Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Gregorius napisał:

Jakby jeszcze można wziąć Birda z 2-3 lata wcześniej. Sam się nad nim zastanawiałem z moim 3 pickiem.

Bird po tej kontuzji robił 24/9/7.5 w 89/90... to jest gracz z  TOP10 All-Time...

beka, że poszedł dopiero teraz, ale ja ubolewam, bo chciałem go przechwycić, ehh ( i c***, i nie mam planu) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gregorius napisał:

Jakby jeszcze można wziąć Birda z 2-3 lata wcześniej. Sam się nad nim zastanawiałem z moim 3 pickiem.

Zgadza się, to ze był już po prime pozwoliło mu spaść do mojego picku, no ale to dalej Larry Bird, który ma dwie nogi, wiec jak spada do 50 picku, to go bierzesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eF. napisał:

Bird po tej kontuzji robił 24/9/7.5 w 89/90... to jest gracz z  TOP10 All-Time...

beka, że poszedł dopiero teraz, ale ja ubolewam, bo chciałem go przechwycić, ehh ( i c***, i nie mam planu) 

Zobacz sobie ocenę jego sezonów na Bird . To był gracz top10 ale już nie w dostępnych latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Gregorius napisał:

Jakby jeszcze można wziąć Birda z 2-3 lata wcześniej. Sam się nad nim zastanawiałem z moim 3 pickiem.

Jakby można było wziąć Birda prime to pewnie by poszedł z 3pickiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Gregorius napisał:

Zobacz sobie ocenę jego sezonów na Bird . To był gracz top10 ale już nie w dostępnych latach.

tylko w moim teamie z Paytonem i Jordanem nawet taki Larry Bird po kontuzjach robił by rzeźnie... 

dobra, nie mam pomysłu teraz, imho i tak nienawidzicie 90's, więc coś pogrzebie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, eF. napisał:

tylko w moim teamie z Paytonem i Jordanem nawet taki Larry Bird po kontuzjach robił by rzeźnie... 

dobra, nie mam pomysłu teraz, imho i tak nienawidzicie 90's, więc coś pogrzebie :P 

To nie chodzi czu lubimy jakieś lata czy nie. Zresztą w zależności jak się ułożą wybory mogę mieć jednego gracza mającego prime po 2000 roku. Tylko cześć graczy jest w dostępnych latach na tyle stara że miała by problemy. A do części trzeba się mocno nagimnastykować żeby wpasować ich do współczesnej koszykówki. Nikt nic złego nie pisał do Stocktona bo jest typem gracza ktorego można sobie spokojnie wyobrazić w każdych czasach.

Edit: choć przy okazji ATF odświeżyłem sobie mecze z lat 89-97 i moja miłosc do tych lat mocno spadła

 

Edytowane przez Gregorius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gregorius napisał:

Edit: choć przy okazji ATF odświeżyłem sobie mecze z lat 89-97 i moja miłosc do tych lat mocno spadła

U mnie na odwrót, a ECF Bulls-Pacers 98 to coś pięknego :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imho najuczciwiej byloby zrobic ABBBAABA

zmieniac kolejnosc 4tej rundy na moment przed rozpoczeciem tej rundy to jest wtf (nie mowiac o tym, ze wtedy ci z 'lepszymi pickami' braliby 3/5 jako pierwsi w tych najwazniejszych rundach) a do oststniej rundy to kazdy sobie odpowiednio ustawi taktyke jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.