Skocz do zawartości

[2031-2032] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, january napisał:

Aż nie wiem na kogo to poleci ;d

S5  27+

C Greg Ostertag

PF Antoine Walker

SF Glenn Robinson

SG Derek Smith

PG Derek Harper

S5  <=27

C Jamal Sampson

PF Andray Blachte

SF Mike Dunleavy

SG Leandro Barbosa

PG Luke Rindour

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w skrócie ktoś powie w jakiej sytuacji są Hornets? :)

26 minut temu, Krzemo napisał:

SG Leandro Barbosa

Z tego co widzę zastrzeżonego miałem tylko Calderona, więc jedyne co mogę mu zaoferować to roczne MLE czy mam jakieś prawa Birda do Niego?

@SlaKB Dzięki za Calderona. Jakie były szanse, że wziąłby taką ofertę na pięć lat? Tam Ci swego czasu pisałem, że chciałem mu rzucić długi kontrakt. Się zastanawiam tylko czy oferta julekstepa miała tu znaczenie.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Jakbym kuhhwa nie czuwał, to by Calderona też Ci zapomniał zastrzec :P 

No Noaha też tam widziałem, że mi przypilnowałeś. Dzięki.

Nie wiem gdzie ja głowę miałem, że Cyganowi zaufałem ;)

5 godzin temu, SlaKB napisał:

Ja nawet jestem skłonny się zgodzić na zastrzezenie teraz tego Barbosy przez Hornets biorąc pod uwagę, że tylko ja złożyłem ofertę dla niego, ale to już jak chcecie :P

Widziałem, że dla Dwayne Wade i Hawks został zrobiony taki wyjątek, więc może i tutaj pójdziecie mi Panowie na rękę. Składam nieformalny wniosek w tej sprawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Widziałem, że dla Dwayne Wade i Hawks został zrobiony taki wyjątek, więc może i tutaj pójdziecie mi Panowie na rękę. Składam nieformalny wniosek w tej sprawie :)

dla mnie spoko

@SlaKB @Krzemo?

(jbc to już do składu nie będę dodawał figuranta pod tego birda bo NOH są i tak pod kreską)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, julekstep napisał:

dla mnie spoko

@SlaKB @Krzemo?

(jbc to już do składu nie będę dodawał figuranta pod tego birda bo NOH są i tak pod kreską)

Dla mnie tez

6 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Tak w skrócie ktoś powie w jakiej sytuacji są Hornets? :)

Z tego co widzę zastrzeżonego miałem tylko Calderona, więc jedyne co mogę mu zaoferować to roczne MLE czy mam jakieś prawa Birda do Niego?

@SlaKB Dzięki za Calderona. Jakie były szanse, że wziąłby taką ofertę na pięć lat? Tam Ci swego czasu pisałem, że chciałem mu rzucić długi kontrakt. Się zastanawiam tylko czy oferta julekstepa miała tu znaczenie.

Pewnie wziąłby też na 5 lat, ale w razie czego nie chcieliśmy dawać bardzo długich umów, żeby później nie było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Roger napisał:

Z plusów - nikt ze mną nie podpisał (a to wszystko była transakcja wiązana, więc uff że np. nie podpisał tylko Cambell ze mną).

Z minusów - nikt ze mną nie podpisał.

btw. te greedy sridy to o kant dupy rozbić jak widać.

Win rating jak widać jest ważny, ten Kirilenko za MLE w Sixers zaczyna być coraz poważniejsza opcją

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, BMF napisał:

Jak wykorzystałem cap space, to teraz do dyspozycji mam wyjątki? 🤔

Tak, możesz oferować wyjątki i kontrkaty minimum. 

@elwariato  już Ci pisaliśmy w poprzednich etapach, nie możesz wycofać ofety, oprócz minimum, która nie została przebita.

W tej chwili oferta z odwołaniem MLE dla Barbosy i zalicytowaniem Dunna jest nieważna. 

 

Zasady przebić dla przypomnienia:

Przebicie lub wyrównanie oferty na mniej niż 5 minut przed zakończeniem etapu, wydłuża etap o kolejne 5 minut. W przypadku gdy podczas ostatnich 5 minut wystąpi więcej niż jedno przebicie/wyrównanie (np. jedno po drugim), to pod uwagę brane jest pierwsze, które wpływa na przedłużenie etapu.

Ofertę można przebić o dowolną kwotę, jednak nie mniejszą niż:

Kontrakt do $4 999 999 - minimalne przebicie $50 000.

Kontrakt od $5 000 000 do $9 999 999 - minimalne przebicie $100 000.

Kontrakt powyżej $10 000 000 - minimalne przebicie $200 000.

Minimalne przebicie nie obowiązuje jeśli drużyna ofertuje cały swój dostępny budżet lub oferta osiąga maksymalny możliwy kontrakt.

Raz wyrównana ofertę nie można już poprawiać nie przebijając zrównanej oferty o wymagane minimum (patrz powyższe widełki). Zasada ta nie dotyczny sytuacji, gdy ktoś zaoferował maksymalny możliwy kontrakt i jego oferta została wyrównana przez innego GMa na lepszych % i/lub latach. W takim wypadku GM którego oferta została wyrównana ma możliwość polepszyć swoją ofertę (tj. % i/lub lata).

Raz złożonej oferty nie można obniżyć w żadnym jej aspekcie (tj. $, % oraz lata), przez cały czas trwania danego etapu (tzw. luka w przepisach im. Stromile). Sytuacja ta dotyczny wszystkich ofert, a nie tylko najwyższych!

Wszystkie oferty które zostały przebite, mogą zostać wycofane.

Ofertę minimalną można w każdej chwili wycofać, nawet jeśli nikt inny nie złożył temu samemu zawodnikowi wyższej lub takiej samej oferty.

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.