Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, BMF napisał:

Mogę spróbować gasić klayowy pożar za Elda. ;] Chyba, że @RappaR przeszkadza, że zdążył zdradzić mi swój plan na draft, wtedy luz.

O super.

Edytuję wstępniaka i podmieniam siebie na BMFa.

Dzięki. Wiszę Ci.

Btw: duo guradów z 40% za 3 pkt to całkiem nie głupie rozpoczęcie imo, ale Ty na pewno to lepiej rozwiniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, marzec napisał:

a kto teraz nie on znowu? weza gracie?

TAK, mogę wybierać, ale wtedy będzie już po grze :D 

Teraz, Eld napisał:

Btw: duo guradów z 40% za 3 pkt to całkiem nie głupie rozpoczęcie imo, ale Ty na pewno to lepiej rozwiniesz.

Payton/Jordan czekajo :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eld napisał:

 

Btw: duo guradów z 40% za 3 pkt to całkiem nie głupie rozpoczęcie imo, ale Ty na pewno to lepiej rozwiniesz.

ale o czym mowisz ze bedziesz bronil czekokolwiek jak dojdzie do pojedynku steve i klay vs. payton i jordan cala czworka w prime sezonie?

jakie 40% w tym momencie?

tu jest pozamiatany kazdy duet na gorze jaki bedzie a co dopiero ten z nie broniacy stevem. 

no wyborazmy sobie ze jest przekazanie i wspanialy steve zostaje do krycia majkela :D

i tak caly mecz :D

zwykly blow i jordan z 60cioma.

Edytowane przez marzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, BMF napisał:

Mogę spróbować gasić klayowy pożar za Elda. ;] Chyba, że @RappaR przeszkadza, że zdążył zdradzić mi swój plan na draft, wtedy luz.

Oj tam, i tak LJ plus Anno Domini rozjebalo zabawę

Graj, ale na przyszłość - nie dało się tak od podatku? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marzec napisał:

ale o czym mowisz ze bedziesz bronil czekokolwiek jak dojdzie do pojedynku steve i klay vs. payton i jordan cala czworka w prime sezonie?

jakie 40% w tym momencie?

tu jest pozamiatany kazdy duet na gorze jaki bedzie a co dopiero ten z nie broniacy stevem. 

no wyborazmy sobie ze jest przekazanie i wspanialy steve zostaje do krycia majkela :D

i tak caly mecz :D

 

Nothing personal marzec ale

Uszanuj proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, marzec napisał:

ale o czym mowisz ze bedziesz bronil czekokolwiek jak dojdzie do pojedynku steve i klay vs. payton i jordan cala czworka w prime sezonie?

jakie 40% w tym momencie?

tu jest pozamiatany kazdy duet na gorze jaki bedzie a co dopiero ten z nie broniacy stevem. 

no wyborazmy sobie ze jest przekazanie i wspanialy steve zostaje do krycia majkela :D

i tak caly mecz :D

zwykly blow i jordan z 60cioma.

Przecież Jordana całą karierę broniły takie Nashe i tylko parę razy dobił 60, phi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Chytruz napisał:

Przecież Jordana całą karierę broniły takie Nashe i tylko parę razy dobił 60, phi.

potoczna nazwa tych ludzi to hydraulicy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Chytruz napisał:

Przecież Jordana całą karierę broniły takie Nashe i tylko parę razy dobił 60, phi.

musisz chytry w koncu zrozumiec ze za kazdym razem jak jest gdzies na swiecie jakis atf to steve nash to porazka i musi byc dojezdzany po calosci ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.