Skocz do zawartości
RappaR

Alltime fantasy last 30 - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Paul-Carter-Artest-Ewing, jeśli się Carter nie popłacze w szatni, to szykuje się defensywa na poziomie Knicks 94

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, eF. napisał:

dzień dobry :D 

C - 
PF - Kevin McHale 1990
SF - 
SG - Michael Jordan 1991
PG - Gary Payton 1996

talent-wise super

fit-wise bieda w opór

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tylko wtrace, ze uwielbiam picki uzytkownika @airmax, choc Ewinga trzeba pewnie bedzie troche reklamowac, jednak w pamieci w duzej mierze sa jego ostatnie lata. Carter ten jeden rok mial fenomenalny, o 1 jumpera od finalow ;) Artest to swietny high value pick i łata dwie pozycje od razu. Trudno to bedzie zepsuc ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, eF. napisał:

Nigdy nie byłem w Koszalinie, ale chyba gdzieś tam obok raz trafiłem. O co chodzi z tym miastem? :D

Imho SŁUPSK w tamtych rejonach to król, bo Jimson. :D 

EDIT - z Koszalina kojarzę tylko to ----> (dla mnie to mega raper)

edit T-1000 - ej, ja sobie dopiero teraz zobaczyłem, że zajebaliście mi nie tylko Birda, ale też Kempa

nie szanuję!

dobrze ,że nie ze Śląska tam zmulone głowy mają od smogu

wybór McHale ciekawy :) chyba za mocno Birdem się pokierowałeś 😜

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, julekstep napisał:

talent-wise super

fit-wise bieda w opór

Beda postupowac juz od polowy boiska

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze jeden Kevin McHale i oficjalnie LeBron > Jordan, bo ten drugi nie zrobi playoffów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, tangiers napisał:

Ja tylko wtrace, ze uwielbiam picki uzytkownika @airmax, choc Ewinga trzeba pewnie bedzie troche reklamowac, jednak w pamieci w duzej mierze sa jego ostatnie lata. Carter ten jeden rok mial fenomenalny, o 1 jumpera od finalow ;) Artest to swietny high value pick i łata dwie pozycje od razu. Trudno to bedzie zepsuc ;)

Dzięki za dobre słowo 😛 póki co miałem sporo farta, bo Ci których upatrzyłem w zasadzie na początku draftu, byli do wzięcia z moimi wyborami, jedynie P. George'a mi podebrali bo chciałem go wziąć w 3 rundzie. I tak trochę się nie zgodzę, ze będzie ciężko to zepsuć, bo jeśli będziemy patrzeć na to, jak ekipy są dopasowane do siebie, które są najbardziej kompletne i które byłoby najtrudniej ograniczyć to teraz będą najtrudniejsze wybory - bo talentu to u każdego będzie odpowiednio dużo 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kevin McHale to profesor, sam sobie wykreuje rzut, do tego jest bardzo solidnym obrońcą, ja się jaram tym pickiem

McHale zagrał lepiej w PO jak w RS (do niego nie można mieć pretensji), gdzie Bird trochę cieniował, a sam Kevin to gracz na 61%TS

... teraz potrzebny mi ktoś z kozacką trójką i solidną obroną :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

McHale to najlepszy scoringowo PF w tej grze. w defensywie też bardzo dobry, ale jak ty ich wszystkich zmieścisz na boisku, to będzie ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, lorak napisał:

McHale to najlepszy scoringowo PF w tej grze. w defensywie też bardzo dobry, ale jak ty ich wszystkich zmieścisz na boisku, to będzie ciekawe.

peak Barkley > past-peak McHale tbh

jeszcze jest też Dirk 2011

a tutaj mimo atf'a McHale nie ma tak dobrego playmakera jak miał w rilu :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dream Team dał radę, to tutaj tym bardziej (w końcu to All-Time)

ktoś z bardzo dobrą trójką (niekoniecznie gwiazdor) jest tu potrzebny, żeby robić spacing

no i zależy jacy PG/SG się ostaną, bo wtedy można pokombinować z Paytonem :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, lorak napisał:

Mówisz o całej karierze (wtedy zgoda) czy tym wybranym sezonie? Bo w następnym sezonie McHale zostanie juz wygryziony ze s5 przez sławnego Kevina Gamble 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, eF. napisał:

tylko że Dream Team grał przeciwko Angolom tego świata

tutaj Dream Teamy będą grały przeciwko sobie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Gregorius napisał:

Mówisz o całej karierze (wtedy zgoda) czy tym wybranym sezonie? Bo w następnym sezonie McHale zostanie juz wygryziony ze s5 przez sławnego Kevina Gamble 

to i to. ten ruch nie wynikał z jego słabości - i tak zrobił ASG w tamtym sezonie jako rezerwowy, w pierwszej połowie 80s też pełnił taką rolę.

6 minut temu, eF. napisał:

DT grał przeciw fanom, którzy cieszyli się, że mogą w ogóle zrobić z nimi zdjęcie (no, poza chorwatami).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, eF. napisał:

ktoś z bardzo dobrą trójką (niekoniecznie gwiazdor) jest tu potrzebny, żeby robić spacing

w sumie dzięki że potwierdzasz mi że wybieranie teraz SFa (zamiast dużo lepszego 'talentowo' PFa) pod fit było jak najbardziej sensowne w moim przypadku :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciężko trochę powiedzieć jakby McHale się odnalazł, gdyby był podwajany i czy utrzymałby efektywność, no i on pomimo całkiem dobrego rzutu (prawie 90% FT) raczej bunkrował się w pomalowanym, ciężko wymyślić jakąś sensowną grę z nim na parkiecie poza siermiężnym post upem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Gregorius napisał:

McHale to był głównie rezerwowy, najlepszy w historii, ale on grał po 33/34 minuty na mecz

W RS rzucał na 55%, w PO na 61% - dorzucał do tego 22 punkty, 8 zbiórek, 2 bloki :) (nie ma co się czepiać, bo to wciąż elitarny gracz)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
5 minut temu, lorak napisał:

to i to. ten ruch nie wynikał z jego słabości

peak Barkley i Dirk 2011 i tak lepsi 'scoringowo'

3 minuty temu, eF. napisał:

McHale to był głównie rezerwowy, najlepszy w historii

ten Pan ma inne zdanie na ten temat:

Bobby Jones w Hall of Fame 2019: Długa i kręta droga do chwały

Edytowane przez julekstep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
6 minut temu, julekstep napisał:

w sumie dzięki że potwierdzasz mi że wybieranie teraz SFa (zamiast dużo lepszego 'talentowo' PFa) pod fit było jak najbardziej sensowne w moim przypadku :P 

proszę bardzo :D 

na pewno się ostanie na SF jeden z tych na których poluje, a wtedy to będzie już inaczej wyglądało 

btw - gdyby McHale grał w tych czasach to mógłby być takim Nowitzkim, ale z lepsza obroną / oczywiście to tylko gdybanie, jednakże Kevin od czasu do czasu rzucał za trzy i wychodziło mu to solidnie, a w tych czasach zapewne na te rzuty kładziono by o wiele większy nacisk... szkoda, że się nie możemy przekonać jakby to faktycznie wyglądało, ale wizja nowoczesnego McHale'a jest kurewsko ciekawa, hehe

Edytowane przez eF.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

znalazłby kilku lepszych rezrwowych a jakby łowic pojedyńcze sezony to całkiem

McHale miałby podobny problem jak Embiid, bo ta jego wizja to cienizna, czasem zagra zajebiste pasy, ale mija też najbardziej oczywiste okna i chyba jako passer był lepszy jako młody, absurdalny pick to Jordana imho 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi