Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, BMF napisał:

21-8-6 na 55%TS to świetne liczby jak na nastolatka, ale w tej grze bycie nastolatkiem nie ma żadnego znaczenia. Zostaje samo 21-8-6 na 55%TS ze słabą obroną we 33W teamie.

Różnica między np. Dannym Greenem, a Donciciem, jest taka, że Green ma dwa skille na poziomie ATF (trójka, obrona), a Doncic jest streaky strzelcem, słabym obrońcą, a dawanie piłki 20-latkowi w ATF to raczej słaby pomysł, bo można było znaleźć do tego lepszych graczy. Próba jazdy na sentymencie, że rok później okazał się przec***em.

Przez ''najgorszy gracz'', miałem na myśli ''najgorszy wybór''. 

młoda krew na ławce zawsze spoko (a 33W team to żaden argument, gdyby nie Doncić to byłby pewnie team na 15W)

przeca w tym drafcie poszli tak jednowymiarowi gracze jak Steve Smith, Glen Rice, czy typowi rolesi jak Hinrich, Ariza (no tak, mój pick), Brogdon 2k19 itd

u mnie ten małolat ma dodać energii moim weteranom z ławki i wykorzystywać swoje przewagi z wyżej wymienionymi Hinrichami, ot tyle (u mnie ma kto bronić, Doncić będzie miał dużo swobody)... nie wiem, może się zapomniało o tym jakiego skilla ma Słowieniec, więc tylko przypomnę co on potrafi i co robił w rookie season  ---->

 

to nie jest zwykły grajek, taki ktoś na ławkę nawet w ATF to fajna opcja, szczególnie, że jego matchupy to nie będą Artesty tego draftu ;)

btw, my gramy w ATF, w którym Wallace (szanuję bardzo!) idzie w drugiej rundzie, a krytykuje się taki talent jak Doncić, który poszedł ostatni? not cool

zresztą, szanuję Twoje zdanie, spoko, choć z drugiej strony jestem w stanie sobie wyobrazić, że z drugim unitem ten 20-latek może zrobić różnicę

Ps. moim pierwszym wyborem był Kemba Walker, ale mi go perfidnie ukradziono, hehe :D (Bibby też był blisko, miałem go wziąć, ale zmieniłem w ostatniej chwili)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hinrich był znośnym kreatorem, miał świetną trójkę i mógł bronić na obwodzie na wysokim poziomie. Dziwi mnie Wasz problem z Hinrichem szczerze powiedziawszy, ale znowu mi ktoś napisze, że go chwalę, bo mam go w innej zabawie, więc może nieważne. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, airmax napisał:

Wszystkich trzeba poprawiać 😕

spoko i tak masz kozak s5

Teraz, BMF napisał:

Hinrich był znośnym kreatorem, miał świetną trójkę i mógł bronić na obwodzie na wysokim poziomie. Dziwi mnie Wasz problem z Hinrichem szczerze powiedziawszy, ale znowu mi ktoś napisze, że go chwalę, bo mam go w innej zabawie, więc może nieważne. ;]

Hinrich jest całkiem, całkiem ale beka z niego 24/7 od kiedy Chytruz kiedyś napisał: "Kirk Hinrich nie byłby w stanie trafić piłką nawet w ocean". Chyba na e-baskecie jeszcze - ten tekst był hitem.

 

ciągle mam to przed oczami i jest beka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BiałaCzekolada2.0 napisał:

Kirk Hinrich nie byłby w stanie trafić piłką nawet w ocean

no to dobry ocean 42% za 3 przy ponad 4 próbach 

zresztą może i w kosmos nie trafiać jak daje świetną obronę choćby pickandrollach którą tutaj dużo GMów będzie grało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, BMF napisał:

Hinrich był znośnym kreatorem, miał świetną trójkę i mógł bronić na obwodzie na wysokim poziomie. Dziwi mnie Wasz problem z Hinrichem szczerze powiedziawszy, ale znowu mi ktoś napisze, że go chwalę, bo mam go w innej zabawie, więc może nieważne. ;]

Mam jedno pytanie i daje spokój - uważasz, że Hinrich zatrzymałby Doncicia? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

11 minut temu, BiałaCzekolada2.0 napisał:

Hinrich jest całkiem, całkiem ale beka z niego 24/7 od kiedy Chytruz kiedyś napisał: "Kirk Hinrich nie byłby w stanie trafić piłką nawet w ocean". Chyba na e-baskecie jeszcze - ten tekst był hitem.

 

2 minuty temu, airmax napisał:

no to dobry ocean 42% za 3 przy ponad 4 próbach

Miał grubego slumpa wtedy, to był chyba jakiś temat podsumowujący początek sezonu, prawdopodobnie na jesieni 2007. Sprawdziłem i miał wtedy 9/43 w pierwszych 15 meczach (21%), więc by się zgadzało, chociaż całkiem możliwe że dotyczyło to jakiegoś innego slumpa, którego nie chce mi się szukać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, BiałaCzekolada2.0 napisał:

Hawkins, , Cliff Robinson, Joakim Noah, Eric Gordon, Carmelo, David West, JJ Redick, Rashard Lewis, Joe Ingles, Bowen, McCollum, Matthews, Jason Terry, Devin Booker, Mike Miller, Mason, Larry Johnson, Wall, Cummings, Ron Harper, Vucevic, Jamison, SJax, Posey, Toni Kukoc, Tyson Chandler.

Joe jest fajny, ale poza fanami Jazz nie ma miłości na forum :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał:

pls

rookie Doncica to nawet Jok zatrzymywał na obwodzie

dowód:

image.jpeg.5b152e4f26e3da882be343303f47ee21.jpeg

Jokić to TOP5 w skali All-Time i przyszły GOAT. Tutaj nie trzeba dowodów, bo to oczywiste, że to defensywne monstrum jest w stanie pokryć wszystkie pięć pozycji. :D

 

30 minut temu, BiałaCzekolada2.0 napisał:

Hawkins, , Cliff Robinson, Joakim Noah, Eric Gordon, Carmelo, David West, JJ Redick, Rashard Lewis, Joe Ingles, Bowen, McCollum, Matthews, Jason Terry, Devin Booker, Mike Miller, Mason, Larry Johnson, Wall, Cummings, Ron Harper, Vucevic, Jamison, SJax, Posey, Toni Kukoc, Tyson Chandler.

Wait, what? Larry Johnson nie został wybrany? Byłem pewien, że poszedł 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, blackmagic napisał:

Gwoli scislosci stary bernard king ciagle byl swietny w ataku (no i 33 lata to jeszcze nie tragedia wiekowa )

no nie wiem, tutaj 32-letni McHale był problemem, dopóki nie obejrzeli jak on wtedy wyglądał, a był wciąż mocny :D

16 minut temu, Chytruz napisał:

@marzec, Larry'ego Johnsona nie wybrali. Weź im powiedz.

beka beką, ale LJ robił 22/11/4 na 57%TS i był bestią na początku kariery ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Chytruz napisał:

@marzec, Larry'ego Johnsona nie wybrali. Weź im powiedz.

no powiem

larry johnson siakama zasysa goła dupą kiedy chce. wczoraj dzis jutro na gołą.

kover k****. beverly, doncic, ten idiota kemba, tatum, redd, nene, covington pewno.

pj tucker k**** i hinrich.

mają rozmach skurwisiny

ben simmons nooo do atf  ping ponga chyba.

jeszcze ariza jest fajnie tez.

fit fit fit mhhhhh.

Edytowane przez marzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, marzec napisał:

no powiem

larry johnson siakama zasysa goła dupą kiedy chce. wczoraj dzis jutro na gołą.

kover k****. beverly, doncic, ten idiota kemba, tatum, redd, nene, covington pewno.

pj tucker k**** i hinrich.

mają rozmach skurwisiny

ben simmons nooo do atf  ping ponga chyba.

jeszcze ariza jest fajnie tez.

fit fit fit mhhhhh.

Muszę stanąć w obronie Arizy, bo on w CY w Wizards był kluczowym graczem, który w PO był jeszcze lepszy niż w RS. To nie jest jakiś tam Ariza, tylko gracz, który rzucał ponad 40% za trzy i grał dobrą obronę, a że nie jest z 90's to nie znaczy, że nie ma wartości, ehh. Muszę zapytać wprost - czy według Ciebie koszykówka z 90's to najlepsze co mogło spotkać ten sport, a reszta to już tylko popłuczyny? Żeby nie było, szanuję Twoje twarde poglądy, hehe, ale z drugiej strony... ja na Twoim miejscu najpierw poszukałbym informacji, które potwierdzają Twoje zdanie, bo jednak niekiedy można wypaść śmiesznie, szczególnie kiedy nie ma się pojęcia o danym graczu, ewentualnie patrzy się tylko na nazwisko i erę w której dany zawodnik grał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.