Skocz do zawartości

[2031-2032] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, january napisał:

Celtics-Blazers

BOS out: #24
BOS in: PHI '32 1st
POR out: PHI '32 1st
POR in: #24

*to jest ogólnie pierwsza część dealu, trzeba to było rozbić, by pasowało finansowo - druga będzie już po podpisaniu 20 i 24 picku - wtedy pick PHI '32 1st wraca do Blazers wraz z Nashem, a do Celtics idą Jackie Butler, Sasha Vujacić, Chris Duhon i gracze wybrani z 20 i 24 pickiem.

@Qcin_69

@january @Qcin_69

przeklepię Wam tą pierwszą cześć -> ale jeśli chodzi o kwestie finansowe drugiej to już musicie mieć do siebie zaufanie (xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Qcin_69 napisał:

@Tecu Zastanawiałem się między Greenem a XXX i Brewerem- aż sam jestem ciekaw kto z nich się najlepiej rozwinie bo coś czuje ze właśnie Green :D 

W 2 z 3 simek, które zrobiłem, Green był wymiataczem z swietnym atakiem i niezłą obroną. Mała próbka, ale zawsze coś. I tak pewnie skończy jako bench warmer jak większość tego draftu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tecu napisał:

W 2 z 3 simek, które zrobiłem, Green był wymiataczem z swietnym atakiem i niezłą obroną. Mała próbka, ale zawsze coś. I tak pewnie skończy jako bench warmer jak większość tego draftu. 

A Brewer jak tam sobie radzil?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Przetrwał w lidze w 6 z 25 simek :P 

Ps : Oznaczajcie się przy drafcie (w sensie następnego).

Oznaczyłem po edycji. 

Brewer był nikim więcej niż 20 mpg rezerwowym, ale mówię, mała próbka. 

Pewnie w 25ciu już większa, ciekawi mnie czy wyszedł Ci @january jakiś z dalszym numerem jako niezły gracz, choć jeden, choć raz 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tecu napisał:

Oznaczyłem po edycji. 

Brewer był nikim więcej niż 20 mpg rezerwowym, ale mówię, mała próbka. 

Pewnie w 25ciu już większa, ciekawi mnie czy wyszedł Ci @january jakiś z dalszym numerem jako niezły gracz, choć jeden, choć raz 😀

jest jeden fajny sleeper imho

jak pójdzie to powiem kto :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2020 o 21:13, january napisał:

Jakie są szanse, że Memphis lub Miami dadzą grubsze tyły i ładny pick do mnie poleci :P ?

Bo Pacers to akurat zamierzam przez FA pomóc w byciu słabym (Kittles do Cs!) :D 

po co ci tankerze ten kittels, podpisz tego podkolozina i będzie git a nie keremu końcówkę kariery będziesz niszczył :P

1 minutę temu, julekstep napisał:

jest jeden fajny sleeper imho

jak pójdzie to powiem kto :P 

mi możesz powiedzieć zanim pójdzie nawet :D

 

35 minut temu, Qcin_69 napisał:

@Tecu Zastanawiałem się między Greenem a XXX i Brewerem- aż sam jestem ciekaw kto z nich się najlepiej rozwinie bo coś czuje ze właśnie Green :D 

green niewątpliwie sie lepiej rozwinie ale tylko jak go nie wybierzesz :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to tego przedłożenia Comeguysa v1 nie rozumiem trochę. Wszyscy mówią o tym last dance 76ers, a przecież oni wystarczy ze dobiora Kobego i mamy stype w lidze przez 5 kolejnych lat 😛 na co tam taki dziadek jak Comeguys i to za takie pieniądze to nie wiem 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, eMeS napisał:

Ja to tego przedłożenia Comeguysa v1 nie rozumiem trochę. Wszyscy mówią o tym last dance 76ers, a przecież oni wystarczy ze dobiora Kobego i mamy stype w lidze przez 5 kolejnych lat 😛 na co tam taki dziadek jak Comeguys i to za takie pieniądze to nie wiem 😛

została im kasa na tego Kobiego a Comegys jeszcze przez te 2-3 lata powinien być spoko defensywnym bigiem :) 

zresztą typa, który zdobył z Twoim klubem 8 misiów nie wypada nie przedłużyć :P 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, BMF napisał:

Dlatego ludzie rezygnują z tych 2nd rounderów? 😛 

no 2nd roundery tutaj to jest niby 'low risk' -> ale z jeszcze mniejszą szansą na 'reward'

generalnie jak ktoś chce się bawić na FA to powinien rezygnować z defaultu (za to drużyny, które są i tak pod kreską jak jacyś Bulls mogą się bawić i szukać tych Comegysów :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.