Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

wreszcie poszli.

niepojete jak iveson moze isc w jakimkolwiek drafcie za nashem , 

prime iverson wygrywa nie jeden mecz sam po prostu w takiej zabawie.

rodman ,ben, iverson to najwieksze steale tego draftu. 

rodman za koverem, greenem, deng, ibaka, jrue holidayem. ja pi****le nie wierze.

ben za markiem gasolem bo ten drugi umie rzucic za trzy no super ;]

ben by go go ograniczyl do 1/5 z gry 3 pkt i 2 zb. tyle z gasola.

gracie 8 rund wiec ta zabawe wygrywaja ci ktorzy pojda w jakosc, talent, najmocniejsza lawke. Fit jest tu overrated i to mocno, stąd bustami jest tak duzo pickow, niektorzy w ogole nie powinni byc wybrani nawet w 15 rundzie.

 

Edytowane przez marzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, marzec napisał:

 mem - denv z grudnia 2003? o co ci chodzi? ;]

Młody Pau Gasol nie miał problemów z Benem w prime. Marc z prime miałby zaś zostać zniszczony? Ciekawy tok rozumowania.

Z naciskiem na ciekawy, nie na rozumowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, julekstep napisał:

Tak się dużo gada o tej obronie Simmonsa a wielcy defensorzy Simmons, Embiid i Butler wykręcili w 18/19 15tą defensywę w lidze :P

Ten jego playmaking to też takie tam meh na poziomie atf.

Kurde sam spojlerowałeś typa, który jest jakieś 24 razy lepszym grajkiem na tą pozycję :P 

nah, Butler w Philly to nie stał obok blisko dobrej obrony a Simmons tutaj zostanie rzucony w buty Klay a 1v1 nie można mu odmówić, że w tym jest dobry 

a co do playmakingu to w zespole z Currym trzeba umieć stawiać spore ilości screenów i też rzucić pass na cut lub złamać linię obrony i oddać piłkę. No i skoro zespoły potrafiły odpuszczać Duranta żeby lecieć za Currym to i mogą czasem odpuścić Simmonsa :D 

Co do Bosha faktycznie te play-off 14 były takie sobie, ale dalej to był szybki na nogach gość z całkiem fajną zbiórką. Niestety nie mogłem wziąć go z lat późniejszych, bo limit nie pozwala a z chęcią bym to zrobił. Teoretycznie mógł iść z sezonu 2011, gdzie faktycznie zajebiści bronił, ale jakoś nie czułem jego wartości w ataku wtedy. 2013 to nie dalibyście mi spokoju za grę vs potężny Hibbert XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RappaR napisał:

Młody Pau Gasol nie miał problemów z Benem w prime. Marc z prime miałby zaś zostać zniszczony? Ciekawy tok rozumowania.

Z naciskiem na ciekawy, nie na rozumowania :)

ben Wallace nie grał w Denver a Detroit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

To Bosh 2014 by nagle potrafił bronić Hibberta czy co?

problemem raczej była druga strona boiska, 2014 był bardziej consistent 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RappaR napisał:

 Marc z prime miałby zaś zostać zniszczony?

napewno  mocno ograniczony. ben robi swoje bez problemu.

coz wystarczy sobie przypomniec jaki basket gral w tamtym roku wallace i ilu C potrafil zatrzymac.

 

Edytowane przez marzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marzec napisał:

coz wystarczy sobie przypomniec jaki basket gral w tamtym roku wallace i ilu C potrafil zatrzymac.

 

Pau Gasola ze średnich 17,7/8/2,4 zatrzymał na 15,5/11/3

Dlatego Marc Gasol, który młodemu Pau na pewno nie ustępował, zrobiłby 2 pkt i 3 zb.

Seems legit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgadzam się z krytyka Price’a. miał skillset zbliżony do Nasha, tylko ze w tamtych czasach nie było to tak wykorzystywane, wiec siła rzeczy miał mniejszy impakt. opuszczał sporo spotkań, wiec można to w miarę oszacować i miał ponad 6, a Nash 8. w dzisiejszych warunkach byłby jeszcze lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

January nie będzie musiał pisać opisu, przekopiuje sobie ten @julekstep tylko nazwiska podmieni

”nie wiem jak się ostał do mojego picku” xdddd

To druga kwestia. Pierwsza to mnie ciekawi jak uzasadni ogromną różnicę między Dirkiem 2010, a Dirkiem 2011 poza tym, że jeden miał gorszy zespół wokół siebie, a drugi lepszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.