Skocz do zawartości

[2031-2032] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Nets wjechali na ostro

jakby im się udało ich obu podpisać + dobre campy Roya i Lowry'ego to tam może być fajna ekipa

choć pewnie Lakers i może Nuggets powalczą :) 

w sumie obie ekipy albo ich wezmą i się zakopią finansowo, albo będą w dupie sportowo - piękna 'lose-lose situation'

lubię to!

2 godziny temu, Pablo81 napisał:

Gdzie znajdę listę dostępnych grajków w 2 rundzie fa?

wg salary i tak masz w tym momencie możliwość tylko podpisania minimum z którymś z niewybranych rookiech :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers i Nuggets w ciężkiej sytuacji, Lakers chyba w trochę lepszej bo Baker to TOP10 ligi, Zo to jednak półka niżej. 

Z drugiej strony Nuggets mają Drexlera i Millera na promocyjnych kontraktach więc niech płacą :P

panowie z kasą bierzcie przykład z matiego i sypcie grubo dolarami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

Sixers, Pistons, Wizards owszem.

Ale czy na pewno Heat? Oni mają dosłownie 4 playable graczy obecnie do gry, a wydają już 71 mln, nie wiem czy uda im się to uzupełnić. Te MLE na przyzwoitego C może nie wystarczyć.

O to to! :) 

Btw Sonics się nie udzielili w 1 etapie, a mają duże capspace. Śledzę, bo ten Tony Parker to mi wygląda na potencjalny transfer do Celtics:)

A wymiany między etapami FA można w ogóle robić (kiedyś się o to już pytałem i odp dostałem, ale zapomniałem xd)

Można

@Sonic

Przypominam, że FA trwa a Ty masz dużo hajsu do wydania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, eMeS napisał:

@SlaKB a były jakieś nieważne oferty? i czy bedzie wrzucony save na stronke z sytuacji pomiedzy etapami? Bo najłatwiej sobie zawodników wyszukać tam

Jeszcze jakbys mogl dac znac, bo jestem ciekawy czy cos niewaznego wpadlo. I ten save tez by sie przydal, bo latwo mozna w gierce przegladac zawodnikow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BMF napisał:

Fajna sprawa z tym Allenem - jak Paul mi się rozwinie, powinienem mieć lepszy team niż rok temu, a Zachód prędzej będzie słabszy niż mocniejszy. Myślałem, że będzie trudniej, ale Ray to ani nie jest top tier, ani nie jest młody.

Jeśli CP i Bosh będą mieli fajne campy to Suns powinni z Grizzlies bić się o #1 na zachodzie w najbliższych latach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego Allena mi nie szkoda z kilku powodów ale główny to fakt, że Rip dubluje się z nim pozycją, a kosztuję śmieszne pieniądze, a poza tym dawanie 28 letniemu gościowi maxa, w momencie gdy Kirilenko jest w ostatnim roku kontraktu i pewnie po sezonie podpisze z 76ers nie byłoby zbyt mądre.

Gdybym go chciał zostawić to podpisał bym z nim przed fa jak sam chciał przedłużyć tak btw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, eMeS napisał:

Z allenem to jest tak, ze nie ma za duzo dobrych SG, dzieki czemu jest teraz w scislej topce. Ale jak tylko zanotuje pierwszy wiekszy spadek to laduje jako przecietniak z ogromnym kontraktem. Takze tego... powodzenia ^^

Pierwszy większy spadek powinien zanotować najszybciej w ostatnim roku kontraktu :P

a w tym momencie Allen to 25-6-4 gracz z solidną obroną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.