Skocz do zawartości

[2031-2032] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, julekstep napisał:

Zobaczymy co z tymi 76ers - Kittles to jednak downgrade wzgledem Jaya, Comegys ma milion lat - moze nie bedzie tak zle.

Z drugiej strony Shaq pierwszy raz bedzie mial obok siebie true superstara (zazwyczaj pattern to byl Shaq + 3 all starow, ale takich spoza ligowego top-10)

W sumie dużo będzie zależeć od uzupełnień, kasy już nie mają więc szału nie będzie, a w sumie Kittles to taki trochę oszukany PG, a jednak w simce PG jest bardzo wazny

Chociaż trzeba przyznać, że defense powinni mieć kosmiczni, obecna czwórka to wszyscy ścisła topka w obronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kolader napisał:

Serio, Kobe i Kittles w 76ers? XD

Podziekujcie Krzemo!

Proponowalem mu w zeszlym roku super assety za jego dziadow (Sabas i Scott), na co Krzemo - 'nie nie, wejde do PO i namieszam'. (taaa zobaczylismy jak tam mieszal)

Gdyby Krzemo klepnal deal -> nie przegralbym o rzut Mashburna z Wizards -> ogralbym 76ers w 2giej rundzie -> 76ers straciliby sporo win ratingu -> nie podpisaliby teraz Kobasa

jednoznaczna wina @Krzemo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Krzemo napisał:

Orlando Magic i assety :):):) 

3 bilety do Disneylandu

i uścisk dłoni Webbera

MAŁO?!?

w sumie to  4 pierwsze miejsca na wschodzie można już obstawiać w ciemno

- 76ers

- Pistons

- Wizards

- Heat (jak @ignazz się obudzi i podpisze jakiegoś sensownego klocka pod kosz za MLE)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

Myślę, że widząc Shaqa i Bryanta w Sixers GMowie Memphis, Heat i Pacers powinni zdecydować się na tank w sezonie 2031/32.

Ja tam widzę plusy. Houston tank, niby Suns mocniejsi ale bardziej obawiałbym się rzezi na wschodzie

No i teraz może Derek Smith zostanie doceniony bardziej niż MLE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kolader napisał:

Ja tam widzę plusy. Houston tank, niby Suns mocniejsi ale bardziej obawiałbym się rzezi na wschodzie

No i teraz może Derek Smith zostanie doceniony bardziej niż MLE

No mam nadzieję, że ktoś da sensowne oferty Smithowi i Barkleyowi bo jeszcze któryś z nich wyląduje w Sixers za MLE 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.