Skocz do zawartości
RappaR

Alltime fantasy last 30 - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, P_M napisał:

Dlatego wziąłem hardena i peję, jebac help d bo można sie tylko wyfaulować  meczu, grunt to przerzucić rywali! 

Harden i Peja świetne picku, krytykowałem tego Pennego i Marca zdecydowanie za wysoko :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, RappaR napisał:

Harden i Peja świetne picku, krytykowałem tego Pennego i Marca zdecydowanie za wysoko :P

Nie znasz się, Penny zrobi rozpierdol na każdym tutaj, objeżdżał Jordana i Pippena:) 

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, BiałaCzekolada2.0 napisał:

Też miał tego skilla, ale to nie był postupujący center na pełen etat

takie postupowanie na cały etat jest overrated. to strasznie nieefektywna ofensywa, nawet Shaq nie dawał tu jakichś niesamowitych cyferek (zresztą jego atutem bardziej była umiejętność zajęcia głębokiej pozycji i szybkie wykończenie, niż klepanie plecami do kosza).

w każdym razie Ewing '90 jest o tyle ciekawym przypadkiem, że to bezdyskusyjnie jego najlepszy ofensywnie sezon (przypuszczam, że defensywnie też wymiatał, mimo iż D knicks była tylko w okolicach średniej ligowej). on już jako rookie wchodził do NBA z popsutymi kolanami, więc być może akurat w tym jednym sezonie był wyjątkowo jak na siebie zdrowy/sprawny (najwięcej minut w karierze) i stąd tak dobra gra. myślę, że można spokojnie dyskutować o tym, iż ta jego wersja była lepsza niż jakakolwiek DRoba (jeśli chodzi o scoring), a i pewnie nawet Hakeema (nigdy nie zdobywał tak wielu punktów, a jego najefektywniejszy sezon jest daleko za tym Pata).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, BiałaCzekolada2.0 napisał:

jego ~30 ppg na 58 TS% w PO 1990 z tylko niezłą defensywą 

Tam raczej różnicę zrobiło przyjście Rileya, ale to nie do zweryfikowania.

• Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
35 minut temu, RappaR napisał:

Na mecz jest średnio 44 faule.

Chyba na oba teamy.

35 minut temu, RappaR napisał:

Bądźmy szczerzy - przy 8 graczach z tego 3 osobowej rotacji pod koszem, każdy team ma foul trouble w drugiej kwarcie. Na mecz jest średnio 44 faule. Żadna drużyna u nas by nie miała szansy skończyć meczu w 5. 

22 faule na team w 8os rotacji jest do zrobienia. Ja celowo brałem na ławke stricte centra Bena Wallace'a znając zasady (tylko 8os rotacja) - właśnie w kontekście potencjalnych foul trouble wysokich tutaj, uznałem że trzeba mieć dwóch graczy na C, więc nie - nie jest tak, że każda drużyna będzie miała tu problemy z faulami.

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

raczej trudno być tylko niezłym w D z 4 BPG. Ewing przez całą karierę też opuścił trochę meczów, więc jakiś tam obraz jego impactu po tej stronie możemy mieć:

SEZON                              DRTG
1986 -5,2
1987 -6,6
1996 -12,2
1998 -7,3

(w '96 tylko 6 spotkań)

oczywiście być może w tym '90 większe obciążenie w ataku (choć tak naprawdę USG miał ~taki sam za Riley'a, a w kilku innych sezonach wyższy) wpłynęło negatywnie na obronę. trudno to ocenić. może ktoś chętny na obejrzenie jakiegoś jego meczu z tamtego sezonu i analizę pod kątem D? założyłoby się oddzielny temat, ewaluacja obrony to zawsze fun. na pewno będzie masa chętnych ; ]

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok draft się skończył to opowiem Wam o największym skandalu (jeśli chodzi o tych pominiętych)

Fat Lever '90

kozak w c*** a tu się łapie jego ostatni rok przed kontuzjami

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, julekstep napisał:

ok draft się skończył to opowiem Wam o największym skandalu (jeśli chodzi o tych pominiętych)

Fat Lever '90

kozak w c*** a tu się łapie jego ostatni rok przed kontuzjami

PG, który robił blisko 10 zbiórek w meczu? Faktycznie grubo :D

jeszcze paru mocnych grajków zostało pominiętych (Bibby jest mocno underrated, a przecie był świetny w WCF z Lakers)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie Brad z 92. Ale ogółem kilka picków zdziwiło mnie, że się ostało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja myslałem, jeszcze chociażby o 89-90 M.Cheeksie czy Fat Leverze, ewentualnie Tim Hardaway, lub od biedy Jason Terry jako combo-guard ;)

Ja rapparowi proponowalem powyższych :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, P_M napisał:

Ja myslałem, jeszcze chociażby o 89-90 M.Cheeksie czy Fat Leverze, ewentualnie Tim Hardaway, lub od biedy Jason Terry jako combo-guard ;)

było mu jakiegoś centra zaproponować xD

• Like 1
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi tam granie z Rapparem by pasowało, ciekawe kto grałby szybciej XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę, że wystarczyłoby mi wziać Noaha zamiast Walkera w ostatniej rundzie, ale i tak uważam, że obecny skład jest dużo lepszy i lepiej się nadaje do obecnej NBA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mnie dziwi , że w żadnym drafcie nie został wybrany Jerry Stackhouse . nawet o nim myślałem jako power punchu z lawki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, RappaR napisał:

Widzę, że wystarczyłoby mi wziać Noaha zamiast Walkera w ostatniej rundzie, ale i tak uważam, że obecny skład jest dużo lepszy i lepiej się nadaje do obecnej NBA

lepszy niż czyj ? XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, P_M napisał:

Dla mnie najdziwniejsze że nie poszli Brad i Fat lever.  Szczególnie Brad pasuje do obecnej koszykówki. M Jackson tez miał swoje dobre lata w tym okresie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A poszedł Anthony Mason?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Koelner napisał:

mnie dziwi , że w żadnym drafcie nie został wybrany Jerry Stackhouse . nawet o nim myślałem jako power punchu z lawki

a mnie to w ogóle nie dziwi

skąd nie odchodził tam zaczynało się dziać lepiej

Philly -> Iverek

Pistons -> zaraz ulepili ten swój mistrzowski skład

Mavs -> Dirk osiągnął peak

nieefektywny volume scorer, bez obrony - ja podziękuję :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hersey Hawkins też bez miłości, tym bardziej dziwne, bo bez problemu można przełożyć jego grę na dzisiaj.

• Like 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Lu- napisał:

A poszedł Anthony Mason?

nope, ja go miałem w dwóch ostatnich draftach (tak jak i Eddie Jonesa) - już mi się znudził :P 

a to w sumie spoko pick na końcowe rundy (taki bieda Dray)

Teraz, karpik napisał:

Hersey Hawkins też bez miłości, tym bardziej dziwne, bo bez problemu można przełożyć jego grę na dzisiaj.

ja myślałem między nim i Hornym (dwaj legitni trójkowicze ze starej ery, którzy nie byli tak słabi w D jak przykładowy Dale Ellis)

Horny wygrał bo jest spoko secondary playmakerem, ma fajne antics przy osobistych i ładną córkę :)

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi