Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, january napisał:

Smith bronił znacznie, znacznie lepiej w tym '00 w Blazers niż wcześniej w Hawks, naturalnie można się zastanawiać na ile to kwestia mniejszej roli w ofensywie, a na ile tego że z wiekiem się polepszył, ale z fatalnym w D karakanem Stoudamire jako partnerem w backcourt wyszła z tego 5 defensywa ligi w '00.

Sheed, Sabas, Pippen -> 3ech grajków, którzy poszli w naszej zabawie głównie ze względu na D :)

Nie, Smith to nie jest two-way player, to full-package w O z mocno meh obroną (nie bottom tier tego atf, ale niewiele wyżej) -> gdzie w obu przypadkach imho lepiej było pójść w jego peakową wersję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Smith bronił znacznie, znacznie lepiej w tym '00 w Blazers niż wcześniej w Hawks, naturalnie można się zastanawiać na ile to kwestia mniejszej roli w ofensywie, a na ile tego że z wiekiem się polepszył, ale z fatalnym w D karakanem Stoudamire jako partnerem w backcourt wyszła z tego 5 defensywa ligi w '00.

No bo za plecami mieli tych patafanów Pippena, Sheeda i Sabonisa. Ja tam Smitha szanuję i propsuję, ale miej trochę rigczu i umiaru :P

15 minut temu, january napisał:

i sprawdzonego w bojach na najwyższym poziomie - vs Lakers, gdzie w przeciwieństwie do Sheedów i innych Pippenów się nie sfajdał pod koniec serii :D 

Lol, Sheed akurat w G7 machnął 30 pkt i przez większość meczu był najlepszym graczem na parkiecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, airmax napisał:

u Julka połowe to Jokic nabił 

tak, ale nie do końca ; )

w sumie fajnie widać po lajkach dla danych graczy jaki ciągle panuje sentyment do 90s:

GM GRACZ like thanks SUMA
Qcin_69 Chris Mullin 10 1 11
Rappar Karl Malone 8 1 9
karpik Charles Barkley 6 3 9
eF. Michael Jordan 7 1 8
julekstep Nikola Jokic 6 2 8
Qcin_69 Andrei Kirilenko 8 0 8
P_M Dennis Rodman 7 1 8
january Kevin Johnson 8 0 8
Gregorius Drazen Petrovic 7 1 8
blackmagic Magic Johnson 7 0 7
Qcin_69 John Stockton 7 0 7
BMF Charles Oakley 7 0 7
Qcin_69 Tim Duncan 5 1 6
Koelner Hakeem Olajuwon 6 0 6
julekstep Dwyane Wade 6 0 6
january Alonzo Mourning 6 0 6
Qcin_69 Larry Bird 6 0 6
eF. Al. Horford 6 0 6
julekstep James Worthy 5 1 6
Pablo81 Amare Stoudemire 6 0 6
P_M Dan Majerle 6 0 6

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:
 

Yo, ale dwóch patafianów obok siebie w backcourcie to by tam nikt nie przykrył, Smith jak najbardziej był pozytywnym obrońcą - jak to się już możemy spierać, ja z niego "borderline DPOTY" robić nie zamierzam:)

Not great, not terrible, gdzieś w okolicach średnich stanów średnich.

3 minuty temu, january napisał:

a tam, w kluczowym momencie powrotnego runu Lakers odpalał cegłę za cegłą :P 

Smith miał 2 pkt i 1-5 w 4Q. Rzeczywiście ciągnął wtedy Blazers za uszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Dlatego leci w 8 rundzie jako roles, a nie jak ta overrated łajza Sheed zawsze w 2-3 rundzie :P 

Yea, nie krytykuje jego wyboru, bo to już kwestia czego się potrzebuje na ostatni slot w rosterze ale pisanie o tym, że:

57 minut temu, january napisał:

sprawdzonego w bojach na najwyższym poziomie - vs Lakers, gdzie w przeciwieństwie do Sheedów i innych Pippenów się nie sfajdał pod koniec serii

jest troszkę naginaniem rzeczywistości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem szyderczego posta z tego Robertsona, ale coś zjebałem. ;]

Zacząłem oglądać sobie tego defensywnego geniusza Robertsona i odpaliłem highlightsy jak broni Jordana - off ball c***owo, on ball mija go relatywnie łatwo, o co chodzi z tym niecontestowaniem jumperów MJa - szczerze nie mam pojęcia. 

I wiem, że to tylko highlightsy, ale Jordan z tymi Bucks robił w tych dwóch sezonach (90 i 91) 36pts na 62%ts (14 meczów) - czyli ponad swoje średnie nabite na tych wszystkich nauczycielach fizyki, więc zakładam, że tak było all night long.

