem, jak takie dno mógł nakręcić koleś, który zrobił wcześniej m.in. Znachora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Krzemo napisał:

Dawno takich bzdur nie czytałem. 

Łajza to ten Blake. Zwykły pospolity kryminalista, poszukiwany listem gończym. Policja tam przypadkowo nie przyjechała, zostali wezwani przez jego była która napadł w jej domu. Mógł się grzecznie położyć na ziemi, albo na masce samochodu i nie byłoby problemu, a nie wymachiwać nożem i szarpać się z policjantami. 

Ujiri też się miał grzecznie położyć na parkiecie, zamiast pokazywać legitymację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.