Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

E tam, z tą trójką Lebrona, przypomnijcie sobie finały ze Spurs 2013 jak go tam kryli dając mu 2 metry miejsca momentami na tą trójkę, przecież jeżeli chodzi o samą pewność siebie i szansę na trafienie tej trójki, to Lebron 2020 >>>>>>>>>> gówno >>>>>>>> Lebron 2013. Procenty to zakłamują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał:

E tam, z tą trójką Lebrona, przypomnijcie sobie finały ze Spurs 2013 jak go tam kryli dając mu 2 metry miejsca momentami na tą trójkę, przecież jeżeli chodzi o samą pewność siebie i szansę na trafienie tej trójki, to Lebron 2020 >>>>>>>>>> gówno >>>>>>>> Lebron 2013. Procenty to zakłamują.

Kiedyś miałem zrzuty jak wyglądało "zostawianie" Lebrona przez Spurs by rzucał 3 w porównaniu do krycia Birda przez Lakers w finałach, by trójek "nie rzucał"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawhi w sezonie 18/19 rozegrał 79,2% wszystkich meczów Raptors. 

Durant w sezonie 16/17 rozegrał 77,8% wszystkich meczów Warriors (ale tu nie wiem, czy nie chodziło o kolejny sezon). 

Dobre kryterium z tymi 80% rozegranych meczów swojej ekipy. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BMF napisał:

Kawhi w sezonie 18/19 rozegrał 79,2% wszystkich meczów Raptors. 

Durant w sezonie 16/17 rozegrał 77,8% wszystkich meczów Warriors (ale tu nie wiem, czy nie chodziło o kolejny sezon). 

Zapomniałem dodać, że w zaokrągleniu do pełnych 10 zgodnie z zasadami matematyki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Zapomniałem dodać, że w zaokrągleniu do pełnych 10 zgodnie z zasadami matematyki.

 

to mogłeś napisać, że 75,1 wystarczy a nie z jakimiś 80% wyskakiwać :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, RappaR napisał:

Zapomniałem dodać, że w zaokrągleniu do pełnych 10 zgodnie z zasadami matematyki.

 

Widzę ze pensja lekarza netto 8000 czy 7510 na koncie to nie jest problem. 
jedyne zaokrąglenie o którym piszesz to 79,51 i w górę. 
inne konstrukcje to oszustwo 😀

Według regulaminu obaj się nie łapią. I teraz należy dyskutować o karze za to wykroczenie 😂

2 godziny temu, BMF napisał:

Kawhi w sezonie 18/19 rozegrał 79,2% wszystkich meczów Raptors. 

Durant w sezonie 16/17 rozegrał 77,8% wszystkich meczów Warriors (ale tu nie wiem, czy nie chodziło o kolejny sezon). 

Dobre kryterium z tymi 80% rozegranych meczów swojej ekipy. ;]

Podziwiam ze to sprawdziłeś. Szacun. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę tricky, bo @RappaR pisał przed draftem, że wliczają się (do procentowego udziału rozegranych spotkań) również plej ofy z danego sezonu, jeśli zespół danego grajka awansował - a przynajmniej tak zrozumiałem

 

I jeśli by tak było to jednak Embiid łapie się do puli dzięki meczom w PO

Edytowane przez airmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka, jak na razie poszło w top7, 4graczy których Lebron musiał stawiać czoła w finałach i to często aż dwóm z nich.

MJa finałowy rywal póki co się nie pojawił :o

 

Dodatkowo, aż  3 graczy z tego pięknego meczu(a w całej zabawie pójdzie pewnie 9-10), przeżyjmy to jeszcze raz:

 

Cały mecz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BMF napisał:

Kawhi w sezonie 18/19 rozegrał 79,2% wszystkich meczów Raptors. 

Durant w sezonie 16/17 rozegrał 77,8% wszystkich meczów Warriors (ale tu nie wiem, czy nie chodziło o kolejny sezon). 

Dobre kryterium z tymi 80% rozegranych meczów swojej ekipy. ;]

Znalazł jeden prosty trick przez który znienawidziło go tylu grających...

80% to 80%

#teamGregorius

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.