Skocz do zawartości

Alltime Fantasy last 30


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, blackmagic napisał:

Szczerze mowiac to ja teoche tez nie kumam twgo ruchu. Pierwszy koles ktorego musialem googlowac. Wtf?

trochę bohater tragiczny, bo przez grubą inbę z prawem SAS wymazało go z historii a potem go uniewinniono, bo nie miał z tym nic wspólnego a chodziło chyba o handel ludźmi i pedofilię (?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RappaR napisał:

Szczerze nie kojarzyłeś go? Jedno z nielicznych QD, obwodowe DPOTY.

Dla mnie słaby pick, brak trójki, trochę jednak wymagał piłki, gracz co słabo się nadaje do obecnego kosza, spora dziura w ataku, ale by szukać google?

Po wyborach dzielimy się na 2 grupy, tydzień na opisy, po tygodniu głosowanie członków i ludzi, których zaakceptuję(nie będę jakoś mega wybredny, ale nie chcę Marca i Lu, poza tym kilku osób z polityki) w kolejności od 1-9 zespoły, potem liczę średnią, po 4 najlepsze zespołu awansują do drugiej fazy, jak ktoś chce może jeszcze coś napisać, daję 3 dni, potem kolejne głosowanie.

Bez pieprzenia się z w matchupy, gameplany, proszenia o opisy, by ktoś łaskawie nie psuł zabawy reszcie itd.

 

No szczerze dlatego moje zdziwienie. A jak obejrzalem te filmi co wrzucil BMF to jeszcze bardziej sie dziwie.

 

2 godziny temu, polishllama69 napisał:

trochę bohater tragiczny, bo przez grubą inbę z prawem SAS wymazało go z historii a potem go uniewinniono, bo nie miał z tym nic wspólnego a chodziło chyba o handel ludźmi i pedofilię (?)

No to chyba jakas amnezje mam bo tego tez nie pamietam 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, polishllama69 napisał:

ja rozumiem, że Ignazz mnei nie lubisz za traktowanie LMA, ale żeby w innej grze dawać minusy z czapy XD

@ignazz

A teraz zobaczyłem ze pojawił się niezamierzony zupełnie downvote którego totalnie nie chciałem dać bo ogólnie nie używam tego narzędzia w odróżnienia od like’ow. 
 

@polishllama69 przepraszam za randomowy niezamierzony incydent. 
 

w następnej grze będziesz nawet mógł spokojnie zweryfikować czy używam downvote 

wystarczy ze weźmiesz w ATF Bryna Forbesa. Nie ma lepszego testu dla mojej prawdomówności. 
 

a Alvin to jeden z moich ulubieńców wiec szybciej po pijaku chciałem lajka dać bo to był bardzo dobrze ukierunkowany gracz i miejsce w ATF mu się słusznie należy. 
 

rozumiem tez intencje brania takiego gracza w ostatniej kolejce aby mieć defensywna opcje na ostatnia akcje przeciwnika. 
 

gosc miał serce do gry i te jego skłonności do przechwytów nazywam talentem i czuciem gry niż gamberem

@polishllama69 jeszcze raz przyjmij przeprosiny ale to niechcący było. A trochę tych Bucks oglądałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.