Skocz do zawartości

[2031-2032] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, julekstep napisał:

Masz 2 wolne spoty w teamie, więc możesz złożyć max 5 ofert -> oferty 6-10 nieważne

same case - 2 ostatnie oferty nieważne

tu też ostatnia oferta nieważna

tu też ostatnia nieważna :P 

Wbij chociaż poprawne oferty, czyli te: 

Milwaukee Bucks 
1. James Worthy - 3mln, 2lata, 10% wycofana
1. Magic Johnson - 3mln, 2 lata, 10%

2. Todd Day - 2,5mln, 2 lata, 10% - wycofana

2.Dale Ellis - 2.5 mln 2 lata 10%
3. Zaza Pachulia - 1,8mln, 2lata, 10% wycofana

3. Tom Gugliotta - 1.8 mln, 2lata, 10%
4. Tom Gugliotta - min wycofana

4. Chris Wilcox - min
5. Magic Johnson - min - wycofam
5. Clarence Weatherspoon - min

6. Jim Jackson - min
7.  Chris Morris - min
8. Matt Geiger - min
9. Jayson Williams - min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciał bym tylko przypomnieć o tym picku dla mnie bo na stronie brakuje: 1 rnd NYK pick 2032 -> Clippers.  A i jeśli pick z 33 wysłałem do Portland z zastrzeżeniem w top 15, to mogę z tej ochrony zrezygnować jeśli bym chciał? A jeśli tak to jakiego momentu mam czas na taki ruch? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SzuLcU napisał:

Chciał bym tylko przypomnieć o tym picku dla mnie bo na stronie brakuje: 1 rnd NYK pick 2032 -> Clippers.  A i jeśli pick z 33 wysłałem do Portland z zastrzeżeniem w top 15, to mogę z tej ochrony zrezygnować jeśli bym chciał? A jeśli tak to jakiego momentu mam czas na taki ruch? 

1 - dej link do transferu bo nie wiem ocb :)

2 - imho jak już deal klepnięty to raczej nie (chyba że Qcin się zgodzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, SzuLcU napisał:

Chciał bym tylko przypomnieć o tym picku dla mnie bo na stronie brakuje: 1 rnd NYK pick 2032 -> Clippers.  A i jeśli pick z 33 wysłałem do Portland z zastrzeżeniem w top 15, to mogę z tej ochrony zrezygnować jeśli bym chciał? A jeśli tak to jakiego momentu mam czas na taki ruch? 

Musiałbyś ze mna deal zrobić, ale ja ogólnie nie wiedziałem ze ten pick jest zastrzeżony, Ashigaru zapomniał o tym wspomnieć :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej obserwuje bo to moje pierwsze lato w tej grze i rzeczywiście przespałem 5 turę choć cieszy ten Usaak Austin chociaż. 
Ridera odpuściłem zapewne niepotrzebne. Mam plan załatać skład po campach. Jak się paru grajków wykrystalizuje i dlatego przy biedzie nie szalałem. 
pare ofert minimum powinienem więcej wrzucić. To mój błąd. Ale poprawie się. Myśle ze na spokojnie jest skład do uzupełnienia choć Roya na handel już nie mam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

czy od razu pyknąć campy? xD (bo i tak bieda na FA została tbh :P i może po campach te miejsca na liście waiver coś więcej dadzą)

Jutro zrobię listę, potem nabór ze 48h.

To jest temat do obgadania kiedy zrobić campy. Ale może warto zrobić je przed waivers.

@SlaKB ? reszta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Krzemo napisał:

Jutro zrobię listę, potem nabór ze 48h.

To jest temat do obgadania kiedy zrobić campy. Ale może warto zrobić je przed waivers.

@SlaKB ? reszta ?

imho w sytuacji dużej aktywności waivers po campach mają większy sens (bo wtedy tam miejsce na liście jest cokolwiek warte)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.