Skocz do zawartości

[2031-2032] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, SlaKB napisał:

Lakers i Nuggets w ciężkiej sytuacji, Lakers chyba w trochę lepszej bo Baker to TOP10 ligi, Zo to jednak półka niżej. 

Z drugiej strony Nuggets mają Drexlera i Millera na promocyjnych kontraktach więc niech płacą :P

panowie z kasą bierzcie przykład z matiego i sypcie grubo dolarami :D

Ten ruch dla Nets, na takim poziomie finansowymm nie ma żadnego sensu. Jeśli by weszło, to w 5 roku 2 dziadków będzie ich kosztować 54 mln, a gdzie reszta? Za rok trzeba przedłużyć Denga, pewnie okolice maxa, na Roya już potem nie wystarczy kasy ... no, ale wola właściciela :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january

To, że LAL i Nuggets skontrują to wiadomo... przy czym każdego stać by dźwignąć jeden taki kontrakt w salary, ale dwa :)?, mając zaraz młodzież do zatrzymania, mocno nierozsądne te propsy Nets. Jak nie będzie przebicia a wyrównania to Nets nie będą mogli się wycofać :) . A jak im te dwa kontrakty wejdą, to za 2 czy 3 sezony będą w większej dupie niż LAL i Nuggets razem wzięci.

Już kiedyś wzięli Garnetta, Pierca, JJ i Derona na pokład, zero wniosków :)

5 minut temu, SzuLcU napisał:

A ruch pod tytułem  kupujemy i od razu wystawiamy na sprzedaż ma sens?  Bo chyba ta oferta Netsa ma to na celu. 

Może, ale to od 3 roku będą toksyczne umowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eMeS napisał:

J Kidd: chce maxa

@Qcin_69: za kazda odrzucona oferte dam ci 1mln/rok mniej 

:P

Wysyłam mu te oferty napisane na plakacie Nerlensa Noela 

Teraz, SlaKB napisał:

Niech ktoś rzuci tego maxa Kiddowi bo aż przykro patrzeć jak @Qcin_69 dziaduje :D

Prędzej go odpuszczę nim dam więcej niż 14 na sezon :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Krzemo napisał:

@january

To, że LAL i Nuggets skontrują to wiadomo... przy czym każdego stać by dźwignąć jeden taki kontrakt w salary, ale dwa :)?, mając zaraz młodzież do zatrzymania, mocno nierozsądne te propsy Nets. Jak nie będzie przebicia a wyrównania to Nets nie będą mogli się wycofać :) . A jak im te dwa kontrakty wejdą, to za 2 czy 3 sezony będą w większej dupie niż LAL i Nuggets razem wzięci.

Już kiedyś wzięli Garnetta, Pierca, JJ i Derona na pokład, zero wniosków :)

Może, ale to od 3 roku będą toksyczne umowy :)

pls

ludzie się tu Ewinga pozbywali (kilka razy), więc tym bardziej nie będzie za te 2-3 lata problemu z oddaniem Bakera/Mourninga za coś spadającego :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

pls

ludzie się tu Ewinga pozbywali (kilka razy), więc tym bardziej nie będzie za te 2-3 lata problemu z oddaniem Bakera/Mourninga za coś spadającego :P 

nastaly czasy wyrwigroszy i cyganow, moze byc ciezej :P

Edytowane przez eMeS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, january napisał:

O co chodzi btw z Cummingsem (34l, taki sobie) za 7 mln rocznie na 3 lata? Najbardziej mnie ta oferta zaciekawiła w sumie.

Inni zawodnicy, którzy mnie interesowali z tej pozycji dostali takie propozycje, że nie miałem szans z nimi rywalizować. Być może mogłem zamienić ofertę Terrego z Okurem. Ale wydaje mi się, że w tym momencie Cummings lepiej uzupełnia się z Bogutem.  A po za tym liczę, że zrobi Ewinga po tym sezonie :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

A swoją drogą patrząc na to jak przebiegają poszczególne etapy FA, to z marszu proponuję deadline 3 etapu na jutro na 21 i tak się wszystko w ostatniej godzinie dopiero dzieje :P 

nie no 2 dni to min -> trzeba mieć na uwadze że wśród 20+ osób ktoś może nie mieć dostępu do forum w danym dniu :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.