Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

zresztą Curry nie unika biegania za innymi gwiazdami i jest cholernie silny, więc nie jest to problemem, ale faktycznie te Wade'y tej ligi robić moga mi problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał:

Generalnie Ty mając core gorszy od GSW 2016 jesteś dla mnie argumentem takim, że w takiej sytuacji od razu powinniśmy dać wygrać BC, bo jego Lebron pokonał Twój zespół nie mając Davisa, AI3 i kogoś tam jeszcze tylko Kevina Love, Shumperta i TT

a chciałbyś jeszcze może powiedzieć co pozwoliło pokonać ten zespół ? bo póki co to nawijasz i to nic nie daje i tak w koło Macieju XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem wy tu piszecie, że Billups był słabym obrońcą?

 

KB I Tmac to też nie byli słabi obrońcy,  kwestia ciągnięcia całych zespołów w ataku, tylko Jordan I Lebron dali radę grać po obu stronach.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, polishllama69 napisał:

a chciałbyś jeszcze może powiedzieć co pozwoliło pokonać ten zespół ? bo póki co to nawijasz i to nic nie daje i tak w koło Macieju XD

Średnio nawijam jak napisałem jeden post krytykujący Greena jako wzięcie picku na poziomie ~3/4 rundy w top30 i jeden, aktualnie masz core gorszy 1 do 1 od GSW 2016. Jak chcesz to minusuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał:

Średnio nawijam jak napisałem jeden post krytykujący Greena jako wzięcie picku na poziomie ~3/4 rundy w top30 i jeden, aktualnie masz core gorszy 1 do 1 od GSW 2016. Jak chcesz to minusuj

dziękuje za pozwolenie do wyrażania swojej opiniii

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Wpisujcie miasta ktorym January zlamal serce.

Ciechocinek

Gdańsk XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Wpisujcie miasta ktorym January zlamal serce.

Ciechocinek

nah -> w sumie tak mi wyszło przed moim ostatnim pickiem, że SF to najgorsza pozycja

Point guardów jak psów

na SG zawsze się jakiś shooter znajdzie

PFów i C też od groma (szczególnie jak w puli są te wszystkie drzewa z 90's)

a na SF taka mocna średniawka  (szczególnie przy założeniu -> które pewnie większość przyjmuje, że taki SF ma bronić, rzucać za 3 i nic nie psuć :P)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrona na obwodzie będzie słabszym punktem Reikai, ale też bym nie przesadzał, bo po pierwsze to w tej chwili być może najlepszy zestaw ofensywny, po drugie z tego co widzę większość będzie miała zdupiony spacing, co znacząco ułatwi sprawę w defensywie. Poza tym Kobe to akurat niezła opcja do obrony jeden na jeden, w Lakers wielokrotnie pełnił rolę strażaka, gorzej tutaj będzie w kwestii uganiania się za shooterami po zasłonach, ale to dopiero połowa draftu, zobaczymy po kolejnych pickach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, RappaR napisał:

Generalnie Ty mając core gorszy od GSW 2016 jesteś dla mnie argumentem takim, że w takiej sytuacji od razu powinniśmy dać wygrać BC, bo jego Lebron pokonał Twój zespół nie mając Davisa, AI3 i kogoś tam jeszcze tylko Kevina Love, Shumperta i TT

ej czy jak ktoś wybierze JJ Bareę albo Jeta to BC z miejsca przegrywa ? w końcu potężny ojciec trójki dzieci bedzie miał lepsze wsparcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gregorius napisał:

3 graczy ze słaba albo przeciętna obrona na obwodzie. słabo to widzę.

pisałem tylko o Billupsie, nie oceniam składów jeszcze... za wcześnie na to :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jendras napisał:

Obrona na obwodzie będzie słabszym punktem Reikai, ale też bym nie przesadzał, bo po pierwsze to w tej chwili być może najlepszy zestaw ofensywny, po drugie z tego co widzę większość będzie miała zdupiony spacing, co znacząco ułatwi sprawę w defensywie. Poza tym Kobe to akurat niezła opcja do obrony jeden na jeden, w Lakers wielokrotnie pełnił rolę strażaka, gorzej tutaj będzie w kwestii uganiania się za shooterami po zasłonach, ale to dopiero połowa draftu, zobaczymy po kolejnych pickach.

plus billups moze bronic spokojnie sg co sie fajnie uzupelnia z kobe ktory lubi usiasc na pg albo gosciu ktory gra duzo z pilka

 

ogolnie kobe zawsze lepszy byl w bronieniu graczy z pilka niz bez

plus w takim all time fantasy mozna zalozyc ze jak nie wiem na olimpiadzie nie bedzie mial tyle ciezaru na sobie w ataku wiec moze rozpierdalac w obronie pg przeciwnika

4 minuta ostatniego filmiku

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

Wigginsowi czy DeRozanowi byś takie coś pewnie też wynalazł :D 

pewnie i reddickowi by sie znalazlo

ale ogladajac cale sezony lakers w tamtych latach pamietam taka nie jedna sytuacje, tak samo jak w 04 Phil go przerzucal przeciwko pistons na kazdego gracza ktory rozpierdalal i kobe ich zamykal a potem musial znowu kryc innego ktory niszczyl jak kobe juz go nie kryl

w the last season wszystko ladnie opisal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kubbas napisał:

pewnie i reddickowi by sie znalazlo

ale ogladajac cale sezony lakers w tamtych latach pamietam taka nie jedna sytuacje, tak samo jak w 04 Phil go przerzucal przeciwko pistons na kazdego gracza ktory rozpierdalal i kobe ich zamykal a potem musial znowu kryc innego ktory niszczyl jak kobe juz go nie kryl

w the last season wszystko ladnie opisal

Tego, że mniej więcej do odejścia Shaqa Kobe był dobrym/b.dobrym obrońcą to raczej nikt nie neguje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.