Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, BMF napisał:

Ej, nie ma opcji, żebym wymienił sobie tego Klaya za jednego z dostępnych graczy?

Bo wtedy mógłbym bawić się for real.

Jak dla mnie można ewentualnie od nowa zrobić od 22 picku, ale nie ma bata na coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał:

Jak dla mnie można ewentualnie od nowa zrobić od 22 picku, ale nie ma bata na coś takiego.

Luz, tak pytam, dalej jest kilku gości, których wolałbym bardziej niż Klaya, a tak gram żeby godnie przegrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, marzec napisał:

znasz mnie jendras wiesz ze zadnym fanem jordana nie jestem.

stan faktyczny jest jednak taki ze jordan 91 rozkurwia wszystko na swojej drodze.

oczywiscie jak mu dobierzesz ogorow to nie, ale payton z ktorym trzymaja caly D na gorze jest tu bardzo ok. ko

tak samo jak jest ok lebron i davis.

jest ok tmac i kobe.

miller pippen robinson.

to jest ok to ma sile samo w sobie.

Widzisz, Marzec, a ja akurat fanem Jordana jestem. Tylko że to jest all-time fantasy, tutaj każdy będzie miał kozaków w składzie, więc dopasowanie składu ma szczególne znaczeniie.

T-Mac i Kobe mi się podobają.

Ale w teamie Miller-Pippen-Robinson nikt nie umie kozłować, nikt nie stwarza przewagi w ataku, przyciśniesz wyżej w obronie i atak nie istnieje. Uzupełnienie wymienionych skillsetów będzie absolutnie kluczowe dla tej drużyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym problemem podmianki graczy byłoby to, że ktoś mógł chcieć wziąć Klaya wcześniej, a tego nie zrobił - dlatego pytam - bo sorry, ale mając #41 i #42 pick zamiast #20 i #41 i tak byłbym w dupie. :) 

Jak nie, to luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jendras napisał:

Ale w teamie Miller-Pippen-Robinson nikt nie umie kozłować, nikt nie stwarza przewagi w ataku, przyciśniesz wyżej w obronie i atak nie istnieje. Uzupełnienie wymienionych skillsetów będzie absolutnie kluczowe dla tej drużyny.

Pippen umie kozłować (+ dalej tam przecież jest wolny slot na PG) a Miller stwarza przewagę w ataku jak mało kto (nawet na poziomie atf).

Żeby stwarzać przewagę ataku nie trzeba być królem off-dribble :P 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

Pippen umie kozłować (+ dalej tam przecież jest wolny slot na PG) a Miller stwarza przewagę w ataku jak mało kto (nawet na poziomie atf).

Żeby stwarzać przewagę ataku nie trzeba być królem off-dribble :P 

Pippen to słaby ballhandler jak na pierwszego (i na razie jedynego) playmakera w drużynie, zwłaszcza w all-time fantasy.

Stworzenie przewagi w ataku to określenie na przełamanie pierwszej linii ataku.

Nie, Miller nie wystarczy, bo nie w każdej akcji uda Ci się wyegzekwować set play na niego. Kreowanie off the dribble to absolutnie kluczowy skill w dzisiejszej NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jendras napisał:

Ale w teamie Miller-Pippen-Robinson nikt nie umie kozłować

raczej większym problemem jest tutaj brak legit playmakera i gdyby to potrafił Robinson na najwyższym poziomie to byłby faworyt a sam skill rzutu off-dribble to najbardziej przereklamowana sprawa, ale przy okazji niezbędna

4 minuty temu, julekstep napisał:

Miller stwarza przewagę w ataku jak mało kto (nawet na poziomie atf).

Żeby stwarzać przewagę ataku nie trzeba być królem off-dribble :P 

nom Taylor wskazał go nie dawno jako top 2 graczy off-ball, więc chyba coś tam potrafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jendras napisał:

Pippen to słaby ballhandler jak na pierwszego (i na razie jedynego) playmakera w drużynie, zwłaszcza w all-time fantasy.

Stworzenie przewagi w ataku to określenie na przełamanie pierwszej linii ataku.

Nie, Miller nie wystarczy, bo nie w każdej akcji uda Ci się wyegzekwować set play na niego. Kreowanie off the dribble to absolutnie kluczowy skill w dzisiejszej NBA.

tak jak piszę - slot na PG jest wciąż wolny a Pippen spokojnie się nada jako secondary-ball handler

gubiąc grajków na zasłonach też łamiesz linię obrony -> a nikt nie robi tego lepiej niż Miller.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

a nikt nie robi tego lepiej niż Miller.

ekhm

chyba że mówisz o lidze ludzi w tym aspekcie

kurde, Joel i Marc to było moje wjery szortlist, trzeba przemyśleć to trochę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że są inni fajni, biegający wysocy, ale co ja poradzę na to, że lubię graczy z passing skills i high IQ  :) - póki co każdy z tej trójki jest w stanie pokreować i wykorzystać podwojenie z każdej pozycji na parkiecie, a dodatkowo mam DPOTY defensywę i nie taki zły spacing - Marc lubi sobie w daleki półdystans śmignąć, mam volume trójkę Hardena i średnią(przynajmniej z PO) Penny'ego, więc wierzę, że Marc z posta będzie w stanie też coś wyczarować i wykreować wolne pozycję dla mojego backcourtu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, BMF napisał:

Luz, tak pytam, dalej jest kilku gości, których wolałbym bardziej niż Klaya, a tak gram żeby godnie przegrać.

Mi tam się Twój skład w miarę podoba, masz do tego największą elastyczność, imho mały faworyt bo widzę dwóch graczy którymi zamykasz grę lajtowo.

Ale jak reszta się zgadza to nie będę jedynym przeciw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Mi tam się Twój skład w miarę podoba, masz do tego największą elastyczność, imho mały faworyt bo widzę dwóch graczy którymi zamykasz grę lajtowo.

zupdejtowałbyś picki na pierwszej stronie tematu draftowego a nie tu grę zamykasz po 4tym picku :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, polishllama69 napisał:

Marc to -1/10 fit do Hardena, serio ciężko mi to sobie wyobrazić

mam tak samo

Gasol to kapitalny gracz, ale akurat z Hardenem.... no nie bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.