Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, julekstep napisał:

Kalaj 2019 tez wyglada srednio z tak wysokim pickiem tbh

ja mam go w okolicach ~7-11 w okresie ostatnich 30 lat, ale z całego grona zdecydowanie jeden z najmniej uciążliwych do obudowania. Przy Dirku musisz myśleć o defensywie,  z Magiciem to samo + musisz myśleć o tempie gry.

Kobe-Wade-Kawhi  to podobny tier

2 minuty temu, lorak napisał:

że się Magic tyle ustał, to jestem w szoku.

trochę trudniej go obudować niż innych i nieco archaiczny styl gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, BiałaCzekolada2.0 napisał:

Kobe zawsze za nisko spada w tego typu zabawach, ale myślę, że to może przez to że trudno wybrać konkretny rok. 

w trochę innych czasach mimo wszystko

 

Jest wyzwanie jest zabawa - w życiu bym się nie spodziewał, że zostanie do mojego wyboru - pamiętam zresztą dyskusje o tym kto był real mvp w latach 89-90 on czy jordan na realgm. 

Serio byłem pewien, że w top5 pójdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

czemu?

Dla mnie w ATF problemem będzie jego obrona. On był ukrywany w obronie przez cała swoja karierę. O ile to bez sprzecznie top10 all time to w atf praktycznie każdy team powinien niemiłosiernie wyeksponować jego słaba obronę w praktycznie każdym aspekcie. Słaby 1-1 def, słaby help defense etc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Gregorius napisał:

Dla mnie w ATF problemem będzie jego obrona. On był ukrywany w obronie przez cała swoja karierę. O ile to bez sprzecznie top10 all time to w atf praktycznie każdy team powinien niemiłosiernie wyeksponować jego słaba obronę w praktycznie każdym aspekcie. Słaby 1-1 def, słaby help defense etc. 

mysle ze ta 'slaba obrona' Magica jest mocno wyolbrzymiana

trzeba do niego po prostu dobrac grajkow, ktorzy w ataku moga grac jako 2 i 3 a w obronie bronic 1 i 2

a i tak to rywale pewnie beda miec wiekszy problem z ustawieniem obrony :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.