Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, RappaR napisał:

Widzę, że wystarczyłoby mi wziać Noaha zamiast Walkera w ostatniej rundzie, ale i tak uważam, że obecny skład jest dużo lepszy i lepiej się nadaje do obecnej NBA

lepszy niż czyj ? XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, P_M napisał:

Ja myslałem, jeszcze chociażby o 89-90 M.Cheeksie czy Fat Leverze, ewentualnie Tim Hardaway, lub od biedy Jason Terry jako combo-guard ;)

Ja rapparowi proponowalem powyższych :)

Dla mnie najdziwniejsze że nie poszli Brad i Fat lever.  Szczególnie Brad pasuje do obecnej koszykówki. M Jackson tez miał swoje dobre lata w tym okresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Koelner napisał:

mnie dziwi , że w żadnym drafcie nie został wybrany Jerry Stackhouse . nawet o nim myślałem jako power punchu z lawki

a mnie to w ogóle nie dziwi

skąd nie odchodził tam zaczynało się dziać lepiej

Philly -> Iverek

Pistons -> zaraz ulepili ten swój mistrzowski skład

Mavs -> Dirk osiągnął peak

nieefektywny volume scorer, bez obrony - ja podziękuję :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lu- napisał:

A poszedł Anthony Mason?

nope, ja go miałem w dwóch ostatnich draftach (tak jak i Eddie Jonesa) - już mi się znudził :P 

a to w sumie spoko pick na końcowe rundy (taki bieda Dray)

Teraz, karpik napisał:

Hersey Hawkins też bez miłości, tym bardziej dziwne, bo bez problemu można przełożyć jego grę na dzisiaj.

ja myślałem między nim i Hornym (dwaj legitni trójkowicze ze starej ery, którzy nie byli tak słabi w D jak przykładowy Dale Ellis)

Horny wygrał bo jest spoko secondary playmakerem, ma fajne antics przy osobistych i ładną córkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vlade Divac, John Wall (chyba nie został wybrany?), Isaiah Thomas (można się śmiać, ale w 16/17 miał impact superstara, TOP3 w RS)

+ wspomniany Fat Lever (kosmiczne statsy, damn), Mike Bibby, Terry Cummings (mocny RS, mocne PO 90'), Terrell Brandon 95/96 (zapomniany trochę), Carmelo Anthony (wiem, wiem, ale miał mocne sezony w karierze i tego nie da się podważyć), Anthony Mason (chyba nikt go nie wziął), Bill Laimbeer, David West...  i pewnie jeszcze paru innych, właściwie - na bank jeszcze paru innych, ale nie chce mi się tutaj wymieniać wszystkich

tak czy siak, zbudowałoby się z tych ludzi całkiem ciekawy skład :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eF. napisał:

Vlade Divac, John Wall (chyba nie został wybrany?), Isaiah Thomas (można się śmiać, ale w 16/17 miał impact superstara, TOP3 w RS)

+ wspomniany Fat Lever (kosmiczne statsy, damn), Mike Bibby, Terry Cummings (mocny RS, mocne PO 90'), Terrell Brandon 95/96 (zapomniany trochę), Carmelo Anthony (wiem, wiem, ale miał mocne sezony w karierze i tego nie da się podważyć), Anthony Mason (chyba nikt go nie wziął), Bill Laimbeer, David West...  i pewnie jeszcze paru innych, właściwie - na bank jeszcze paru innych, ale nie chce mi się tutaj wymieniać wszystkich

tak czy siak, zbudowałoby się z tych ludzi całkiem ciekawy skład :D

Divac poszedł :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BMF napisał:

Doncic to chyba najgorszy gracz jaki poszedł - tzn. poszedł z ostatnim pickiem, więc to logicznie nie powinno być zarzutem, ale Doncic w tym rookie season pewnie nie łapał się do top50 ligi.

Chłopak będzie u mnie grał po kilkanaście minut to raz, a dwa on w debiutanckim sezonie robił już za pierwszą opcję w Dallas, a statsy na poziomie 21/8/6 (55%TS, 8 trójek/mecz) to całkiem fajne liczby jak na nastolatka (dodajmy, że nie był tak daleki od występu w ASG). Po trzecie - wszyscy wiemy co ten chłopak potrafi (TOP5 tego sezonu), więc w życiu bym się nie podpisał pod tym, że to najgorszy gracz, szczególnie kiedy szli tutaj typowi rolesi jak Kirk Hinrich na którym ten marny Doncić pewnie rzuciłby kilkanaście punktów bez większego problemu. Doncić to superstar level, a nie jakiś tam roles i w te 12 , czy 15 minut może dać dużo dobrego drużynie, bo nie będzie musiał robić za pierwszą opcję, która ciągnie team za uszy. Wreszcie po czwarte - Słoweniec to zawodnik, który może zagrać bez problemu na trzech pozycjach, co jest bardzo przydatne w 8 osobowej rotacji. Pisanie o nim - NAJGORSZY GRACZ jaki poszedł to niezły fail, sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, airmax napisał:

Nie róbmy tego :))) 

no dobra, hehe :D

tak czy siak, Doncić to na pewno nie jest najgorszy zawodnik w tym drafcie, that's a point

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21-8-6 na 55%TS to świetne liczby jak na nastolatka, ale w tej grze bycie nastolatkiem nie ma żadnego znaczenia. Zostaje samo 21-8-6 na 55%TS ze słabą obroną we 33W teamie.

Różnica między np. Dannym Greenem, a Donciciem, jest taka, że Green ma dwa skille na poziomie ATF (trójka, obrona), a Doncic jest streaky strzelcem, słabym obrońcą, a dawanie piłki 20-latkowi w ATF to raczej słaby pomysł, bo można było znaleźć do tego lepszych graczy. Próba jazdy na sentymencie, że rok później okazał się przec***em.

Przez ''najgorszy gracz'', miałem na myśli ''najgorszy wybór''. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, BMF napisał:

21-8-6 na 55%TS to świetne liczby jak na nastolatka, ale w tej grze bycie nastolatkiem nie ma żadnego znaczenia. Zostaje samo 21-8-6 na 55%TS ze słabą obroną we 33W teamie.

Różnica między np. Dannym Greenem, a Donciciem, jest taka, że Green ma dwa skille na poziomie ATF (trójka, obrona), a Doncic jest streaky strzelcem, słabym obrońcą, a dawanie piłki 20-latkowi w ATF to raczej słaby pomysł, bo można było znaleźć do tego lepszych graczy. Próba jazdy na sentymencie, że rok później okazał się przec***em.

Przez ''najgorszy gracz'', miałem na myśli ''najgorszy wybór''. 

nie do końca,

co prawda Danny Green to absolutna czołówka, jeśli chodzi o role-playerów, być może nawet najlepszy obwodowy role player ever

 

ale zostało wybranych kilku zawodników, od których Doncic ze swoim playmaking, court vision i "been there done that" jest bardziej przydatny.

 

 

z niewybranych:

Hawkins, , Cliff Robinson, Joakim Noah, Eric Gordon, Carmelo, David West, JJ Redick, Rashard Lewis, Joe Ingles, Bowen, McCollum, Matthews, Jason Terry, Devin Booker, Mike Miller, Mason, Larry Johnson, Wall, Cummings, Ron Harper, Vucevic, Jamison, SJax, Posey, Toni Kukoc, Tyson Chandler.

 

 

 

 

Edytowane przez BiałaCzekolada2.0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.