Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.06.2020 o 20:06, eF. napisał:

Luka, który ma dać energię z ławki na te 10mpg i trochę pomęczyć rywala (głównie z pozycji PG, głównie na rezerwowych tego ATF typu Kirk Hinrich).

ehh a Ty nadal swoje :D jak chcesz atakować gościa z all defensive team (w wybranym przeze mnie sezonie świetny w 1v1, team D, czy obronie pickandrolla)  rookim który miał 42% z gry, 33% za 3 i ponad 3 straty na mecz to droga wolna 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, airmax napisał:

ehh a Ty nadal swoje :D jak chcesz atakować gościa z all defensive team (w wybranym przeze mnie sezonie świetny w 1v1, team D, czy obronie pickandrolla)  rookim który miał 42% z gry, 33% za 3 i ponad 3 straty na mecz to droga wolna 😛 

Tylko ten rookie był liderem swojego teamu i jego pierwszą opcją. To na nim się skupiała defensywa rywala. U  mnie będzie trochę inaczej. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

^^jak ja się chciałem powoływać na all-D z lepszym Robertsonem to mnie tu chciano wyjasniać także nie szarżowałbym

chociaż luke warto gasić, słaby jest

Doncić jako ósmy gracz w rotacji się nada, ale nie mam zamiaru nikogo do niego przekonywać. :D

"I love his vision, love his presence, love his confidence. Just a huge fan. I had a conversation with someone and we were going back and forth with Trae Young and Luka, and I said 'I got Luka.' This kid is so far ahead of where he should be."
-- Former NBA coach PJ Carlesimo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, eF. napisał:

Tylko ten rookie był liderem swojego teamu i jego pierwszą opcją. To na nim się skupiała defensywa rywala. U  mnie będzie trochę inaczej. :P

Jasne, rozumiem że to będzie Twój firepower z ławki, tylko tutaj praktycznie każdy team defensywnie jest mocniejszy niż te, na których nabijał sobie staty w rookie season.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, airmax napisał:

Jasne, rozumiem że to będzie Twój firepower z ławki, tylko tutaj praktycznie każdy team defensywnie jest mocniejszy niż te, na których nabijał sobie staty w rookie season.  

Ja wiem, że można tego nie kupić i nie mam z tym problemu. Wziąłem największy talent jaki został z ostatnim pickiem i w sumie nie żałuje. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, BMF napisał:

Ile meczów Bucks '90 oglądnąłeś?

ze dwa sobie w tle włączyłem :D a poważnie to taki brzydki przykład tego jak zasady gry utrudniają zabawę, bo mamy przekładać impact gracza z tamtego okresu (skoro ze superstarami tak ma być to dlaczego z 9tym graczem rotacji nie ?). Trochę jednak przejrzałem materiałów i ten typ miał spory impact po obu stronach, bo potrafił wszystkiego po trochu i dawał mocne D. A co do brania tamtych kozaków w obronie to się zgadzam :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, polishllama69 napisał:

mamy przekładać impact gracza z tamtego okresu (skoro ze superstarami tak ma być to dlaczego z 9tym graczem rotacji nie ?)

I jaki to był impakt? Chętnie oglądnąłbym ze dwa mecze Robertsona z tego okresu (Bucks), gdzie faktycznie wygląda jak elitarny obrońca w swoich czasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.