Skocz do zawartości

Alltime Fantasy last 30


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, BiałaCzekolada2.0 napisał:

a może c*** z gameplanem?

ci co mają wiedzieć to wiedzą co i jak

A co napisałem?  Jak ktoś chce może napisać, jak nie napisze, to nie napisze.

 

23 minuty temu, Chytruz napisał:

Meh, ja bede tylko hejtowal wasze picki.

Daj wyśmiać swoje. Ty i @BMF , możemy dzisiaj losować i od jutra zaczynać,  i tak pierwszy pick to Jordan, zabawa się zacznie pod koniec I rundy, a jeśli ktoś chce niekonwencjonalne wybrać,  to i tak ma już swojego idola zwykle wymyślonego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RappaR jedna uwaga: 9 to za dużo, w realnej playoffowej NBA tak głębokie rotacje odgrywają małą rolę, więc tym bardziej tutaj, gdy większości pewnie nawet gameplany będzie się ciężko czytało. S5+6th man wystarczy.

11 minut temu, Chytruz napisał:

Raz już w to grałem, wystarczy mi.

cykor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lorak napisał:

RappaR jedna uwaga: 9 to za dużo, w realnej playoffowej NBA tak głębokie rotacje odgrywają małą rolę, więc tym bardziej tutaj, gdy większości pewnie nawet gameplany będzie się ciężko czytało. S5+6th man wystarczy

2 wysokich 2 niskich na rezerwie ale faktycznie jak gramy bez h2h, to ja bym zrobił jednak 7-8.

I my tutaj gramy coś w stylu mieszkanki całego sezonu rs+po plus wybieranie niskich pickow jest najfajniejsze. 

Po zastanowieniu gramy na 7 rotację 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RappaR napisał:

2 wysokich 2 niskich na rezerwie ale faktycznie jak gramy bez h2h, to ja bym zrobił jednak 7-8.

I my tutaj gramy coś w stylu mieszkanki całego sezonu rs+po plus wybieranie niskich pickow jest najfajniejsze. 

Po zastanowieniu gramy na 7 rotację 

porównanie Loraka do normalnych po jest bez sensu , tu się wybiera graczy z okresu 30 lat (a w normalnych PO się gra vs zespoły z jednej generacji ) więc wg mnie tutaj potzrzebujecie większej rotacji niż normalnie bo trzeba stawić czoło druzynom grającym skrajnie różne wersje koszykowki . No ale jak tam sobie zdecydujecie oczywiście 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, julekstep napisał:

i dej wymog podania sezonu od razu przy wyborze pls (przy 1-year powinno byc to super proste...)

Proste jak przepis na pokonanie Magic w PO :wink:wink: 

Dawaj @BMF  te jedynke dla Spoldzielni Ciechocinek, Karl Malone choc raz bedzie pierwszy! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, blackmagic napisał:

Po pierwsze nie bylo fajnego oglaszania jak ostatnio po drugie 10 to najgorzej jak moze byc

Zgadzam sie, BMF ojebal panszczyzniane, jako.rehabilitacje moglby zrobic powtorke z losowania top4 w fajnej formie do ktorej nas przyzwyczail. Kto jest przeciw daje lajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Qcin_69 napisał:

w fajnej formie do ktorej nas przyzwyczail

Ostatnio zrobiłem tak pro losowanie, że ludzie uznali, że nic ich lepszego nie spotka i nie ma sensu dalej grać. ;] 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał:

Ostatnio zrobiłem tak pro losowanie, że ludzie uznali, że nic ich lepszego nie spotka i ma sensu dalej grać. ;] 

Ostatnie losowanie to była najfajniejsza rzecz ma forum od czasu gdy January napisał że Ingrama jest lepszym strzelcem niż Lillard, także szkoda że nie podniosles poprzeczki 

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Qcin_69 napisał:

@BMF dwa pytani@

1) czemu czesc ma malpke a czesc nie?

bo czesc gra na wyjezdzie! :P

i czemu k**** znow jestem na koncu? wiem ze mam latke najwiekszego znawcy na forum, ale moglibyscie juz troche odpuscic 😕

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, julekstep napisał:

bo czesc gra na wyjezdzie! :P

i czemu k**** znow jestem na koncu? wiem ze mam latke najwiekszego znawcy na forum, ale moglibyscie juz troche odpuscic 😕

Powinienes sie cieszyc, lepiej brac Jokicia z 18 i miec 19 pick niż z 1 i miec 36

 

12 minut temu, january napisał:

Skończ już cyganić Cyganie, zasymiluj się w końcu.

Uwazaj czego sobie zyczysz, ostatnia asymilacje miałem z Twoja bejbi. 

Kochaj naszego syna jak swoje wlasne

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.