Skocz do zawartości

Gra w drużynie koszykarskiej


Anwind

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! W sumie nie wiedziałam, gdzie o tym napisać, więc postanowiłam, że zrobię to tutaj. Otóż, jak myślicie, czy rozpoczęcie gry w drużynie koszykarskiej w wieku 16 lat(17 kończę w listopadzie) ma sens?

Mam 176 cm wzrostu, więc w sumie na dziewczynę to nie jest źle i gram od 8 lat(2 razy w tygodniu, więc nie jakoś zbyt dużo). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli trafisz na fajnego trenera i zespół to dlaczego nie! Pochodzę z Torunia gdzie są spore tradycje Katarzynek wiec zachęcam do ciężkiej pracy. Ubolewam ze są takie dysproporcje w zarobkach ale znam się ze spora ilością koszykarek które technicznie potrafiły mnie rozklepać w moim prime. Gdyby nie roznica w fizyczności to byłaby miazga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ignazz napisał:

Jezeli trafisz na fajnego trenera i zespół to dlaczego nie! Pochodzę z Torunia gdzie są spore tradycje Katarzynek wiec zachęcam do ciężkiej pracy. Ubolewam ze są takie dysproporcje w zarobkach ale znam się ze spora ilością koszykarek które technicznie potrafiły mnie rozklepać w moim prime. Gdyby nie roznica w fizyczności to byłaby miazga. 

Moim jedynym problemem są rzuty do kosza, mam problem z celnością, zawsze byłam raczej typem defensora. Czy jest to duża przeszkoda choćby w dostaniu się do drużyny? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są gracze NBA którzy ustawili sobie rzut w wieku późniejszym po 20-22 roku życia. 
 

Pewien zespół NBA po przegranej serii z lakers w 2004 zatrudnili nowego trenera rzutowego Chipa Engelmana który rozpoczął prace z Tony Parkerem który PRAWIDŁOWY rzut opanował tak na 2007 rok ( draft 2001) a ostateczne szlify i zasięg po 2012. 
w tym czasie ten sam trener popracował nad nowym nabytkiem z San Diego State. 
zobacz jak rozwijała się parabola lotu rzutu Leonarda. 

Tych rzutów nie trzeba z każdej pozycji oddawać. Gortat ciężko pracował aby mieć 2-3 zagrywki. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, polskignom napisał:

Chyba będzie kłótnia małżeńska...o forum...

Żona się zarzeka, że sobie nie robi jaj.

Tak na serio, to ma ktoś jakieś sensowne wytłumaczenie tej sytuacji? Poza stwierdzeniem, że po godzinach udaję w Internecie 16-letnie dziewczynki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 minut temu, fluber napisał:

ma ktoś jakieś sensowne wytłumaczenie tej sytuacji?

matek się nudzi na hołmofisie i Cię podpierdala

ja bym fluber na Twoim miejscu spróbował się skontaktowac z szefami matka i  doniósł na niego :P

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, rw30 napisał:

 

matek się nudzi na hołmofisie i próbuje skręcić aferę

ja bym fluber na Twoim miejscu spróbował się skontaktowac z szefami matka i  doniósł na niego :P

matek mi juz na priv wrzucil screena i te adresy ip sa serio takie same i teraz nie wiem czy to oznacza ze ktos mi sie wlamal na kompa, czy na konto czy nie wiem o co kaman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Anwind napisał:

Cześć! W sumie nie wiedziałam, gdzie o tym napisać, więc postanowiłam, że zrobię to tutaj. Otóż, jak myślicie, czy rozpoczęcie gry w drużynie koszykarskiej w wieku 16 lat(17 kończę w listopadzie) ma sens?

Mam 176 cm wzrostu, więc w sumie na dziewczynę to nie jest źle i gram od 8 lat(2 razy w tygodniu, więc nie jakoś zbyt dużo). 

mam 2 powiedzmy, że podopieczne w twoim wieku jak chcesz napisz na priv wysle ci fejsa do jednej z nich to ci powie co i jak sobie pogadacie

one graja w MUKS Piaseczno i z tego co wiem wlasnie brak im zawodniczek w twoim wieku

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.