Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, airmax napisał:

 

łaskawie, mogłeś wziąć tego z Chicago White Sox 

w przypływie łaskawości chciałem nawet dać ten pierwszy sezon z Wizards -> ale się niestety nie załapał na wymóg 80% meczów :( 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, rw30 napisał:

nie chcę się upierać, bo trudno dowieść i nie mam argumentów, ale ciekawe, bo wyginął w sumie w czasach 2005-10 gdy jeszcze nie umieli rzucać za 3. Ciekawe jakby to dzisiaj wyglądało przy dzisiejszej 3pt accuracy

Jak dla mnie post up jako staple ofensywy tak czy inaczej nie robi, mega zamula flow i man movement. Przydaje sie dzisiaj tylko jako dodatkowa opcja albo sytuacyjnie.

 

11 minut temu, Eld napisał:

@Chytruz@rw30 nie używajcie nazwisk, które póki co nie są wybrane. Niektórzy liczą na steale i możesz niechcący komuś przypomnieć o jakimś graczu co mu z głowy wypadł.

Sorry, to wina rw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karpik napisał:

c***owy ten trzeci pick, bo rozpoczyna peleton po MJ i LBJ, a dwie następne rundy wybieram pod koniec.

Yup, chociaż jakbym miał, to bym brał Duncana i nie płakał.

Godzinę temu, julekstep napisał:

nom :) po namyśle 3ci pick to tutaj może być najgorsza miejscówa :) 

6 bardziej wkurwiający. Ja mam w tier 1 Jordan i Lebron, w tier 2 Duncan i Hakeem i dwóch graczy, których bym nie chciał obudować. Będzie pauza teraz, bo trochę mi zajmie zastanawianie się czy brać któregoś z nich czy jednak zejść do tier3

Swoją drogą chyba najbardziej na forum niedoceniam Duranta. Ma kolegów w drużynie, których wziąłbym wyżej, konkurentów w finale, których wziąłbym wyżej, nie mówiąc o czasach sprzed jego debiutu

I nie jest to jakaś kampania antykarpik, January też go wziął w pizdu za wysoko imho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Gregorius napisał:

Nie jestem Lorakiem ale szczegolnie do tej zabawy wziąłbym 2012-2013. Elitarna obrona i najlepsza 3 w karierze.

Czyli sezon w którym gdyby nie legendarny rzut Sugar Raya to LeBron nie zdobył by tytułu?

Odważnie, nie powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, BiałaCzekolada2.0 napisał:

@lorak

który rok Lebrona byś brał?

u mnie gładko z decyzją, że 2016

nie wiem. na pewno coś między '12 a '16. gdybym chciał wygrać, to '16, bo narracja, ale chyba obiektywnie lepszy był wcześniej, bo defensywnie (w O cały czas grał ~to samo) prezentował poziom zbliżony do DPOTY w '12.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RappaR napisał:

Swoją drogą chyba najbardziej na forum niedoceniam Duranta. Ma kolegów w drużynie, których wziąłbym wyżej, konkurentów w finale, których wziąłbym wyżej, nie mówiąc o czasach sprzed jego debiutu

I nie jest to jakaś kampania antykarpik, January też go wziął w pizdu za wysoko imho

Ja nie patrzę pod względem tego czy biorę BPA, bo Duncan czy Hakeem w swoich czasach byli bardziej dominujący. Ale jednocześnie na nich trzeba oprzeć ofensywę, która teraz będzie nieco archaiczna, dodatkowo na ich miejsce można wziąć w drugiej, a może nawet trzeciej rundzie tylko trochę gorszych ludzi. 

