Skocz do zawartości

All Time Soccer Fantasy: losowanie grup


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

Czas na wywiad z kolejnym wyróżniającym się menadżerem - januarym!

Luka Modrić ma pełnić rolę lidera środka pola – czy jest Pan w stanie przywołać konkretne aspekty jego gry, które zadecydowały o tak wysokim wyborze niewysokiego Chorwata?

January: rzeczywiście, jestem jego fanem od 2016 roku, gdy zachwycał grą w moim ulubionym zespole i jako niepozorny 19-latek, został wybrany z numerem drugim draftu NBA przez drużynę Los Angeles Lakers. Od początku – wbrew głosom krytyków – poznałem się na jego talencie.

Panie january, jak Pan ocenia dyspozycję Franka Ribery’ego i perspektywę jego występów w nadchodzących zmagań?

January: myślę, że nikt nie ma wątpliwości, że jest on wielką gwiazdą i nie mogę się doczekać jego występów w najbliższym sezonie. D’Angelo Russell poprawił grę offball i częściej atakuje obręcz, więc jego fit ze Stephem Currym to będzie to, co każdy będzie chciał oglądać.

Ostatnie pytanie: jednym z zarzutów kierowanych przeciwko pańskiemu zespołowi była krytyka niewielkiego wzrostu znacznej części Pańskiego wyjściowego składu. Jak Pan się do nich odnosi?

January: nie sądzę, żeby to było jakimkolwiek problemem. Tak jak wielokrotnie wspominałem, Brandon Ingram łudząco przypomina pod względem warunków fizycznych Giannisa Antetokoumpo, jest wręcz jego lustrzanym odbiciem.

januaryjanuary.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że All-Time last30 będzie taki sam 🤣

już powiedziałem Halinie, że może iść oglądać film, bo ja jestem zajęty draftem w wirtualnej grze!

jutro mam przejebane, ale who cares?! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eF. napisał:

Ignazz? To ten menedżer, który powiedział do Teveza - pierdol się kmiocie, biorę Eduardo Vargasa!

To ten? :D 

dawaj @Qcin_69 do naszej grupy! :D 

Nope, ja jestem trochę dziwny i mnie proste wygrane nie kręcą - choć Eld pewnie ustawił losowanie i jestem w grupie z Januarym, nie wiem czy to forum jest na to gotowe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.