Branie tych defensywnych pesudowymiataczy z 80s na obwodzie powinno być zakazane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, BMF napisał:

Branie tych defensywnych pesudowymiataczy z 80s na obwodzie powinno być zakazane. 

nie no taki Moncrief np był super (prime Alvinek przyszedł w miejsce Moncriefa bez kolan i od razu D Bucks poleciało na łeb na szyję :P )

Robertson to po prostu kasztan :) 

W ogole lama ma Simmonsa i Alvinka a mogl wziac jednego grajka co daje to co oni tylko lepiej i bez ich drawbackow :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat Jordan tak wyglądał przeciw każdemu indywidualnemu defensorowi. gdy grał Moncrief, to też wymiatał vs MIL (jako rookie prawie 30 ppg przy 56 TS%; w regularach było  jeszcze lepiej).

Robertson ma reputację gamblera i jego drużyny broniły słabo, ale być może wynikało to z rosteru. bukcs po prostu się skończyli (nie tylko Sidney, ale też Pressey), a spurs byli bardzo słabi. w 1989 Alvin opuścił trochę meczów, więc możemy zobaczyć namiastkę jego impactu: ortg lepszy z nim o 6.2, drtg lepszy o -4.5, więc w sumie całkiem niezły 10.7 net.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, lorak napisał:

akurat Jordan tak wyglądał przeciw każdemu indywidualnemu defensorowi. gdy grał Moncrief, to też wymiatał vs MIL (jako rookie prawie 30 ppg przy 56 TS%; w regularach było  jeszcze lepiej).

Robertson ma reputację gamblera i jego drużyny broniły słabo, ale być może wynikało to z rosteru. bukcs po prostu się skończyli (nie tylko Sidney, ale też Pressey), a spurs byli bardzo słabi. w 1989 Alvin opuścił trochę meczów, więc możemy zobaczyć namiastkę jego impactu: ortg lepszy z nim o 6.2, drtg lepszy o -4.5, więc w sumie całkiem niezły 10.7 net.

no nie wiem, na tym filmiku co wrzucił BMF broni w paru akcjach dobrze w większości słabo - w ogóle brak contestowania MJ, który był świetny na półdystansie to jest jakiś grubszy fuck up.Bez piłki też go gubił i kilka razy mijał do końcowej - nie wygląda to na monster obronę, raczej podstawowe błędy. Co od impactu - pytanie kto wchodził za niego, bo te cyferki równie dobrze mogą świadczyć o słabości zmiennika 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, julekstep napisał:

Kemba Walker w ostatniej rundzie to dość zajebisty wybór tbh

(chociaż nie wiem kto Rapparowi uwierzy w Malone'a jako full time C z Odomem na backupie :P)

Tez myślałem o Kembie ale mając pennyego i hardena mam zagwarantowany playmaking przez 48 minut, wiec brałem Douga jako lepszego defensora z solid trojka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, BMF napisał:

Zacząłem oglądać sobie tego defensywnego geniusza Robertsona i odpaliłem highlightsy jak broni Jordana - off ball c***owo, on ball mija go relatywnie łatwo, o co chodzi z tym niecontestowaniem jumperów MJa - szczerze nie mam pojęcia. 

I wiem, że to tylko highlightsy, ale Jordan z tymi Bucks robił w tych dwóch sezonach (90 i 91) 36pts na 62%ts (14 meczów) - czyli ponad swoje średnie nabite na tych wszystkich nauczycielach fizyki, więc zakładam, że tak było all night long.

Branie tych defensywnych pesudowymiataczy z 80s na obwodzie powinno być zakazane.

co do zasady się zgadzam, ale było mówione, że impact graczy miał się przekładać na obecną ligę (skoro stosuje się do jakichś Chucków, Rodmanów etc to czemu nie tutaj) a w niektórych przypadkach to jest ciężkie do wyobrażenia, same impactowe staty go dosyć lubią a poza tym to i tak typ na max 15 w porywach fauli na 20' 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał:

Tez myślałem o Kembie ale mając pennyego i hardena mam zagwarantowany playmaking przez 48 minut, wiec brałem Douga jako lepszego defensora z solid trojka 

Doug > Kemba . praktycznie w tego typu zabawach gdzie masz rotacje 8 zawodników a Doug może grać od PG do SF w dodatku nie zabiera piłki , wyprowadza piłkę , wali troje i broni to zajebisty pick

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, julekstep napisał:

W ogole lama ma Simmonsa i Alvinka a mogl wziac jednego grajka co daje to co oni tylko lepiej i bez ich drawbackow :)

uczepiłeś się tego Simmonsa jak nie wiem co, w HCO na luzie może sobie grać jako big, bo tutaj spacing od splash brothers i Bosha będzie na tyle dobry, że może nawet pod koszem ktoś go odpuści :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.