Durant z kolei jest unikalny, pasuje do każdego systemu, nie dominuje piłki, daje elite scoring i nie masz na jego miejsce realnego zastępstwa. Do budowania drużyny w ATF jest to dlatego dobra opcja, dla mnie lepsza niż Hakeem i Duncan, a to czy sprzedam to tutaj nie ma dla mnie większego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie chce się ktoś zamienić za 6? :D

26 minut temu, january napisał:

Szanuję Maćka, że dłuższymi wyborami chce nam pozwolić dokończyć piłkarski ATF :) 

Posypała mi się koncepcja, a 6 miejsce jest c***owe :P Dam Ci mój pick, Ty swój i obiecuję z 9 wybrać w parę minut :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Eld napisał:

Czyli sezon w którym gdyby nie legendarny rzut Sugar Raya to LeBron nie zdobył by tytułu?

Odważnie, nie powiem.

Tak szczerze? Gdybym rozmawiał z niedzielnym kibicem to wybrałbym 16 (to też jest bardzo dobry wybór). Ale 11-12 i szczególnie 12-13 jeżeli uwolnimy się od narracji patrząc jak prezentował się jako koszykarz moim zdaniem są najlepsze. Do tego styl gry w Miami jest moim zdaniem łatwiejszy do obudowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gregorius napisał:

Tak szczerze? Gdybym rozmawiał z niedzielnym kibicem to wybrałbym 16 (to też jest bardzo dobry wybór). Ale 11-12 i szczególnie 12-13 jeżeli uwolnimy się od narracji patrząc jak prezentował się jako koszykarz moim zdaniem są najlepsze. Do tego styl gry w Miami jest moim zdaniem łatwiejszy do obudowania.

11/12>12/13 ale jak dla mnie 15/16 lepszy nie w ATF - obrony podkoszowej jak wtedy nie zagrał wcześniej nigdy.

Chociaż w sumie ja bym się zastanawiał nawet czy 08/09 to nie jest równie dobry wybór - wtedy był przejebanie atletyczny, dużo bardziej niż później

Teraz, january napisał:

Nieee, ciekawy jestem co mi zostawicie :P 

Widzisz :P 6 to serio najgorsza pozycja :P muszę się potem na spokojnie zastanowić co może mi zostać z 30 i 50 pickiem, w sumie faktycznie błędem jest ABBBA, poza top2 sprawiedliweij by było nawet ABAB, bo jednak przewaga picku 3 czy 6 nad 12 czy 15 jest znikoma, a w drugą stronę jednak daje po dupie strasznie w późniejszych rundach.

Ale rzecz jasna na tym etapie żadna zmiana nie wchodzi w grę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gregorius napisał:

Tak szczerze? Gdybym rozmawiał z niedzielnym kibicem to wybrałbym 16 (to też jest bardzo dobry wybór). Ale 11-12 i szczególnie 12-13 jeżeli uwolnimy się od narracji patrząc jak prezentował się jako koszykarz moim zdaniem są najlepsze. Do tego styl gry w Miami jest moim zdaniem łatwiejszy do obudowania.

Problem w tym, że większość nie uwolni się od narracji z 12-13, bo praktycznie każdy pamięta co się stało w w G6, Offense REB Bosha i trójka Allena uratowały LBJ który to odpalił wcześniej dwie tróje pod rząd które nie wpadły ofc..

11-12 to było po prostu "LeBron musisz".

A 15-16? Wyjść z 3:1? 41 pkt na 3:2. Kolejne 41 pkt + 11 asyst w g6 i legendary chase down block on Iguodala "oh block by James" w g7! W G7 dorzucił też TD. Mówisz "finały 2016" myślę LeBron, mówisz finały 2013, pierwsza myśl - Ray Allen.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, RappaR napisał:

Kawhi Leonard 2019

 

No dobra.

Mój potencjalny numero uno poszedł precz. Spodziewałem się kilku nazwisk przed nim no ale fakt, 18/19 to kozak sezon w jego wykonaniu. 

Jest plan B i C i D.

.

.

.

I plan J. J jak Jokić byle by go J jak @julekstep nie dostał. 

Z #15 i tak nie poszaleje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.