Skocz do zawartości

Tarcza Antykryzysowa


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.05.2020 o 01:29, Tomek9248 napisał:

Wniosek o umorzenie ZUSu: złożony prawie 2 miesiące temu, dalej brak odpowiedzi

Wniosek o pożyczkę 5000 zł: złożony prawie miesiąc temu, dalej brak odpowiedzi

Wniosek o umorzenie złożyłem i po prostu przestałem płacić ZUS bez żadnego potwierdzenia. Byłem później w ZUSie i wszystko gra.

Wniosek o 5000 rozpatrzony bardzo szybko, kasa w tydzień na koncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpiszę się dlużej innym razem. 5k bezwarunkowe i zus x3 to pewnik. Ale z tymi etatowcami to różowo nie jest. Why. Pisemne porozumienie między Tobą a pracodawcą must be o obniżeniu etatu lub wymiaru pracy, a to już wyjątkowo łatwo sprawdzą. To tylko jeden z wielu szczegółów.

Mało tego - uważajcie na PFR. Jak się wczytałem w regulamin to chyba jednak wolę zupki chińskie i pasztet roleski szamać niż dać im się obwarować szeregiem warunków.

Generalnie mikronforma z 10k ( 3x zus, bezwrotne 5k ) do przodu będzie, ale na więcej bym nie liczył...

Już bez kitu odnoszę sobie wrażenie, że bardziej jesteśmy sobie pomóc w swoim gronie niż liczyć na łaskawość Rządu. Jak? Kiedyś założyłem taki temat "audycja zawiera lokowanien produktu". Może jakoś to wskrzesić czy co. Jeden kupi ubezpieczenie u mnie, ja u niego materiały biurowe, trzeci toner do drukarki sprzeda, czwarty mi brykę umyję, odlansauje, czy pranie wykładzin które już czeka 2 lata i się doczekać nie może. 

0,1% stopy procentowe. Trzymajcie mnie. Ale kredyty hipoteczne to maks 2, 3 banki teraz dają megabofertę, inaczej skończycie jak frankowicze. A no i bez min. 20% wkładu to...no nie bardzo.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.