Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Jendras napisał:

zależy od dalszych picków.

jak zawsze.

badz spokojny, payton i jordan to dosc kumaci goscie , nowe przepisy lapna na krotkim tygodniowym oboziku .

btw. czemu oni sie maja dostosowywac do nowosci a nie ci co teraz do staroci? ;]

zapraszamy lebronow na parkiety lat 90tych ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał:

To zależy, jak to mamy oceniać wszystko.

W top6 poszli Kawhi i KD, którzy mieli takie sobie regulary (dużo absencji, ~top8 ligi za sam RS), ale wymiatali w playoffach.

LeBron podobnie - miał bardzo dobry regular w obronie - i wymiatał w playoffach, gdzie bronił zajebiście. 

Ale owszem, ja raczej overall brałbym LeBrona '12, ale znowu - to kwestia kryteriów oceny.

taka już specyfika oceny ataku / obrony (ja tak mam przynajmniej -> ale myślę, że to dość uniwersalne)

w ataku mocno liczy się wow-factor

w obronie chodzi głównie o regularność

:P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jendras napisał:

Czemu nie grać Davisem na centrze? Nie każdy ma Shaqa w składzie.

Embiid potrafił go rozjechać w regularze jak grali naprzeciw sobie. Z tym Davisem na C jest mniej więcej tak, że on w realu powinien tak grać, bo takich Embiidów jest ze dwóch - ale w tym ATF jednak trochę więcej jest takich zawodników, a jak masz LeBrona - raczej celujesz w wygraną zabawy. To, że Davisowi w obecnej lidze robi różnicę granie na C to trochę komedia. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, marzec napisał:

jak zawsze.

badz spokojny, payton i jordan to dosc kumaci goscie , nowe przepisy lapna na krotkim tygodniowym oboziku .

I w tydzień nauczą się rzucać trójki? :)

Cytat

btw. czemu oni sie maja dostosowywac do nowosci a nie ci co teraz do staroci? ;]

zapraszamy lebronow na parkiety lat 90tych ;]

No spoko, to zróbcie fantasy na starych przepisach :)

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

no akurat Penny w jednolatce baaaaaardzo zyskuje (ale dalej będzie go sprzedać w dzisiejszych realiach)

może nawet do sprzedania, ale bawi mnie jebanie po Jokićiu czy Greenie w ten pick przeszedł bez wielkiego echa, na 3 rundę może już spoko, ale podniet dalej nie kumam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał:

Ja tam się zgadzam z Kolegą co do oceny Joka.

To totalny kasztan. Na poziomie Nasha i Leonarda ❤️ 

z leonardem nie ma zadnego problemu jest zajebisty tak naprawde , zle tylko ze poszedl przed shaqiem to haniebne , musialem to pojechac ;]

nash gral 18 lat w tej lidze, mogl byc 54 razy w jakims All D . byl zero. 

w dupie mam jego picki z amare u dantonio, koles bronil na poziomie 3 ligi polskiej. nie nadaje sie na atf .

jokic to choroba nie ma tematu.

draymond spada za faule w 1 polowie kazdego meczu tu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

może nawet do sprzedania, ale bawi mnie jebanie po Jokićiu czy Greenie w ten pick przeszedł bez wielkiego echa, na 3 rundę może już spoko, ale podniet dalej nie kumam

grajek który serio się dobrze wpisuje w warunki tego atf (tylko jeden sezon) a do tego jest mega 'sympathy pickiem' (zdecydowanie jeden z najbardziej lubianych grajków w 90's)

raczej spodziewane :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jendras napisał:

No spoko, to zróbcie fantasy na starych przepisach :)

jakie by przepisy nie były to życzę powodzenia w bieganiu za Stephenem czy kryciem nawet jakiegoś LeBrona

1 minutę temu, marzec napisał:

draymond spada za faule w 1 polowie kazdego meczu tu ;]

gość zagrał ponad 120 meczów w PO i zleciał za faule pewnie z 7-8 razy, serio nie rozumiem czemu w erze hydraulików miałoby się to zmienić

4 minuty temu, julekstep napisał:

raczej spodziewane :) 

tak, ale u mnie antypathy pick to jest i z miejsca -3W :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, julekstep napisał:

ale to nie jest ten 'wymiatający w D' LeBron - szczególnie na poziomie atf

ot okres przejściowy od All-D do No-D :P 

 

julek co ty k**** z marcem się na głowy zamieniłeś?

