Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, airmax napisał:

Durant, Barkley i teraz jeszcze dwa picki pod rząd byś chciał, zachłannie 😛

Chce wiedzieć! W jaki sposób pizda Durant i Barkley 'no deffense" mają mu pomóc e tej grze? :D 

czemu to taki strasznie, że ma tych graczy? LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, eF. napisał:

Chce wiedzieć! W jaki sposób pizda Durant i Barkley 'no deffense" mają mu pomóc e tej grze? :D 

czemu to taki strasznie, że ma tych graczy? LOL

bo w tej zabawie obaj są graczami na 1szą rundę

tzn ten fit to tam taki se, ale talent-wise to mocarne 2 pierwsze picki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, julekstep napisał:

bo w tej zabawie obaj są graczami na 1szą rundę

tzn ten fit to tam taki se, ale talent-wise to mocarne 2 pierwsze picki

thanks

to wygrał grę, bo ma graczy na 1st round, ale trochę cipy :D 

pozwól, że rozwinę myśl - Duranta wrzucamy do 90's - i wtedy w TAMTYCH CZASACH, on nie będzie scorerem z kozacką trójką, bo będzi esię musiał dostosować, a więc będzie zabójcą z mid, ale widzisz, takim zabójcą był Jordan, więc Durant jako ta pizda... zostałaby pewnie zesweepowana, bo Durant to nie Miller charakter, a wtedy nagle nam wyjdzie, że najbardziej prawilnym gościem w tej 'spuszczamy się' ekipie jest ten ze słabą defensywą, czyli Charles Barkley. Dajcie mi tu chojraka, no już!

ps. podpity mocno, ale nie głupi!

ps2. puściłem sobie ECF Bulls- Knicks na TV, polecam. (nie że teraz ogarniam, ale k**** ostatnimi czasy sporo oglądałem oldskulu, a patrząc na te mecze - gadanie o takich pzidach jak Harden itp, że co oni by nie zrobili, mnie nie przekonuje... bitch please.. polecam to obejrzeć, bo to kawał kosza) 

12 minut temu, airmax napisał:

Spokojnie kapitanie, tylko twarde sk****syny jak Dżordan i Pejton maja racje bytu w tym swiecie

nigdy nie daje minusów za nic, a tutaj za swoją butę i arogancję zasłużyłeś 😘 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, RappaR napisał:

@eF. Z Pomorza jesteś?

oj nie, jestem z legendarnego Podkarpacia, tutaj nie bierzmey jeńców hehehehe

a tak ogólnie to obierzyświat ze mnie (lubię sie przemieszać), sporo zwiedziłem hehe

chętnie bym z wami pogadał przy piwku czy coś, tutaj to nie miejsce na gadanie o tym co gdzie, kiedy, po co

aha Payton dojedzie waszych śmisznych PG, - zapomniałem dodać

:D 

aha, jak juz nam tutej prawdą zawiało... to mieszałem parę lat w Krakowie - i o ile za moich czasów (tak, tak Pejton c***), to miasto było piękne, o tyle jak tam wbiłem ostatnio to hipsteriada wbija się na pełnej i miasto jest trochę komiczne w swojej zajebistości... (sorry @Eld)

c***, rozwine myśl z Krakowem - stoję sobie w normalnych spodniach, bluzie MASS (<3) i palę papierosa, a 90% ludzi mijających mnie to dziurawe spodnie, dziwne rzeczy na głowie,uszy z tunelem w rozmiarze piłki do kosza itd... Sam mam dziary i kolczyka (xD), ale k****, oni na mnie patrzyli jak na ZOMBIe. Poczułem się zbyt zwyczajny, Kraków jest ciężki na kacu... choć jak tam mieszkałem to było miło (Azory pozdrawiam!)  hehe

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Qcin_69 napisał:

EF przestan się ukrywać, wszyscy wiemy ze jesteś z Koszalina! 

Nigdy nie byłem w Koszalinie, ale chyba gdzieś tam obok raz trafiłem. O co chodzi z tym miastem? :D

Imho SŁUPSK w tamtych rejonach to król, bo Jimson. :D 

EDIT - z Koszalina kojarzę tylko to ----> (dla mnie to mega raper)

 

 

edit T-1000 - ej, ja sobie dopiero teraz zobaczyłem, że zajebaliście mi nie tylko Birda, ale też Kempa

nie szanuję!

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko wtrace, ze uwielbiam picki uzytkownika @airmax, choc Ewinga trzeba pewnie bedzie troche reklamowac, jednak w pamieci w duzej mierze sa jego ostatnie lata. Carter ten jeden rok mial fenomenalny, o 1 jumpera od finalow ;) Artest to swietny high value pick i łata dwie pozycje od razu. Trudno to bedzie zepsuc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, eF. napisał:

Nigdy nie byłem w Koszalinie, ale chyba gdzieś tam obok raz trafiłem. O co chodzi z tym miastem? :D

Imho SŁUPSK w tamtych rejonach to król, bo Jimson. :D 

EDIT - z Koszalina kojarzę tylko to ----> (dla mnie to mega raper)

 

 

edit T-1000 - ej, ja sobie dopiero teraz zobaczyłem, że zajebaliście mi nie tylko Birda, ale też Kempa

nie szanuję!

dobrze ,że nie ze Śląska tam zmulone głowy mają od smogu

 

wybór McHale ciekawy :) chyba za mocno Birdem się pokierowałeś 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, tangiers napisał:

Ja tylko wtrace, ze uwielbiam picki uzytkownika @airmax, choc Ewinga trzeba pewnie bedzie troche reklamowac, jednak w pamieci w duzej mierze sa jego ostatnie lata. Carter ten jeden rok mial fenomenalny, o 1 jumpera od finalow ;) Artest to swietny high value pick i łata dwie pozycje od razu. Trudno to bedzie zepsuc ;)

 

Dzięki za dobre słowo 😛 póki co miałem sporo farta, bo Ci których upatrzyłem w zasadzie na początku draftu, byli do wzięcia z moimi wyborami, jedynie P. George'a mi podebrali bo chciałem go wziąć w 3 rundzie. I tak trochę się nie zgodzę, ze będzie ciężko to zepsuć, bo jeśli będziemy patrzeć na to, jak ekipy są dopasowane do siebie, które są najbardziej kompletne i które byłoby najtrudniej ograniczyć to teraz będą najtrudniejsze wybory - bo talentu to u każdego będzie odpowiednio dużo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.