Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, RappaR napisał:

Nope. Takich graczy zostało mnóstwo. 

To zależy kogo masz konkretnie na myśli, bo tych których jeszcze miałem na liście albo mi nie pasowali do Ewinga albo średnio widziałem ich grających na centrze, albo mój risercz był słaby (co w sumie jest bardziej prawdopodobne) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, airmax napisał:

To zależy kogo masz konkretnie na myśli, bo tych których jeszcze miałem na liście albo mi nie pasowali do Ewinga albo średnio widziałem ich grających na centrze, albo mój risercz był słaby (co w sumie jest bardziej prawdopodobne) 

Najlepiej do Twojego teamu by pasował [spojler]. Ale [spojler] albo [spojler] także by byli niczego sobie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, rw30 napisał:

 

pewnie. Życzę jednak powodzenia w udowadnianiu jego przydatności na poziomie all-time NBA. 

To mało wiesz o europejskim baskecie. jest co najmniej jeden gracz który grał tylko w europie a idealnie pasowałby do obecnej NBA :)

Myslałem o Bodiroga

 

Edytowane przez Gregorius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie żeby mnie te lajki jakoś strasznie obchodziły, ale już wiadomo w jakim kierunku pójdzie ta gra

wybrany 5 minut temu Gordon Hayward (który lubi mieć piłkę w łapach, USG - 28%) dostał już cztery lajki

Trevor Ariza, który w tym okresie w PO rzucał na 45% za trzy, a w sezonie miał choćby takie mecze jak ten z Rockets (32p/11r/3s, 10/14 za trzy) - 0 lajków

:) 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eF. napisał:

nie żeby mnie te lajki jakoś strasznie obchodziły, ale już wiadomo w jakim kierunku pójdzie ta gra

wybrany 5 minut temu Gordon Hayward (który lubi mieć piłkę w łapach, USG - 28%) dostał już cztery lajki

Trevor Ariza, który w tym okresie w PO rzucał na 48% za trzy, a w sezonie miał choćby takie mecze jak ten z Rockets (32p/11r/3s, 10/14 za trzy) - 0 lajków

:) 

https://www.basketball-reference.com/boxscores/201703200IND.html

https://www.basketball-reference.com/boxscores/201702090DAL.html

https://www.basketball-reference.com/boxscores/201704070UTA.html

 

Ogółem możliwe, że Twój najlepszy pick, Ariza to bestia w CY, ale bez przesady - poszedł na początku 7 rundy, nothing special. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RappaR napisał:

Kminiłem Divaca, że jak on nie pójdzie to będzie bak, gdy Jokic w top20. Znaczy wiadomo czemu Jokic w top20, ale ogółem Divac za AI3, Colemanem, Wallacem czy Lowrym to lekkie XD

Ben Wallace ma najlepsze drtg w PO w skali All-Time, nie wiem czy pisanie przy nim XD to dobre posunięcie

poza tym trzeba wziąć pod uwagę, że każdy dobiera ludzi pod swój team, a to już coś innego niż typowe TOP100, gdzie pozycje nie mają znaczenia

3 minuty temu, RappaR napisał:

Ogółem możliwe, że Twój najlepszy pick, Ariza to bestia w CY, ale bez przesady - poszedł na początku 7 rundy, nothing special. 

po prostu pasuje mi do drużyny, choć mogłem wziąć MVP 2011 :P 

 

Aha, bo zapomniałem dopisać - Hayward był zajebisty w 2017 roku, tylko tutaj dostanie pewnie rolę rolesa na 15 minut :D 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

no wiadomo

bo jest top20 grajkiem w tej puli :) 

nie, on jest top5 w tej puli, top20 to obelga dla Coli :D  / a Nowitzki z 'jedynką' to też powinien być no brainer, hehe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak niesamowite ze Rose dopiero teraz absolutny steal. przed nim np. Jrue holiday czy tony Parker czy juz w ogole hit mike conley. niesamowite. Jednyny argument to 'ach zapomnialem o Rosie' innych brak. A tych boiskowych nie ma żadnych. Swietny pick w atf gratki. 

Edytowane przez marzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, marzec napisał:

Jednak niesamowite ze Rose dopiero teraz absolutny steal. przed nim np. Jrue holiday czy tony Parker czy juz w ogole hit mike conley. niesamowite. Jednyny argument to 'ach zapomnialem o Rosie' innych brak. A tych boiskowych nie ma żadnych. Swietny pick w atf gratki. 

Słaby w PO ballhog z kiepskim rzutem i obroną. Tony Parker to przy nim GOAT, wystarczy porównać ich w PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, marzec napisał:

Jednak niesamowite ze Rose dopiero teraz absolutny steal. przed nim np. Jrue holiday czy tony Parker czy juz w ogole hit mike conley. niesamowite. Jednyny argument to 'ach zapomnialem o Rosie' innych brak. A tych boiskowych nie ma żadnych. Swietny pick w atf gratki. 

Rose był od zawsze nieco przeceniany przez to MVP, ale to żaden steal. :) 

Nikt nie postawi na niego jako lidera w ATF, bądźmy poważni. Może liczyć jedynie na ławkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Potrzebowałem kogoś z pierwszym krokiem- Rose to -chyba- najlepszy slasher jaki się ostał - jak na 7 rundę nie ma co narzekać- dla wielu Rose byłby mało użyteczny, dla mnie na 12 minut z ławki to super rozwiązanie 

No to jeszcze co najmniej jeden lepszy gracz o takiej charakterystyce jest dalej do wzięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.