 

Lebron w Finals 2016 zagrał najlepszą serię defensywną forwarda w historii, szczególnie w drugiej połowie.

Nie bez powodu Irving wyskoczył ze scoringiem, bo leżał na nim duży ciężar ataku, a sam Lebron wygrywał im mistrzostwo głównie defensywą. Podsumowaniem klimatu serii był cały g7, gdzie atak to siermiężne próby, granie 1on1 late clock, stojący wynik, szarpane runy i Lebron łatający dziury w defensywie jak duch.

 

 

@BMF

Davis za duży talent, żebym go nie brał, szczególnie że dostałem jego najlepszą wersją z mniejszym bagażem urazów, a sam Lebron jest 4 lata młodszy, więc nie muszę tak bardzo polegać na Davisie w ofensywie jak w Lakers 2020.

a jeszcze mam 6 wyborów, gdzie każdy będzie o niebo lepszy niż to co biega teraz w Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, eF. napisał:

Czyli jednak nie Jokić będzie liderem tego teamu? :D 

ps. fajny pick!

..............................................................................................................

z tym pieprzeniem, że Payton i Jordan by pasowali do siebie, ale 20 lat temu to nawet nie jest zabawne

gloryfikowanie obecnych czasów, przy jednoczesnym umniejszaniu takim graczom jest po prostu smutne :) 

Tutaj nawet nie mamy jasnych zasad, że gramy jak w 2020 roku to raz, a dwa - gdyby Jordan grał w obecnych czasach, to uważacie, że by się nie dostosował do wymogów obecnej ligi? Bądźmy poważni. Byłby równie zajebisty jak w 90's, nie ma żadnych wątpliwości. Jak można w ogóle podważać skill tych graczy, i w ogóle skill graczy ze starej szkoły jak Barkley itd. C'mon...

Tu nie chodzi o gloryfikowanie czegokolwiek, ale fakt, że przepisy się zmieniły. Kiedyś mogłeś postawić Marka Eatona na siódmym metrze i obrońca praktycznie musiał przy nim stać, jeżeli nie robił gdzie indziej hard double. Teraz możesz stać strefą, co oznacza, że w tym konkretnym przypadku (dwóch guardów ze słabym rzutem z dystansu, raczej trudno będzie już z tego zrobić dobry spacing) można skupić całą obronę bliżej pomalowanego, odcinając driving lanes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, polishllama69 napisał:

ja bym tam chciał zobaczyć takiego Malone'a zapierdalającego za Bronem czy nawet XXXXXXXX

Ba, tacy Jazz by dostali wpierdol od moich Pistons 2K20 :D 

11 minut temu, Jendras napisał:

I w tydzień nauczą się rzucać trójki? :)

ale o czym Ty piszesz? Payton w najlepszych sezonach trafiał dwie trójki na mecz, a MJ miał dwa sezony obok siebie, gdzie rzucał 40% za trzy. To nie kwestia tego, że Ci gracze nie umieją, ale w tamtych czasach nie było to wymagane, kiedy w całym meczu rzucało się po 8 razy za trzy. Hejtujesz byle hejtować. Tak, Mykhailiuk > Jordan, Brandon Knight > Payton. Można się rozejść. 

zmieniła się gra? spoko, ale tacy gracze jak Jordan ewoluowali by razem z nią, dla mnie to oczywiste

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, P_M napisał:

@BMF ależ mi zdupiłeś plan...

Embiid nie jest indywidualnie lepszy ponad tier dostępnych wysokich - ale jest dużo wszechstronniejszy. 

A w defensywie dwa razy z rzędu miał kosmiczne playoffy pod względem impaktu, a ciężko byłoby mi znaleźć centra na tym poziomie, który pokrywa tyle parkietu w D (Nash).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BiałaCzekolada2.0 napisał:

btw, Reggie-Pippen-DRob mi pasuje, ale więcej o tym po kolejnych wyborach

co do LBJa to nie będę się kłócić (ale dalej jest tier niżej defensywnie niż jego wersja z Heat :P), ale tutaj zgoda - o ile nie po drugiej rundzie nie kupowałem tego duo Pippen/Robinson o tyle dodanie tam Millera zajebiście poprawia moje postrzeganie tego teamu

chociaż Gregoriusa nie lubię za podebranie Reggiego sprzed nosa ;( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.