Skocz do zawartości

Alltime Fantasy last 30


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, blackmagic napisał:

 wiesz niby tak, ale jednak czasem pomysł na drużynę może trochę zmienić percepcję jaka jest po wyborze samych nazwisk. Chodź z 2strony z mojego doświadczenia raczej te opisy pogarszają ogólny wizerunek zespołu niż polepszają.

przecież ludzie głosują na swoich ulubionych grajków a nie opisy userów ;) 

opis to może z 5% całości (już sympatia do danego usera ma pewnie większe znaczenie)

ja bym w ogóle te opisy ograniczył do depth chartów i wskazania kto tam ma być głównym szefem ataku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, julekstep napisał:

przecież ludzie głosują na swoich ulubionych grajków a nie opisy userów ;) 

opis to może z 5% całości (już sympatia do danego usera ma pewnie większe znaczenie)

ja bym w ogóle te opisy ograniczył do depth chartów i wskazania kto tam ma być głównym szefem ataku

może i racja - ale ze 2 zdania co grasz w ataku i obronie by się jednak przydały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, julekstep napisał:

przecież ludzie głosują na swoich ulubionych grajków a nie opisy userów ;) 

Te opisy działają na zasadzie ,,nie poprawią niczyjej pozycji, ale czasem ktoś napisze dziwną rzecz, więc mogą pogorszyć'', już widzę po piłkarskim ATF to wymyślanie pozycji, bo ,,tak pamiętam, tak było''.

W sumie wziąłbym udział w jakimś ogarniętym koszykarskim ATF, ale może jak będzie Wam brakować chętnych, co najwyżej mogę zagłosować, jak przejdę rozmowę kwalifikacyjną Rappara. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał:

najwyżej mogę zagłosować, jak przejdę rozmowę kwalifikacyjną Rappara. ;]

Przejdziesz, to tylko takie veto na wszelki wypadek jakby się zgłosił ktoś niemiłosiernie prymitywny i głupi.

 

 

https://www.lublin112.pl/pobili-skopali-20-latka-zlamali-nos/#close_info_content

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie

@P_M 

@Koelner

@Regis

@polishllama69

@julekstep

@Eld

@january

@Gregorius

@lorak

@Pablo81

@Reikai

@airmax

@kucio

@Qcin_69

 

@blackmagic chyba nie będziemy czekać więc pytanie czy rezygnujesz z życia dla dwóch draftòw :P

 

drugą kwestia - mamy w zasadzie komplet i można losować i zaczynać, chyba że zwiększamy  do 20. Nie będzie drabinki, więc nie ma problemu z grupami itd, jakie wasze zdanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, blackmagic napisał:

Będę pickowal w czasie calli na teamsie najwyżej. Jedziemy

Spoko, ja będę na dyżurach. Dzięki temu jak pacjent umrze, to przynajmniej że świadomością, że jego śmierć służyła wyższym celom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.