Skocz do zawartości
RappaR

Alltime fantasy last 30 - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz masz garyego w avku, tymbardziejkompletnie nie rozumiem :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, RappaR napisał:

Oj tam, i tak LJ plus Anno Domini rozjebalo zabawę

pls oni nawet w rilu nie zdobyli misia

kiepszczaki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, Jendras napisał:

Uff, @BiałaCzekolada2.0, bałem się, że przekombinujesz. Jak można było pozwolić na sparowanie LeBrona z AD, nie mam pojęcia. 

A jak można było temu zapobiec?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, marzec napisał:

wiesz masz garyego w avku, tymbardziejkompletnie nie rozumiem :D 

Niech to będzie dowód na to, że nie mam teraz głowy do ATF.

BMF da radę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ej to chamskie z tym podebraniem mi Millera

dajcie chwilę teraz ehh 😕 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomyśl jak się czułem przez ostatnich kilka wyborów innych. Ale widzę co najmniej jego dwie biedniejsze wersje. (jedna lepsza w obronie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, marzec napisał:

ale o czym mowisz ze bedziesz bronil czekokolwiek jak dojdzie do pojedynku steve i klay vs. payton i jordan cala czworka w prime sezonie?

jakie 40% w tym momencie?

tu jest pozamiatany kazdy duet na gorze jaki bedzie a co dopiero ten z nie broniacy stevem. 

no wyborazmy sobie ze jest przekazanie i wspanialy steve zostaje do krycia majkela :D

i tak caly mecz :D

zwykly blow i jordan z 60cioma.

Przecież Jordana całą karierę broniły takie Nashe i tylko parę razy dobił 60, phi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, RappaR napisał:

A po co? Davisa strasznie LeBron obecny musi ciągnąć za uszy, a jemu (Bronowi) samemu to tak w sumie lepiej się bez niego pyka, a jak wiadomo LeBron w Lakers, czyli oczywisty GOAT >>> LeBron przed lipcem 2018, którego tu mamy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość eF.

Miller/Pippen/Robinson? Jestem fanem, nic nie poradzę. Szacun panie @Gregorius :) 

@julekstep

bierz tego Torreya Craiga, nie krępuj się!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
1 minutę temu, Chytruz napisał:

Przecież Jordana całą karierę broniły takie Nashe i tylko parę razy dobił 60, phi.

potoczna nazwa tych ludzi to hydraulicy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Chytruz napisał:

musisz chytry w koncu zrozumiec ze za kazdym razem jak jest gdzies na swiecie jakis atf to steve nash to porazka i musi byc dojezdzany po calosci ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, RappaR napisał:

Wybierając Davisa. Poszedł zdecydowanie za późno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, polishllama69 napisał:

potoczna nazwa tych ludzi to hydraulicy 

Ja wiem, ze leci teraz last dance i jest posucha w tematach, ale wizja Paytona i Jordana zamykajaca Nasha i Klaya na wlasnej polowe to gruby lol. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, marzec napisał:

payton jest idealny przy jordanie.

20 lat temu może i tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

IMHO jest jeden modern wysoki, który pasowałby (overall) lepiej do LeBrona niż Davis, chociaż sam AD - wiadomo, dobry pick.

Kłopot z AD niezmiennie (w porównaniu do reala) jest taki, że na centrze go tutaj ciężko wystawić, a jako PF pojawia się ten sam problem - bez poważnie rozciągającego grę centra spacing trochę leży. Tak, poszła młodsza wersja LeBrona, ale on wtedy zdobywał najwięcej punków z restricted area w karierze, bo jego jumper w tamtym sezonie ssał. :) 

A w tym sezonie już pisałem w innym temacie, że w konfiguracjach LeBron-AD-center, LeBron bardzo się męczy pod względem scoringu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, BMF napisał:

Tak, był bardzo dobry (zwłaszcza z ławki w tamtych czasach), Suns do jego kontuzji mieli 36-10 pomimo tego, że Barkley i XXX opuścili łącznie 40 meczów, oni go podpisali na jakimś małym kontrakcie, bo chciał grać o tytuł. OK, mogliby mieć problemy przez matchupy w finałach, ale raczej swobodnie przeszliby Zachód, skoro ta seria z Rockets to właściwie rzut monetą (no dobra, nie aż tak, ale było blisko ;]).

No, wystawił wtedy Hawks, którzy kilka miesięcy wcześniej oddali za niego Wilkinsa (i dobrze im tak).

IMO Suns mieliby problem z Orlando, zwłaszcza że z plecami Barkley'a było nie najlepiej, o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

piękne podsumowanie peta Jordana

a last dance jakoś nie mam zamiaru ogladać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, BMF napisał:

IMHO jest jeden modern wysoki, który pasowałby (overall) lepiej do LeBrona niż Davis, chociaż sam AD - wiadomo, dobry pick.

Kłopot z AD niezmiennie (w porównaniu do reala) jest taki, że na centrze go tutaj ciężko wystawić, a jako PF pojawia się ten sam problem - bez poważnie rozciągającego grę centra spacing trochę leży. Tak, poszła młodsza wersja LeBrona, ale on wtedy zdobywał najwięcej punków z restricted area w karierze, bo jego jumper w tamtym sezonie ssał. :) 

A w tym sezonie już pisałem w innym temacie, że w konfiguracjach LeBron-AD-center, LeBron bardzo się męczy pod względem scoringu.

Można dobrać centra z rzutem, choćby na 15-20 minut, ewentualnie wyjść z Davisem na centrze i podwajać tych największych kozaków, zwłaszcza że zapowiada się na spartolony spacing u większości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dawno tyle nie myślałem nad pickiem w atf lol 😕 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Jendras napisał:

20 lat temu może i tak.

nie czaje jendras co chcesz powiedziec ze ta gora glove mike nie jest ok w tej zabawie bo grali w latach 90tych ?

to reggie pippen robinson tez nie jest ok. lepiej manu i dirk. jokic z kimkolwiek i draymond green k****.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi