Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Koelner napisał:

Doug > Kemba . praktycznie w tego typu zabawach gdzie masz rotacje 8 zawodników a Doug może grać od PG do SF w dodatku nie zabiera piłki , wyprowadza piłkę , wali troje i broni to zajebisty pick

i co najwazniejsze psychofani Kings z 00's zawsze go beda proposowac :P

8 minut temu, polishllama69 napisał:

uczepiłeś się tego Simmonsa jak nie wiem co, w HCO na luzie może sobie grać jako big, bo tutaj spacing od splash brothers i Bosha będzie na tyle dobry, że może nawet pod koszem ktoś go odpuści :D 

bo to jest koszykarski mem :P

kolo któremu publika robi owacje jak trafi do kosza w sparingu z jakimiś chinolami 

case jak ten z dzieciakiem z zespołem downa, któremu dali trafić winning shot -> tylko tu mówimy o profesjonalnym grajku zarabiającym miliony

c'mon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, julekstep napisał:

Kemba Walker w ostatniej rundzie to dość zajebisty wybór tbh

(chociaż nie wiem kto Rapparowi uwierzy w Malone'a jako full time C z Odomem na backupie :P)

Mam same zajebiste :) Glen Rice w 7 rundzie, Malone z 31 pickiem, Grant Hill z 49 :)

Malone w obecnej koszykówce grałby na C, kogo uważasz, że nie jesteś w stanie pokryć?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał:

Mam same zajebiste :) Glen Rice w 7 rundzie, Malone z 31 pickiem, Grant Hill z 49 :)

Malone w obecnej koszykówce grałby na C, kogo uważasz, że nie jesteś w stanie pokryć?

 

nie wiem

wiem z kolei, że:

- mój center jest lepszym playmakerem niż ktokolwiek z Twojego składu

- mój guard da lepsze rim protection niż ktokolwiek z Twojego składu

fajne picki, ale dla mnie to trochę taka zbieranina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

nie wiem

wiem z kolei, że:

- mój center jest lepszym playmakerem niż ktokolwiek z Twojego składu

- mój guard da lepsze rim protection niż ktokolwiek z Twojego składu

fajne picki, ale dla mnie to trochę taka zbieranina

Wśród ostatnich mistrzów rim protection dawali Lebron, Bosh, Green i  Durant. Malone da radę :)

Mam 7 graczy, którzy potrafią sobie wykreować rzut, każdy zajebiście podaje i ma kozioł i mam najlepszego rollującego w zabawie. 

O atak nie ma co się bać. To nie jest zbieranina, to dream team :) rozpiszę dlaczego to takie zajebiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Wśród ostatnich mistrzów rim protection dawali Lebron, Bosh, Green i  Durant. Malone da radę :)

ale Ty wziąłeś Malone'a w starszej wersji -> to tym ciężej w to uwierzyć (tak -> on luźno pokryje 1 na 1 centrów, włącznie z Shaqami tego świata, ale rim protection nie da za grosz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, julekstep napisał:

bo to jest koszykarski mem :P

kolo któremu publika robi owacje jak trafi do kosza w sparingu z jakimiś chinolami 

case jak ten z dzieciakiem z zespołem downa, któremu dali trafić winning shot -> tylko tu mówimy o profesjonalnym grajku zarabiającym miliony

c'mon

to samo można napisać o chokićiu i jego obronie, zwłaszcza że Horacy mu coś żarcie chyba podpierdalał ostatnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

to samo można napisać o chokićiu i jego obronie, zwłaszcza że Horacy mu coś żarcie chyba podpierdalał ostatnio

obrona Jokica w ostatnich dwóch latach >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> (i jeszcze zapętl to w opór) rzuty Simmonsa kiedykolwiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

ale Ty wziąłeś Malone'a w starszej wersji -> to tym ciężej w to uwierzyć (tak -> on luźno pokryje 1 na 1 centrów, włącznie z Shaqami tego świata, ale rim protection nie da za grosz)

To właśnie mniejsza mobilność i większa siła predysponują do gry na C.

