Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, BMF napisał:

Malone jest niedoceniany w formacie fantasy - grał w teamach bez volume scorerów, więc obniżał poziom w playoffach, ale tak naprawdę był bardzo dobrym obrońcą

obniżał poziom, bo jego główny manewrem na lowpoście był mało efektywny turnaround fadeaway, ewentualnie jakieś półhaki. generalnie grał od kosza, a nie atakował obręczy jak prawdziwi lowpost scorerzy.

bardzo dobrym obrońcą to był tylko m2m (bo mega siła oraz szybkie ręce), ale uwzględniając wszystko, to nie był na poziomie all D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mac napisał:

raczej wzrost jest przecenianym statem w kontekscie zbiorem, zwlaszcza jesli najlepszym ever grajkiem jest niewybrany jeszcze, ale kolo mierzacy 2metry?

Barkley ma mocno specyficzną budowę ciała i raczej bardzo dobre predyspozycję do zbierania.

Dla mnie ogólnie zbiórka jest przecenianym aspektem overall w determinowaniu wartości gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał:

Dla mnie ogólnie zbiórka jest przecenianym aspektem overall w determinowaniu wartości gracza.

Yo, ale Barkley to nie tylko zbiórka w skali All-Time, ale też TS na poziomie 61% w karierze.

To była ofensywna bestia, brać Webberów tej ligi przed nim to beka. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, P_M napisał:

Wybór Barkleya niesie niestety za sobą konsekwencje w budowie zespołu + kwestia argumentacji w matchupach z innymi rywalami i o ile brak D u niskiego można przeboleć, o tyle u wysokiego robi się lekki smrodek, a podejrzewałbym, że Barkleya Westbrook ze swoim chorym atletyzmem mógłby outreboundować, bo pomimo jego szerokiej dupy, to Westbrook skoczył by nad nim po piłkę :D

Is that nigga serious? 

 

57 minut temu, eF. napisał:

a nie lepiej sezon z MVP? ;) 

Wziąłem młodszego i bardziej atletycznego Chucka, który w tamtym roku był drugi w głosowaniu, '90 to mniej więcej jego atletyczny peak kiedy robił 25 ppg na 66% TS. Młodsza wersja grała większość czasu jako SF i sporo broniła na obwodzie, co mi bardziej pasuje mając KD z Warriors, który w defensywie gra dość blisko kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eF. napisał:

To była ofensywna bestia, brać Webberów tej ligi przed nim to beka. :D 

Sluchajcie kolegi od Pistons odnosnie przecenianych zbiorek - zna sie na tym :P

U Barkleya all-time zbiorka to tylko zajebisty dodatek do tego ze byl one-man army w ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Is that nigga serious? 

 

Wziąłem młodszego i bardziej atletycznego Chucka, który w tamtym roku był drugi w głosowaniu, '90 to mniej więcej jego atletyczny peak kiedy robił 25 ppg na 66% TS. Młodsza wersja grała większość czasu jako SF i sporo broniła na obwodzie, co mi bardziej pasuje mając KD z Warriors, który w defensywie gra dość blisko kosza.

a co ma filmik z kontry i fajnym wsadem do obrony Barkleya? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Sluchajcie kolegi od Pistons odnosnie przecenianych zbiorek - zna sie na tym :P

U Barkleya all-time zbiorka to tylko zajebisty dodatek do tego ze byl one-man army w ataku.

Zaraz wezmę Drummonda, spokojnie. :D 

A tak szczerze, z ręką na sercu - mogę z czystym sumieniem napisać, że Drummond mnie zawiódł jak c***, więc niech się bawi dobrze w Cavs.

Christian Wood ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał:

a co ma filmik z kontry i fajnym wsadem do obrony Barkleya? :)

To było do bycia outreboudowanym przez "atletyzm Westbrooka" ;) Przecież Barkley to była bestia atletyczna, mini Zion, ale bardziej mobilny, ten młodszy jest też lepszym obrońcą od tego starszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

dla mnie najbardziej przeceniani są trenerzy

No tak, bo Doug Collins zrobił takie same wyniki z Bulls co Phil... oh wait

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

To było do bycia outreboudowanym przez "atletyzm Westbrooka" ;) Przecież Barkley to była bestia atletyczna, mini Zion, ale bardziej mobilny, ten młodszy jest też lepszym obrońcą od tego starszego.

na tyle lepszym/szybszym, żeby bronić ATF"owych SF'ów, którzy szybkością Charlesa obrócą 3 razy jak królik Buggs Elmera? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.