Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, RappaR napisał:

Wiem, ale każdy ma max jednego true C. Malone spokojnie go pokryje, a nikt nie będzie polował na OREB, jak mam Kawhi/Hill/Rice/Roy/Holiday/Malone/Odom/Walker, bo go w transistion zabiję

Ale Twoim największym problemem nie jest brak kloca, tylko rim protectora, który zatrzyma guarda atakującego kosz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Nie miało go GSW/CLE/MIA. Dobra obrona na obwodzie, szybki na nogach skład dobrze jest w stanie to przykryć.

Warriors mieli Greena i Duranta, Cavs LeBrona (ale to i tak zły przykład, bo obrona Cavs nie była w czołówce ligi), a Heat mieli LeBrona, Bosha, Birdmana czy Joela. Ty nie masz nikogo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał:

Nie miało go GSW/CLE/MIA. Dobra obrona na obwodzie, szybki na nogach skład dobrze jest w stanie to przykryć. 

abstrahujac juz od mindfucka z tym ze Dray nie daje rim protection to kazdy ten team mial to na lepszym poziomie niz Twoj - a te druzyny graly w regular NBA a nie w atf :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Warriors mieli Greena i Duranta, Cavs LeBrona (ale to i tak zły przykład, bo obrona Cavs nie była w czołówce ligi), a Heat mieli LeBrona, Bosha, Birdmana czy Joela. Ty nie masz nikogo :)

Ja mam Malone/Kawhi/Odom, zestaw imho lepszy.

2 minuty temu, julekstep napisał:

abstrahujac juz od mindfucka z tym ze Dray nie daje rim protection to kazdy ten team mial to na lepszym poziomie niz Twoj - a te druzyny graly w regular NBA a nie w atf :P

GSW 2017 to zespół, który byłby jednym z faworytów tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RappaR napisał:

198 cm gość z 1,1 bpg w karierze. Zajebisty gracz, zajebisty obrońca, ale żaden rim protector

Still better than Odom/Malone/Kawhi/inny gracz z Twojego składu. A jak już skierowałeś tę dyskusję na mało poważny tor używając bpg jako argumentu, to duet Durant + Green dawał ok. 3 bpg, to około 1 więcej od Twojego trio, które rzekomo jest lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RappaR napisał:

Ja mam Malone/Kawhi/Odom, zestaw imho lepszy.

kwestionowałbym to, bo jak mówi klasyk, jest defensywa i jest DEFENSYWA ;) 

1 godzinę temu, RappaR napisał:

GSW 2017 to zespół, który byłby jednym z faworytów tutaj

dobrze wiedzieć :D 

Godzinę temu, RappaR napisał:

198 cm gość z 1,1 bpg w karierze. Zajebisty gracz, zajebisty obrońca, ale żaden rim protector

Hassan ma pewnie 3bpg a jest średnim/słabym rim prostectorem, tutaj chodzi o właściwe rotacje, pomoc i contestowanie rzutów, bloki to tylko wierzchołek góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Kawhi 2019 to moglby zaliczyc cala kompilacje dropow kiedy zdarzalo mu sie spac, moze nie lvl Harden, ale w c*** i dlatego twierdze ze do takiej gry 16/17 jest najlepszy, bo wtedy tego problemu nie ma

A kontestowanie pod koszem pomine, bo nie warto, zreszta po co z obwodowego obroncy robic wewnetrznego obronce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, january napisał:

Ja tego zestawu "wysokich" Malone-Odom-Kawhi jednak nie widzę

a mogl byc shaq a nie ta łajza i byla by ekipa ;]

nie no nie oszukujmy sie druzyna bez centra nie ma czego szukac w atf.

jeszcze bezmozgie yeti kemba na dowidzenia, dej pan spokoj.

jeden ze slabszych skladow, ktory nie ma czego szukac w grze vs. ofensywni centrzy.

zwykly ewing tu robi rozpierdol jak chce vs taki team, a co dopiero ewing w prime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marzec napisał:

zwykly ewing tu robi rozpierdol jak chce vs taki team, a co dopiero ewing w prime

Jest taka legenda miejska:

 

Za górami i lasami, w mitycznym świecie centrów lat 90s, grających tyłem do kosza nawet na pusty kosz i nawet pod swoim koszem, postanowiono kiedyś napisać list. Zaadresowano go do Patricka Ewinga - słynnego King Konga - Prawdziwej Bestii, pożerającej swoje ofiary, która z jakiegoś powodu nigdy nie chciała zjawić się pod obręczą.

Miało to miejsce 28 maja 1994 roku, a w treści listu napisane było, iż w związku z jego krwiożerczym apetytem na punkty - władze ligi umożliwiają mu łatwiejsze przedostanie się pod kosz i przekazują mu dożywotni darmowy bilet na trasie Osobiste Wschodnie - Pomalowane Główne.

Niestety, Patrick Ewing zbyt zajęty był napierdalaniem cegieł z półdystansu w meczu z Indianą Pacers (0/10 1 PTS) i legenda głosi, że już nigdy nie odebrał awizo i pozostał na półdystansie na zawsze.

 

 

 

 

#koloryzowane

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.