Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, january napisał:

@Alonzo przyzywam Cię.

Ogólnie to nie chcę Wam się wtrącać w grę i dyskusję, ale nie dostrzegam żadnych problemów z jego mobilnością. Zresztą w sezonie z którego Jasiek go wybrał bronił ( i to skutecznie) DPOTY. To był okres jego prime niestety brutalnie zatrzymany przez chorobę nerek. Zo wtedy wymiatał. Wg mnie z Dirkiem nieźle by się uzupełniali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Gregorius napisał:

wydaje mi się że mocno przeceniasz Paytona. Jesli napiszesz że jest  jednym z najlepiej broniących PG to oczywiście masz racje ale impakt wiekszości PG na obronę jest w okolicach zera. 

 

Nie jest, bez przesady, Payton wpływał więcej niż zero. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gregorius napisał:

Payton to przede wszystkim świetny defensor men to men. Coś co było szalenie ważne w latach 90. Natomiast w obecnych czasach traci na zanczeniu. Atakujący są za silni i atletyczni żeby dało się ich zatrzymać 1 na 1. Do tego potrzeba jest wysiłku całego zespołu. Zresztą wystarczy zobaczyć jakie defensywy prowadził Payton po odejściu z zespołu sami wiecie kogo.

Sami wiecie kogo miałem brać (serio, serio), ale nie chciałem spełniać mokrego snu Jerry Krause :D 

co do reszty - mogliśmy od razu ustalić zasady, że gramy tylko graczami z naszych czasów, bo Ci z 90's są meh... byłoby łatwiej, a tak muszę walczyć o szacunek do Paytona, kiedy ten gracz nie ma tu miłości, bo przeca teraz jest 2k20... a Payton to już prehistoria... ehh ❤️ 

Sumując, bo już serio mam dość wałkowania tematu the glove....może i trochę przeceniam GP, a może Wy go nie doceniacie, ale że to zabawa to pozwólcie, że zapytam wprost - nie chcielibyście ich zobaczyć razem w teamie? To mogłaby być bomba na obwodzie, a tacy Bledsoe obecnych czasów rzucaliby po 7ppg na 20% z gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RappaR napisał:

Nie jest, bez przesady, Payton wpływał więcej niż zero. 

gdzie w moim zdaniu jest że Payton wpływał na obronę zerowo? lol. Payton ja poprawiał co jest oczywiste skoro napisałem że jest jednym z najlepszych obrońców. Ale nie tak jak np Kidd. 

A co do Paytona to myślę ze jak najbardziej pasuje do naszych czasów. Tylko dla mnie niekoniecznie razem z MJ. Bo ich synergia w ataku jest słaba ,a w obronie z racji czasów taki duet ma mniejszy impact niż w swoich czasach. Mimo że dalej uważam że jest to pewnie najlepszy duet PG-SG w obronie w tej zabawie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nadal nie rozumiem czemu się bawimy w porównania do tych czasów... nie lepiej skupić się na samych graczach i po prostu docenić ich skille? 

powiedzmy, że gramy w ATF all-time i jak ktoś weźmie Billa Russella to się przyjebiecie, że przecież w tych czasach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, eF. napisał:

ja nadal nie rozumiem czemu się bawimy w porównania do tych czasów... nie lepiej skupić się na samych graczach i po prostu docenić ich skille? 

powiedzmy, że gramy w ATF all-time i jak ktoś weźmie Billa Russella to się przyjebiecie, że przecież w tych czasach...

Jak Ty to sobie wyobrażasz? Serio się pytam. Co znaczy docenić ich skille?  Największy skill Paytona. Obrona 1 na 1. czy ktoś się do tego przyczepił że teraz bronił by słabo 1 na 1? 

Edytowane przez Gregorius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gregorius napisał:

Jak Ty to sobie wyobrażasz? Serio się pytam. Co znaczy docenić ich skille?  Największy skill Paytona. Obrona 1 na 1. czy ktoś się do tego przyczepił że teraz bronił by słabo 1 na 1? 

Chodzi mi to, że każdego gracza ze starszych czasów porównujecie do obecnych, a równie dobrze moglibyśmy to odwrócić. O Paytonie już nie chce nic pisać, bo mnie wymęczyliście, ale takie porównania mijają się z celem, bo właściwie to mogę założyć, że Jordan, który w 91 był potworem, w obecnych czasach dołożyłby do arsenału w ofensywie więcej jak solidną trójkę i tyle by było z waszych przecenianych Hardenów. No proszę mi powiedzieć - jak mam wrzucić Paytona 96' do 2K20, skoro grał w trochę innych czasach? To nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, polishllama69 napisał:

ja wiem jakby wyglądali, ale Paytona już yjaśniliśmy to teraz czas na Jordana

Should the San Antonio Spurs trade for Andrew Wiggins?

coś pomiedzy tymi dwoma

czyli jaki to ja mam core teraz? Bledsoe/Wiggins? :D:D:D 

pozabijam was cegłami, szykujcie się! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Gregorius napisał:

@polishllama69

Świetny pick. Dziwie się że poszedł tak późno. Idealny np do teamu z Shaq'em.

dzięki, chociaż chyba wolałem Clyde'a a najbardziej Butlera XD

nie mniej efekt maksymalizacji 3 pierwszych graczy w ofensywie już osiągniety i to cieszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

dzięki, chociaż chyba wolałem Clyde'a a najbardziej Butlera XD

nie mniej efekt maksymalizacji 3 pierwszych graczy w ofensywie już osiągniety i to cieszy

No własnie gdyby dwa ostatnie picki były odwrotne było by to z korzyścią dla obu zespołów moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.