Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, julekstep napisał:

Tego, że mniej więcej do odejścia Shaqa Kobe był dobrym/b.dobrym obrońcą to raczej nikt nie neguje :)

byl do 09/10, ogolnie od 08 duzy wplyw na kobego maja kontuzje o ktorych sam rzadko mowil i ktore rzadko ktokolwiek opisuje, wspomina

sezony po shaqu to sezony dzwigania calego ataku z bumami a wlasnie takie epizody grania w team usa, czy fragmenty meczow pokazywaly ze nadal potrafi zamykac przeciwnikow

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał:

Tego, że mniej więcej do odejścia Shaqa Kobe był dobrym/b.dobrym obrońcą to raczej nikt nie neguje :)

Kobe to nie jest nawet TOP8 w tej grze, i tego też nikt nie może zanegować

btw, jak sądzisz... LeBron nie obsra zbroi jak w 2K11? Tutaj nie ma underdogów z Dallas tylko MONSTER Teamy :D 

@Kubbas

jakie teamy Ci się podobają (jak na razie), bo wiadomo, że team Kobe to faworyt, a reszta? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

jak wiemy z doświadczenia przeciwko monster teamom LBJ gra dość zajebiście

Spurs 2K14? xDDD

chyba, że kogoś wykluczą/ ktoś gra z kontuzją... no i do tego też trzeba ROBINA na pełnej... to wtedy tak - przyznaję rację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Masz na myśli ten team, który zrobił 62-20, był faworytem w tamtych finałach a 3 grajków z tego teamu poszło w dwóch pierwszych rundach tego draftu?

Myślę że 28 ppg na 68% TS to całkiem niezłe poradzenie sobie

mam na myśli wpierdol rekordową ilości punktów w finałach, a następnie ucieczkę do Cavs i zabawę w GM'a (tego chce, tego proszę przedłużyć), gdzie zwycięstwo z GSW dały kontuzje wśród faworytów i zawieszenia, a także pewien Robin, który zagrał epicką serię, ale o tym się nie pamięta

a patrząc, że gramy tutaj All-Time, to może być i tak, że jednak LeBron się obsra i stanie się Robinem jak w 2011 :P 

ps. to nie GOAT, dajmy spokój :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, eF. napisał:

Kobe to nie jest nawet TOP8 w tej grze, i tego też nikt nie może zanegować

btw, jak sądzisz... LeBron nie obsra zbroi jak w 2K11? Tutaj nie ma underdogów z Dallas tylko MONSTER Teamy :D 

@Kubbas

jakie teamy Ci się podobają (jak na razie), bo wiadomo, że team Kobe to faworyt, a reszta? 

jak na razie to patrzac ogolnie nie wiem co myslales z tym paytonem jako numer 2?xddd

biala czekolada zajebiscie tylko tez nie rozumiem Iggy?!?! Really?.....

moi faworyci to, niestety nie ma was obu bo zjebaliscie z paytonem i iggym

  1. -Tim Duncan 2003
  2. -John Stockton 1993
  3. -Larry Bird 1990

 

to jest k**** mordercza kombinacja, nie wiem kto tu moze z czyms wyskoczyc @Qcin_69

nastepny jest @lorak

a potem @Reikaibo ciezko bedzie odpowiedziec na ten obwod, patrzac na wasze obwody, a mozna na prawde argumentowac porzadnie ze t mac i kobe w obronie sobie poradza, tylko ten dwight mi tak srednio pasuje mozna bylo cos lepszego wziac, Billups bardzo fajny fit

nie zapominajcie tez jak wysoki jest mcgrady

15 minut temu, julekstep napisał:

jak wiemy z doświadczenia przeciwko monster teamom LBJ gra dość zajebiście

chodzi ci pewnie o statystyki? lebron zawsze bedzie robil statystyki bo on zawsze jest systemem swojego zespolu, takze to nic dziwnego, zalezy kto jak okresla zajebiscie, ja na pewno nie numerkami

14 minut temu, january napisał:

Tylko Shawn Marion.