Do tego weź pod uwagę jak on niszczy wszelkich Shaqów, którzy będą musieli jego picki bronić.

Bez rim protection da radę ugrać Misia, Malone to lepszy rim protection niż ktokolwiek kogo mieli CLE w 2016/MIA 2013. Mam Kawhiego na PF z jego pomocą. 

 

Ja mam Malone+Kawhi, Ty Jokic+Grant, moje interior D>>>>Twoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Malone to lepszy rim protection niż ktokolwiek kogo mieli CLE w 2016/MIA 2013

zarówno CLE jak i MIA mieli choćby LeBrona :) 

1 minutę temu, RappaR napisał:

Do tego weź pod uwagę jak on niszczy wszelkich Shaqów, którzy będą musieli jego picki bronić.

przypominam -> to stary, jumperkujący Malone, więc o ile dalej jego picki będą problemem o tyle nie przesadzałbym :)

2 minuty temu, RappaR napisał:

Mam Kawhiego na PF z jego pomocą. 

Kawhi z Raptors? Da się przeżyć :) (szczególnie że nie będzie pomagał true dpoty-level centrowi Gasolowi a pseudocentrowi Malone'owi)

3 minuty temu, RappaR napisał:

Ja mam Malone+Kawhi, Ty Jokic+Grant, moje interior D>>>>Twoje

Przecież Jokic daje w gruncie rzeczy to samo w D co Malone (b.dobre m2m + dobrą zbiórkę) a peak Horace jest zdecydowanie bardziej wiarygodny jako interior defender niż Kawhi Raptor. No i ja mam jeszcze Nene :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

przypominam -> to stary, jumperkujący Malone, więc o ile dalej jego picki będą problemem o tyle nie przesadzałbym :)

 

Dopiero potem się zestarzał, to jeszcze jego peak.

3 minuty temu, julekstep napisał:

zarówno CLE jak i MIA mieli choćby LeBrona :) 

 

A ja mam Kawhiego.

3 minuty temu, julekstep napisał:

Kawhi z Raptors? Da się przeżyć :) (szczególnie że nie będzie pomagał true dpoty-level centrowi Gasolowi a pseudocentrowi Malone'owi)

 

A Kawhi z Raptors zapomniał obrony? U mnie nie będzie miał takiego obciążenia w ataku, więc może dać full effort w obronie. To tak samo dobry obrońca jak w Spurs, po prostu musiał prowadzić cały atak, u mnie tego nie ma.

4 minuty temu, julekstep napisał:

Przecież Jokic daje w gruncie rzeczy to samo w D co Malone (b.dobre m2m + dobrą zbiórkę) a peak Horace jest zdecydowanie bardziej wiarygodny jako interior defender niż Kawhi Raptor. No i ja mam jeszcze Nene :).

Malone to o kilka klas lepszy obrońca w każdym aspekcie od Jokica. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał:
Dopiero potem się zestarzał, to jeszcze jego peak.

No nie. To był już ten jumperkujący Malone :)

1 minutę temu, RappaR napisał:
A ja mam Kawhiego.

który w D może być wszystkim, ale nie rim protectorem

1 minutę temu, RappaR napisał:
A Kawhi z Raptors zapomniał obrony? U mnie nie będzie miał takiego obciążenia w ataku, więc może dać full effort w obronie. To tak samo dobry obrońca jak w Spurs, po prostu musiał prowadzić cały atak, u mnie tego nie ma.

no to cały czas b.dobry obrońca obwodowy -> ale to nie jest przysłowiowy Draymond

2 minuty temu, RappaR napisał:
Malone to o kilka klas lepszy obrońca w każdym aspekcie od Jokica. 

wiadomo -> jest z 90's a Jok to soft białas, myślę że marzec kupi taką narrację :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

No nie. To był już ten jumperkujący Malone :)

 

Potem, wtedy dalej jeszcze rollował.