 Nawet post prime, a LeBrona z marszu nie ma, no ale nie pomyśleliście.

jesli ktos wzial Lebrona 11/12 to wystarczy jason kidd w obronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

Niektórzy mieli easy mode z kozakami pokroju Krause'a czy Westa -> inni musieli ogarniać wszystko sami.

Tym bardziej szacun.

masz racje i racji nie masz

bo rownie dobrze Lebron mogl cavs nie pospieszac (co robil w pewnym momencie) i nie sciagaliby na sile jamisonow i shaqow

Kobe mial podobna sytuacje po shaqu tez juz pekal, wytrzymal x lat juz mial byc transferowany na pluton ale jednak sie udalo

ciezko miec pretensje do lebrona

ale nie wpisuj tego jako zaslugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kubbas napisał:

Kobe mial podobna sytuacje po shaqu tez juz pekal, wytrzymal x lat juz mial byc transferowany na pluton ale jednak sie udalo

3 lata czekania na kolejnego HoFa po tym jak na wejściu dostał top-10 grajka all-time

vs 7 lat z niczym

no faktycznie podobna sytuacja -> obaj czarni, obaj grali w NBA itp itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

nie da się nie zauważyć lol

mozna zagrac jako lider w przypadku lebrona 30 - 8 - 8 mecz bedac systemem zespolu i liderem, a kazdy rozumny ogladajacy to spotkanie stwierdzi ze mogl zrobic wiecej zeby wygrac mecz, ze nie do konca rozjebal

taki juz styl gry lebrona

tzn tak bylo, od paru lat ogladamy innego lebrona, takiego ktorego chcialem zawsze i dlatego go tak zawsze krytykowalem.

24-9-5

17-10-10

finaly z mavs, niby wszystko fajnie a obejrzyj te mecze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@julekstep

Czy LeBron to najlepszy all-around ever? Zapewne TAK

Czy LeBron to GOAT? k****, 3xNIE (ucieczki z zespołów, pogromy w finałach, Robin 2011)

Deal with that. 😎 / może Jokić go wyprzedzi, kto wie?

 

@Kubbas

Daj mi zbudować ten team. Payton to mega grajek, doskonały obrońca. MJ nie grał z takim PG nigdy, to może być ciekawe. :P '

ale faktycznie, @Qcin_69 po cichu zbudował sobie potwora, imho Stockton to najlepszy PG w tej grze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kubbas napisał:

finaly z mavs, niby wszystko fajnie a obejrzyj te mecze

podoba mi się to przejście od opisywania finałów ze Spurs (gdzie LBJowi nic nie można zarzucić) do OBEJRZYJ SE FINAŁY Z MAVS

xD

1 minutę temu, eF. napisał:

Czy LeBron to GOAT? k****, 3xNIE (ucieczki z zespołów, pogromy w finałach, Robin 2011)

nikt Ci nie broni mieć swojego zdania lol (btw -> pisałem gdzieś o 'goatowości' czy walczysz ze swoimi wymysłami?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

nikt Ci nie broni mieć swojego zdania lol (btw -> pisałem gdzieś o 'goatowości' czy walczysz ze swoimi wymysłami?)

trochę się droczę, bo wiem, że nie cierpisz Jordana i marzysz, aby ktoś go w końcu strącił ze szczytu :P 

może faktycznie to będzie Jokić? (albo Christian Wood, hehehe) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

od Jordana zdecydowanie gorsi są jego fani tbh

przesadzasz, nie ma gorszej ekipy jak #TeamJokić pod względem przesady, ale ja to akurat doceniam ❤️ 

dajmy spokój, bo @BMF się zagotował, bo przecież LeBron to GOAT :D 

fajnie się tak podroczyć, easy points 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.