3 minuty temu, julekstep napisał:

który w D może być wszystkim, ale nie rim protectorem

 

Lebron w 2013 był niby rim protectorem czy co?

4 minuty temu, julekstep napisał:

wiadomo -> jest z 90's a Jok to soft białas, myślę że marzec kupi taką narrację :) 

Chcesz powiedzieć, że m2m Jokic broni lepiej od Malone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:
Potem, wtedy dalej jeszcze rollował.

nie tyle i nie tak jak w early 90's

1 minutę temu, RappaR napisał:
Lebron w 2013 był niby rim protectorem czy co?

Czyli Kawhi nie zapomina a LeBron tak? :) LBJ, Bosh, Wade -> wszyscy lepsi niż cokolwiek co masz teraz

2 minuty temu, RappaR napisał:
Chcesz powiedzieć, że m2m Jokic broni lepiej od Malone?

centrów? porównywalnie

ludzie cały czas mają przed oczami Joka sprzed 18/19, gdzie realizował jakieś dziwne pomysły szalonego Mike'a ze switchowaniem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, julekstep napisał:

(i jeszcze zapętl to w opór) rzuty Simmonsa kiedykolwiek

ale ja nie brałem go dla rzutu XD

28 minut temu, RappaR napisał:

Mam Kawhiego na PF z jego pomocą. 

Ty masz Toronto kawhi a on o help D to c***a wiedział 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

a ja Joka dla D :P 

Do Joka mi pasuje Wade i świetny do gry offball Worthy , typowe twomangame z hand offami , cutami screenami . tylko nie wiem po co Ci tam Kidd :) no chyba , że do gry jak na ławce Jok będzie wpierdalal plaskavice i burka ale to trochę tracisz jego skille i robisz go Kiddem z Mavs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Koelner napisał:

Do Joka mi pasuje Wade i świetny do gry offball Worthy , typowe twomangame z hand offami , cutami screenami . tylko nie wiem po co Ci tam Kidd :) no chyba , że do gry jak na ławce Jok będzie wpierdalal plaskavice i burka ale to trochę tracisz jego skille i robisz go Kiddem z Mavs

nie jestem jakoś mega zadowolny z picku Kidda, ale jakiś kasztan mi sprzed nosa zabrał Reggiego :(

biorąc Kidda dostaje:

- najlepszego obrońcę na swojej pozycji (z impaktem na poziomie konkretnych defensywnych wingów)

- jakiś tam playmaking w czasie kiedy Jok będzie odpoczywał (nie mam zamiaru katować grajków po 40 mpg)

- świetne (imho baaaaardzo świetne) combo z Worthym

nie wiem czy to dobry zwrot jak na 3cio rundowy pick, ale dzięki temu nie musiałem szukać PG w ostatnich rundach (chociaż patrząc na to, że Kemba by się ostał to może lepiej było brać jakiegoś Raya Allena - no ale wszystkiego w atf nie przewidzisz :P)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, karpik napisał:

Fajnie se gadacie, ja powiem tak w skrócie i jednym zdaniem @RappaR: fajny zestaw do nowoczesnego grania, ale w obronie brakuje size.

Wiem, ale każdy ma max jednego true C. Malone spokojnie go pokryje, a nikt nie będzie polował na OREB, jak mam Kawhi/Hill/Rice/Roy/Holiday/Malone/Odom/Walker, bo go w transistion zabiję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał:

 


nie wiem czy to dobry zwrot jak na 3cio rundowy pick, ale dzięki temu nie musiałem szukać PG w ostatnich rundach (chociaż patrząc na to, że Kemba by się ostał to może lepiej było brać jakiegoś Raya Allena - no ale wszystkiego w atf nie przewidzisz :P)

Kemba zagrał dwa razy w PO i jest dziura w obronie na poziomie regular NBA . w sumie lepiej wyszedłeś na Jasonie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.